'Idool 2007': van 100 naar 60 idolen in spe

Jean Blaute, Vera Mann, Herman Schueremans en Bernard Carbonez hebben tijdens de auditiemarathons in Antwerpen, Genk, Gent en Leuven de beste stemmen van Vlaanderen geselecteerd. Deze vier afleveringen werden met veel enthousiasme in de huiskamers gevolgd.
G
emiddeld 1.021.202 kijkers stemden op 'Idool 2007' af, wat een marktaandeel oplevert van 44,3 %. Bij de vorige edities van Idool waren er dat na evenveel afleveringen circa 900.000 kijkers. Deze talentenjacht heeft dus haar beste start ooit genomen.
Voor de meisjes en de jongens die de audities overleefd hebben, begint een nieuw, spannend en zwaar 'Idool 2007'-hoofdstuk in het theater van het Brusselse Plaza Hotel. En dat is zonder meer harder dan de vorige edities, want alleen de beste 20 -10 meisjes en 10 jongens- zullen aantreden in de liveshows.
De zenuwen staan dan ook hooggespannen en flink wat kandidaten voelen zich ziekjes, en klagen over een verstopte neus of keelpijn. Maar een echt idool moet dit kunnen overwinnen.
Opdracht 1 : a capella zingen
Voor de eerste opdracht verschijnen de kandidaten in groepjes van 10 op het podium in het theater van Plaza Hotel en zingen ze elk gedurende 1 minuut a capella. Ze hebben zelf hun song mogen kiezen, maar het moest wel een ander nummer zijn dan tijdens de audities.
Koen en Kris Wauters spreken de kandidaten moed in, polsen of ze de opmerkingen van de jury tijdens de audities goed in de oren hebben geknoopt en wachten de kandidaten na het optreden op voor een reactie.
De jury luistert, noteert, quoteert en trekt zich terug om te delibereren. Na deze ronde wordt er afscheid genomen van 40 kandidaten. Voor iedereen is het dus alles of niets. Wie klapt dicht op het grote podium en wie bloeit er open? Wie vergeet zijn tekst en wie zingt de sterren van de hemel?
Opdracht 2: opgelegd nummer begeleid door Miguel Wiels
De 60 idolen in spe die de 1ste ronde in het Plaza Hotel hebben overleefd, worden door de jury opgedeeld in duo's, trio's en kwartetten. Ze krijgen een lijst met opgelegde nummers en kiezen daar één song uit, die ze de volgende dag moeten brengen. Tijdens hun optreden worden ze op de piano begeleid door Miguel Wiels. Voor iedereen wordt het een lange nacht. De kandidaten moeten elkaar immers op korte tijd goed leren kennen, samen leren zingen én een act instuderen.
Wie kan ritme houden? Wie heeft er podiumprésence? Wie bezwijkt onder de druk? De antwoorden in de eerste van twee theaterafleveringen van 'Idool 2007'...
'Idool 2007', dinsdag 6 maart om 20.35 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Idool 2007
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Een tripje naar de supermarkt en bebloede vingers: 'Kotmadam Sarafian' heeft meteen haar handen vol
- Kijkcijfers: 28, 29 & 30 augustus 2026
- Kijkcijfers: 26 en 27 augustus 2026
- 'De Mutti's' zijn terug: Dina Tersago en co. delen opnieuw herkenbare verhalen over het moederschap
- Sporzajournaliste Tess Elst kijkt uit naar eerste kindje
- Alienbaby’s, onverklaarbare implantaten & bigfoots in 'Axel Terug Naar Amerika'
- 'Ik heb het schijt aan tradities': Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd'
- Ontdek alles wat Cartoonito in september voor je in petto heeft
- Duik vanaf september het nieuwe schooljaar in met Cartoon Network
- Dit serveren Disney Channel & Disney Jr. in september
- Nieuwe ochtendshow 'Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte' begint maandag
- Bijzondere wensen en exclusieve optredens tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf de Oude Markt in Enschede
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

Barbara Sarafian verwelkomt opnieuw zeven studenten op haar kot in Gent. Wat begint met een onwennige kennismaking, eindigt laat op café. 's Ochtends ontdekt Barbara bovendien een achtste kotgenoot.
'Kotmadam Sarafian', om 20.40 uur op VTM.
































