'Idool 2007': Esther en Dean in de superfinale

Van de vele kandidaten die in februari met hun muzikale droom aan de startlijn van 'Idool 2007' verschenen, zijn alleen Esther en Dean nog in de running. Zij geven op vrijdag 25 mei 2007 het beste van zichzelf om de harten en de stemmen van Vlaanderen te veroveren tijdens de rechtstreekse superfinale van 'Idool 2007'. En die is zonder meer extra large, want de uitzending loopt non-stop van 20.35 uur tot 23.05 uur.
T
ijdens deze superfinale bundelen Esther en Dean de krachten voor het duet 'I want you to want me' van Cheap Trick en daarnaast treden ze verschillende keren solo op.
De dames en heren in de studio en de kijkers worden door Esther en Dean getrakteerd op een zeer gevarieerde muzikale affiche, met ballads, up tempo-songs en het ruigere werk. De ene keer worden de gouden 2 begeleid op de piano, de andere keer zorgen ze samen met de Idool-band voor vuurwerk. Esther en Dean strelen de oren met o.a. het lied dat ze tijdens hun auditie brachten, met hun favoriete song, met het nummer waarmee ze hun fans net voor aanvang van de superfinale verwenden in hun thuisbasis én met de speciaal voor hen geschreven song, die de winnaar van 'Idool 2007' als single zal uitbrengen en die meteen na de show te downloaden is via vtm.be.
Esther Sels uit Laakdal zingt:
- Thuisfront: 'You oughtta know' van Alanis Morissette.
- Auditie: 'The trouble with love is' van Kelly Clarkson.
- Pianobegeleiding: 'I say a little prayer' van Aretha Franklin.
- Favoriete song: 'Fallin'' van Alicia Keys.
- Duet met Dean: 'I want you to want me' van Cheap Trick.
- Idool 2007-single: 'That will make my day'.
Dean Dellanoit uit Geraardsbergen zingt:
- Thuisfront: 'Keep on rocking in the free world' van Neil Young.
- Auditie: 'Ain't no sunshine' van Bill Withers.
- Pianobegeleiding: 'She's the one' van Robbie Williams.
- Favoriete song: 'Start me up' van The Rolling Stones.
- Duet met Esther: 'I want you to want me' van Cheap Trick.
- Idool 2007-single: 'So many ways'.
Het hoeft niet gezegd dat in Laakdal en Geraardsbergen, de woonplaatsen van de gouden 2, de 'Idool 2007'-koorts naar ongekende hoogtes is gestegen. Tijdens de superfinale zullen Koen en Kris Wauters geregeld overschakelen naar de beide locaties, waar de fans, streekgenoten en sympathisanten van Esther en Dean het programma op groot scherm volgen. Vliegende reporters Leki en Jan Van den Bossche bevinden zich ter plaatse en meten er de ambiance.
De kijker krijgt ook fijne reportages geserveerd, die een antwoord geven op vragen als: Welke weg hebben Esther en Dean afgelegd vanaf hun auditie tot de halve finale? Hoe beleefden ze deze laatste finaleweek? Durven ze dromen van de overwinning?
De superfinale van 'Idool 2007' wordt zonder meer één groot feest, waarop de eerder afgevallen kandidaten –Brenda, Elke, Kim, Kira, Adil, Andrei, Tom en Wim- niet zullen ontbreken. Zij nemen opnieuw de micro in de hand voor 'Hit me up' van Gia Farrell.
Uiteraard zullen de juryleden Jean Blaute, Vera Mann, Herman Schueremans en Bernard Carbonez hun mening geven over de performances. Maar het laatste woord is zoals altijd voor de kijkers. Zij alleen beslissen wie de winnaar van 'Idool 2007' wordt én met het platencontract het gouden ticket in handen krijgt om een toekomst uit te bouwen in de showbizz. Een mobiele toekomst, want de winnaar krijgt er nog een leuke wagen bovenop.
'Idool 2007, superfinale', vrijdag 25 mei om 20.35 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Idool 2007
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Herman van der Zandt brengt Oranje-iconen opnieuw samen in WK-special van 'De Reünie'
- Dit is de tweede finalist van 'Huis Gemaakt'
- Kijkcijfers: 5, 6 en 7 juni 2026
- VRT 1 brengt ontroerende ode aan Margriet Hermans
- Pickx+ Sport presenteert 'Herinneringen aan 2018'
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- 'Telefacts Zomer'-docu 'Ye, geniaal of gek?' onthult de man achter de mythe
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.
'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.
































