'Idool 2007': Esther en Dean in de superfinale

Van de vele kandidaten die in februari met hun muzikale droom aan de startlijn van 'Idool 2007' verschenen, zijn alleen Esther en Dean nog in de running. Zij geven op vrijdag 25 mei 2007 het beste van zichzelf om de harten en de stemmen van Vlaanderen te veroveren tijdens de rechtstreekse superfinale van 'Idool 2007'. En die is zonder meer extra large, want de uitzending loopt non-stop van 20.35 uur tot 23.05 uur.
T
ijdens deze superfinale bundelen Esther en Dean de krachten voor het duet 'I want you to want me' van Cheap Trick en daarnaast treden ze verschillende keren solo op.
De dames en heren in de studio en de kijkers worden door Esther en Dean getrakteerd op een zeer gevarieerde muzikale affiche, met ballads, up tempo-songs en het ruigere werk. De ene keer worden de gouden 2 begeleid op de piano, de andere keer zorgen ze samen met de Idool-band voor vuurwerk. Esther en Dean strelen de oren met o.a. het lied dat ze tijdens hun auditie brachten, met hun favoriete song, met het nummer waarmee ze hun fans net voor aanvang van de superfinale verwenden in hun thuisbasis én met de speciaal voor hen geschreven song, die de winnaar van 'Idool 2007' als single zal uitbrengen en die meteen na de show te downloaden is via vtm.be.
Esther Sels uit Laakdal zingt:
- Thuisfront: 'You oughtta know' van Alanis Morissette.
- Auditie: 'The trouble with love is' van Kelly Clarkson.
- Pianobegeleiding: 'I say a little prayer' van Aretha Franklin.
- Favoriete song: 'Fallin'' van Alicia Keys.
- Duet met Dean: 'I want you to want me' van Cheap Trick.
- Idool 2007-single: 'That will make my day'.
Dean Dellanoit uit Geraardsbergen zingt:
- Thuisfront: 'Keep on rocking in the free world' van Neil Young.
- Auditie: 'Ain't no sunshine' van Bill Withers.
- Pianobegeleiding: 'She's the one' van Robbie Williams.
- Favoriete song: 'Start me up' van The Rolling Stones.
- Duet met Esther: 'I want you to want me' van Cheap Trick.
- Idool 2007-single: 'So many ways'.
Het hoeft niet gezegd dat in Laakdal en Geraardsbergen, de woonplaatsen van de gouden 2, de 'Idool 2007'-koorts naar ongekende hoogtes is gestegen. Tijdens de superfinale zullen Koen en Kris Wauters geregeld overschakelen naar de beide locaties, waar de fans, streekgenoten en sympathisanten van Esther en Dean het programma op groot scherm volgen. Vliegende reporters Leki en Jan Van den Bossche bevinden zich ter plaatse en meten er de ambiance.
De kijker krijgt ook fijne reportages geserveerd, die een antwoord geven op vragen als: Welke weg hebben Esther en Dean afgelegd vanaf hun auditie tot de halve finale? Hoe beleefden ze deze laatste finaleweek? Durven ze dromen van de overwinning?
De superfinale van 'Idool 2007' wordt zonder meer één groot feest, waarop de eerder afgevallen kandidaten –Brenda, Elke, Kim, Kira, Adil, Andrei, Tom en Wim- niet zullen ontbreken. Zij nemen opnieuw de micro in de hand voor 'Hit me up' van Gia Farrell.
Uiteraard zullen de juryleden Jean Blaute, Vera Mann, Herman Schueremans en Bernard Carbonez hun mening geven over de performances. Maar het laatste woord is zoals altijd voor de kijkers. Zij alleen beslissen wie de winnaar van 'Idool 2007' wordt én met het platencontract het gouden ticket in handen krijgt om een toekomst uit te bouwen in de showbizz. Een mobiele toekomst, want de winnaar krijgt er nog een leuke wagen bovenop.
'Idool 2007, superfinale', vrijdag 25 mei om 20.35 uur op VTM.
DOSSIER: Idool 2007
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Het sprookjesverhaal van Rik Verheye en Sam Kerkhofs vanaf zondag 24 mei op Play
- Een heel weekend K3: Karen, Kristel en Kathleen gaan een laatste keer all the way bij VTM
- Eerste seizoen 'Echte Reizigersvrouwen' populair bij TLC en HBO Max
- Belle Perez, Niels Destadsbader, K3 en Milk Inc. geven exclusief miniconcert in 'Tien Om Te Zien'
- Kijkcijfers: woensdag 20 mei 2026
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': post-covid patiënten in de kou door dreigende sluiting expertisecentra
- Nieuwe duo’s en dubbele duetten zorgen voor zenuwslopende halve finale van 'So You Think You Can Dance'
- Wie wint 'Celebrity MasterChef Vlaanderen 2026'?
- Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen in 'Brieven Aan Samson'
- Van een 'sekstafette' tot trouwen met een algoritme: 'Ze Zeggen Dat' test de orgasmekloof en AI-liefde
- Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke' bereikt kookpunt op militair oefenterrein Beekhuizerzand
- Kluis definitief dicht op JOE: Coen & Sander officieel 'smartphonevrij'
- Tweede speeldag Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke' barst spectaculair los op 34,6 meter hoge klimmuur
- Mattie versus Marieke: Qmusic-strijd barst los op TT Circuit
- 'WinWin' zet dit jaar extra in op persoonlijke hulp bij het invullen van je belastingaangifte
Multimedia SPOTLIGHT
-
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest
Kijktip van de dag

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.
'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.
































