'Idool 2007: De Start' vrijdag bij VTM

Natalia, Peter Evrard, Sandrine, Wim Soutaer, Brahim, Joeri, Wouter, Hadise, Reborn, Danzel, Laura, … stuk voor stuk schreven ze zich in voor 'Idool' en kregen zo het 'gouden ticket' in handen om een stevige zangcarrière uit te bouwen.
H
un leven werd door hun deelname aan de talentenjacht definitief omgegooid en de onbereikbare wereld van glamour en sterrendom werd werkelijkheid.
Koen en Kris Wauters willen nog meer onbekende artiesten de kans geven om hun zangtalent en charisma te etaleren in de allerbeste omstandigheden en hun weg te vinden naar het grote publiek. De broers geven dan ook graag de aftrap van de zoektocht naar hét idool van morgen met 'Idool 2007: De Start''.
Tijdens deze swingende startshow worden de toekomstige idolen aangemoedigd om zich in te schrijven én treden de muzikale sterren op die door hun deelname aan de vorige edities van 'Idool' ontdekt werden: Brahim met 'Chica Loco', Danzel met een medley van zijn hits, Hadise met 'Bad boy', Laura met 'Shattered', Peter met 'Coward', Reborn met 'Good times', Sandrine met 'Story of us', Wim met 'Die zomer gaat nooit voorbij', Wouter met 'Freefall' en Joeri met 'We came this far'. De artiesten worden tijdens deze showcase begeleid door de live-band o.l.v. Eric Melaerts.
Uiteraard is ook Natalia van de partij en samen met haar 'Idool'-collega's praat zij backstage over de gigantische impact die de talentenjacht op hun leven heeft gehad. Hadise bijvoorbeeld is niet alleen als zangeres ontdekt, maar in Turkije ook als presentactrice van de lokale 'Idool'. De dance-revelatie Danzel is eveneens ver buiten de landsgrenzen actief. En Natalia heeft samen met de legendarische Pointer Sisters het podium gedeeld en meer dan eens het Antwerpse Sportpaleis op zijn grondvesten doen daveren. En dat allemaal door één inschrijving…
'Idool' heeft niet alleen in Vlaanderen deze impact, maar in alle landen waar de wedstrijd wordt uitgezonden. Denk maar aan Kelly Clarkson, de Amerikaanse diva die internationaal succes geniet en niet weg te slaan is uit de hitlijsten. Nochtans begon het ook voor haar allemaal met die ene auditie bij 'American Idol'. Hetzelfde geldt voor Kurt Nilsen, de sympathieke Noor met de gigantische stembanden die World Idol heeft gewonnen. Er kan dan ook worden gesteld dat 'Idool' dé wedstrijd is die échte idolen maakt. Wereldwijd.
De Vlaamse idolen die klaar zijn om ontdekt te worden en die tussen 16 en 28 jaar oud zijn, worden uitgenodigd om zich in te schrijven via:
VTM-Idool 2007
Postbus 500
1800 Vilvoorde
'Idool 2007 : de start', vrijdag 1 september om 21.00 uur op VTM.
DOSSIER: Idool 2007
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- PowNed onthult nieuwe 'godfathers' van Brabant in snoeiharde crime-comedy 'Bovensloters'
- Kijkcijfers: woensdag 29 april 2026
- Meer dan 450.000 Vlamingen testen AI-kennis tijdens eerste editie VRT Checkweken
- Ruben Van Gucht stopt als exclusief VRT-gezicht en maakt met Mark Uytterhoeven Tour-programma voor VTM
- Roses Are Blue bundelt Europese activiteiten onder één naam en verwerft 100% van Fabiola Group
- Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden in 'The Voice'?
- Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie'
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': vastlopen door digitalisering van de zorg
- NTR herhaalt vrijdag documentaire over Dick Matena
- Winkelmandstress en gerechten 'zoals vocht uit een putteke'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Qmusic-dj Domien Verschuuren krijgt eigen tulp in de Keukenhof vanwege 20-jarig radio-jubileum
- Q-Beach House blijft aan Belgische kust: Oostende verlengt succesformule tot 2032
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië'
Kijktip van de dag
Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.
































