Huizen bedreigd in 'Helden van hier: Door het Vuur'

dinsdag 19 december 2017

'Veel mensen zeggen dat ze de mooiste job van de wereld hebben, maar dat klopt niet. Want wij hebben de mooiste job van de wereld', vertelt luitenant Jurgen. En dat bewijzen hij en zijn collega's nog maar eens in de zevende aflevering van 'Helden van Hier: Door het Vuur'.

De brandweermannen en ambulanciers van de Gentse brandweer stellen alles in het werk om mensen te helpen. En om dat te doen, moeten ze van alle markten thuis zijn. 'In ons korps werken 110 personen. Dat zijn 110 beroepen en 110 sterktes', aldus kapitein Steven. En die sterktes komen ook in deze aflevering goed van pas.


Een mobilhome staat in lichterlaaie. Kapitein Steven en zijn ploeg proberen te voorkomen dat de brand overslaat op de feestzaal en de huizen die ernaast staan. Ze moeten dus snel handelen. Uit veiligheid worden de bewoners geëvacueerd. Eén van de ploegen helpt een bedlegerige vrouw om haar woning te verlaten.

In een industriebedrijf komt er rook uit een grote afvalsilo. Het is voor de brandweermannen van buitenaf onmogelijk te zien wat er in de silo aan de hand is. Er zit niets anders op de silo te koelen en leeg te laten. En dat belooft een werk van lange adem te worden…

De ambulanciers hebben het druk tijdens de Gentse Feesten. Heel wat festivalgangers hebben te diep in het glas gekeken. En dus is het alle hens aan dek. 'Als we tijdens de Gentse Feesten een oproep krijgen, betreft het heel vaak een persoon die geïntoxiceerd is door alcohol. Dan weten we dat we een moeilijk halfuur tegemoet gaan', lacht ambulancier Kenneth.

Ze haasten zich ook naar een school waar een jongetje na een val van een glijbaan buiten bewustzijn is geweest. De jongen is in schok, maar wordt door bekend gezichten getroost. 'Voor hem zijn we vreemde gele mannetjes. Dus is het goed dat er juffen bij zijn om hem gerust te stellen', aldus ambulancier Dieter.

'Helden van Hier: Door het Vuur', woensdag 20 december om 21.15 uur bij VTM.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.

'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Homo Universalis
  • 18:25
    Murder in the Skies: Who Downed MH17?
    19:10
    De Campus Cup
  • 19:05
    De Raad van Soekie
    19:20
    Jenny
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 19:05
    Home and Away
    19:35
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 19:05
    The Simpsons
    19:35
    How I Met Your Mother
  • 18:45
    Police Interceptors
    19:40
    Ultimate Police Interceptors
  • 18:25
    ER
    19:10
    S.W.A.T.
  • 18:20
    Sturm der Liebe
    19:20
    De keuken van Sofie
  • 17:55
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    19:10
    De Container Cup
  • 18:50
    The Rookie
    19:40
    FBI: International
  • 18:50
    Pawn Stars
    19:40
    Lost Car Rescue
  • 18:55
    Next Level Chef
    19:45
    Wat goééééd! Het beste van Chateau Meiland
  • 18:50
    Killer at the Crime Scene
    19:40
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:56
    Leven als vakman
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 18:55
    De Smaaktoerist
    19:30
    Culinair Thailand
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 19:05
    Carrie op Vrijdag
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:25
    First Dates