Huizen bedreigd in 'Helden van hier: Door het Vuur'

'Veel mensen zeggen dat ze de mooiste job van de wereld hebben, maar dat klopt niet. Want wij hebben de mooiste job van de wereld', vertelt luitenant Jurgen. En dat bewijzen hij en zijn collega's nog maar eens in de zevende aflevering van 'Helden van Hier: Door het Vuur'.
De brandweermannen en ambulanciers van de Gentse brandweer stellen alles in het werk om mensen te helpen. En om dat te doen, moeten ze van alle markten thuis zijn. 'In ons korps werken 110 personen. Dat zijn 110 beroepen en 110 sterktes', aldus kapitein Steven. En die sterktes komen ook in deze aflevering goed van pas.
Een mobilhome staat in lichterlaaie. Kapitein Steven en zijn ploeg proberen te voorkomen dat de brand overslaat op de feestzaal en de huizen die ernaast staan. Ze moeten dus snel handelen. Uit veiligheid worden de bewoners geëvacueerd. Eén van de ploegen helpt een bedlegerige vrouw om haar woning te verlaten.
In een industriebedrijf komt er rook uit een grote afvalsilo. Het is voor de brandweermannen van buitenaf onmogelijk te zien wat er in de silo aan de hand is. Er zit niets anders op de silo te koelen en leeg te laten. En dat belooft een werk van lange adem te worden…
De ambulanciers hebben het druk tijdens de Gentse Feesten. Heel wat festivalgangers hebben te diep in het glas gekeken. En dus is het alle hens aan dek. 'Als we tijdens de Gentse Feesten een oproep krijgen, betreft het heel vaak een persoon die geïntoxiceerd is door alcohol. Dan weten we dat we een moeilijk halfuur tegemoet gaan', lacht ambulancier Kenneth.
Ze haasten zich ook naar een school waar een jongetje na een val van een glijbaan buiten bewustzijn is geweest. De jongen is in schok, maar wordt door bekend gezichten getroost. 'Voor hem zijn we vreemde gele mannetjes. Dus is het goed dat er juffen bij zijn om hem gerust te stellen', aldus ambulancier Dieter.
'Helden van Hier: Door het Vuur', woensdag 20 december om 21.15 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vanaf augustus terug Belgisch én internationaal topvoetbal bij Proximus
- Ketnet start na bijna een decennium met nieuwe opnames van 'De Dokter Bea Show'
- Emoties bereiken hoogtepunt in de seizoensfinale van 'Florentina'
- Einde van een tijdperk: Ben Crabbé geeft 'Blokken' door aan Sven de Leijer
- 'Vijf Dagen Vast' met Jan Versteegh gaat niet door
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
Multimedia SPOTLIGHT
-
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party
Kijktip van de dag

Vluchtgedrag op het openbaar vervoer van Rotterdam zorgt voor verwondingen, een dakloze man misdraagt zich in Amsterdam Centraal Station en in Leiden denkt een foutparkeerder ertussenuit te kunnen knijpen.
'Overtreders', om 20.30 uur op VTM 2.



































