Huizen bedreigd in 'Helden van hier: Door het Vuur'

dinsdag 19 december 2017

'Veel mensen zeggen dat ze de mooiste job van de wereld hebben, maar dat klopt niet. Want wij hebben de mooiste job van de wereld', vertelt luitenant Jurgen. En dat bewijzen hij en zijn collega's nog maar eens in de zevende aflevering van 'Helden van Hier: Door het Vuur'.

De brandweermannen en ambulanciers van de Gentse brandweer stellen alles in het werk om mensen te helpen. En om dat te doen, moeten ze van alle markten thuis zijn. 'In ons korps werken 110 personen. Dat zijn 110 beroepen en 110 sterktes', aldus kapitein Steven. En die sterktes komen ook in deze aflevering goed van pas.


Een mobilhome staat in lichterlaaie. Kapitein Steven en zijn ploeg proberen te voorkomen dat de brand overslaat op de feestzaal en de huizen die ernaast staan. Ze moeten dus snel handelen. Uit veiligheid worden de bewoners geëvacueerd. Eén van de ploegen helpt een bedlegerige vrouw om haar woning te verlaten.

In een industriebedrijf komt er rook uit een grote afvalsilo. Het is voor de brandweermannen van buitenaf onmogelijk te zien wat er in de silo aan de hand is. Er zit niets anders op de silo te koelen en leeg te laten. En dat belooft een werk van lange adem te worden…

De ambulanciers hebben het druk tijdens de Gentse Feesten. Heel wat festivalgangers hebben te diep in het glas gekeken. En dus is het alle hens aan dek. 'Als we tijdens de Gentse Feesten een oproep krijgen, betreft het heel vaak een persoon die geïntoxiceerd is door alcohol. Dan weten we dat we een moeilijk halfuur tegemoet gaan', lacht ambulancier Kenneth.

Ze haasten zich ook naar een school waar een jongetje na een val van een glijbaan buiten bewustzijn is geweest. De jongen is in schok, maar wordt door bekend gezichten getroost. 'Voor hem zijn we vreemde gele mannetjes. Dus is het goed dat er juffen bij zijn om hem gerust te stellen', aldus ambulancier Dieter.

'Helden van Hier: Door het Vuur', woensdag 20 december om 21.15 uur bij VTM.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:30
    Flikken Maastricht
    06:00
    Mr. Magoo
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 16:05
    De Smurfen
    05:00
    Geen uitzending
  • 16:05
    America's Funniest Home Videos
  • 16:05
    Een Eigen Huis
    02:00
    Geen uitzending
  • 15:45
    Limitless
    01:10
    Geen uitzending
  • 15:25
    Police Interceptors
    00:35
    Geen uitzending
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 15:45
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 15:50
    De Tafel van Gert
    03:35
    Geen uitzending
  • 15:25
    FBI: International
    02:35
    Geen uitzending
  • 15:50
    Doom Patrol
    02:05
    Geen uitzending
  • 15:45
    911 Crisis Center
    02:25
    Geen uitzending
  • 15:30
    Snapped: Killer Couples
    02:15
    Geen uitzending
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:59
    Publireportage
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:35
    Vanavond bij ons
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 16:00
    Call the Midwife
    02:05
    Darby and Joan
  • 16:05
    The Resident
    02:00
    American Housewife
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 16:00
    NOS Journaal
    01:45
    Nieuwsuur
  • 16:00
    BarnKidz
    02:30
    Eva