'Huis Gemaakt'-koppels zetten hun tuin open voor de jury

woensdag 18 mei 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

De tips van tuinexpert Bartel Van Riet hebben ze op zak en dus zetten de koppels in 'Huis Gemaakt' op donderdag 19 mei de laatste rechte lijn in om hun tuin af te werken. De klussers staan er deze keer niet alleen voor.

Ze mogen namelijk één iemand uitnodigen om een dagje te komen helpen. Antwerpen rekent op de helpende handen van Anaïs’ broer Simon, in Beringen schakelt Younes de hulp in van 'machien', 'beest' en vooral beste vriend Badr en in Boortmeerbeek wordt met de komst van Emiels papa Frank duidelijk dat de appel niet ver van de boom valt. Welk koppel strijkt de kamerprijs van 2.000 euro op met hun tuin?


Voor Anaïs & Cedric staat deadlinedag volledig in het teken van het afwerken van hun dakterras en het koertje, oftewel de Japanse zen-ruimte in wording. Als geluksbrenger hebben ze een geheim wapen mee: hun trouwe viervoeter Jules. Maar al snel blijkt dat vier extra poten toch niet heel erg handig zijn.

Het bouwen van hun kippenhok ging vorige week helemaal mis bij Eline & Younes. Gelukkig heeft het koppel een oplossing bedacht en kan er dus ook in Beringen dierlijke versterking voorzien worden: kippen. 'We hebben vier kippen: drie juryleden en Johny. Hadisa en Johny blijven altijd bij elkaar. Gert bewondert de natuur en Cerina zie je altijd rondkijken. Precies op zoek naar fouten', lacht Younes.

In Boortmeerbeek voelen Alexia & Emiel de hete adem van de concurrentie in hun nek. Ze schakelen dus een versnelling of 10 hoger om de kamerprijs binnen te halen. 'Vandaag is het aan ons! Rechtstreeks in zesde vitesse!', klinkt het enthousiast. Op deadlinedag staat er nog één heel groot project op de planning: het afmaken van de zelf gemetselde barbecue voor grillmaster Emiel. 'Het is een impressionant gegeven', vertelt hij trots. '130 cm grillruimte, twee verdiepingen… dat is best massive.' Halen Alexia & Emiel de deadline? En welke tuin verovert de harten van juryleden Cerina, Hadisa en Gert het meest?

'Huis Gemaakt', donderdag 19 mei om 20.35 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Welkom Aan Boord' (VTM)

Axelle en Ivo vliegen naar Barcelona en vermijden bij de landing nipt een birdstrike. Op Brussels Airport loopt de planning vertraging op wanneer een technieker naar de EHBO moet. Intussen bereiden Jef en Laurens zich voor op een mistige vlucht naar Akra.

'Welkom aan Boord', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:56
    Bernie
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    13:00
    Winterbeelden
  • 12:45
    Mega Mindy
    13:10
    Monster Shaker
  • 06:55
    Heidi
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 10:45
    Geen uitzending
    14:15
    Helicopter ER
  • 11:45
    Geen uitzending
    14:30
    S.W.A.T.
  • 01:15
    Geen uitzending
    14:40
    Xena: Warrior Princess
  • 09:10
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 12:55
    De Tafel van Gert
    14:05
    Komen eten
  • 12:45
    Neighbours: A New Chapter
    13:15
    C.S.I. New York
  • 06:50
    Brooklyn Nine-Nine
    13:00
    Evil
  • 12:55
    Botched
    13:50
    De wereld op je bord
  • 12:35
    Murderer Behind the Mask
    13:35
    Forensic Files II
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:52
    Ver Gevorderd
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 12:45
    Guillaume's Paris
  • 06:00
    Beyond Paradise
    13:00
    Murdoch Mysteries
  • 12:20
    NCIS: Los Angeles
    13:15
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 10:25
    NOS Debat regeringsverklaring
    13:30
    NOS Journaal
  • 04:00
    Suhoor Stories
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:50
    Casper en Emma
    13:02
    Zin in Zappelin