'Huis Gemaakt'-koppels gaan tot het (afvoer)gaatje om badkamer af te krijgen

De paniek raast als een storm door Mechelen, Lummen, Haasdonk en Nieuwpoort. Van lekkende kranen tot geplette vingers en douchewanden die nét niet door het trapgat passen: het is alle hens aan dek tijdens 'deadlineweekend' in 'Huis Gemaakt'.
In Mechelen stellen Ashley & Emiel hun geluk op de proef. Ze moeten een gigantische glazen douchewand veilig de trap op krijgen. Maar terwijl Emiel voorzichtigheid predikt, wil Ashley de glazen plaat zonder enige bescherming naar boven dragen. 'Je hebt karton, piepschuim, folie over het glas. Al die extra materialen gaan het werk in de badkamer zelf bemoeilijken', klinkt het. Maar Emiel is het daar niet mee eens. 'Denk je echt dat het slimmer is om dit met énkel glas te doen? Je kan tegen de muur botsen: glas kapot. Je kan tegen de trap botsen: glas kapot. Je kan je glas laten vallen: glas kapot. Ik snap niet waarom je de bescherming eraf zou halen', reageert Emiel. Maar Ashley houdt voet bij stuk en Emiel geeft toe. 'Jij bent the boss.' Krijgen ze het glas heelhuids boven? Of spat hun badkamerdroom straks letterlijk uit elkaar in duizend stukken?
Ook de duo’s uit Mechelen, Haasdonk en Lummen mogen rekenen op versterking. Net als in Nieuwpoort krijgen ze hulp van oud-winnaars Enis en Cédric. En die expertise blijkt broodnodig. In Lummen merkt Cédric al snel op dat er iets grondig mis zit: de afvoer blijkt verkeerd geplaatst. 'We gaan de gipsplaat opnieuw moeten openmaken en een koppelstuk zetten zodat het water naar beide afvoeren kan', legt Cédric uit. Maar zelfs voor de intussen ervaren loodgieter blijkt dit geen eenvoudige klus… 'Het is echt heftig, we gaan misschien moeten breken in de slaapkamer', klinkt het.
Bij Soumaya & Eros wordt de spanning in Haasdonk hen bijna te veel. Tijdens het verlijmen van de douchewand slaat de stress genadeloos toe. 'Gewoon doen, want het douchepaneel is voorlopig het minste van onze zorgen. Voor de rest staat er nog niets!', klinkt het bezorgd bij Eros. 'Dit is echt niet de manier. Het is complete chaos en we hebben veel te dik gekit!', zegt Soumaya.
Seppe & Axelle, die na de woonkamer als laatsten eindigden in het klassement, voelen de hete adem van de klok. 'Als de badkamer niet af is, staan we weer laatste – en we zijn al laatste', zucht Axelle. Toch weigert het duo zich gewonnen te geven. Met creatieve vondsten zoals zand in de verf proberen ze zich te onderscheiden. Maar het parcours blijft verraderlijk. 'Ik heb het kraangat verkeerd geboord. Nu zit er dus gewoon een gat in het tablet. Ik weet het even niet meer', bekent Seppe. Lukt het de koppels om hun badkamers tijdig af te werken? Of moeten ze de handdoek in de ring gooien?
'Huis Gemaakt', dinsdag 22 april om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BNNVARA zoekt singles voor nieuw liefdesavontuur in 'First Dates Beach Club'
- Kijkcijfers: maandag 18 mei 2026
- Margriet Hermans zet punt achter carrière na diagnose van zeldzame kanker
- Fantastische Europa League-finale voor heel Nederland gratis te zien bij Ziggo Sport
- Musical Awards Gala 2026 woensdag op NPO 1
- Van een 'sekstafette' tot trouwen met een algoritme: 'Ze Zeggen Dat' test de orgasmekloof en AI-liefde
- De jury van 'Huis Gemaakt' is streng in Langdorp: 'Boring as hell'
- VRT NWS 'Pano' onderzoekt: De Anderlechtse Haard
- Slachtoffers, familie en speciale eenheden blikken voor het eerst terug op 'Die ochtend in Ede'
- Klassenstrijd in halve finale 'MasterChef': 'Moeten wij nu kinderen in de pan hakken?'
- Tweede speeldag Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke' barst spectaculair los op 34,6 meter hoge klimmuur
- Mattie versus Marieke: Qmusic-strijd barst los op TT Circuit
- 'WinWin' zet dit jaar extra in op persoonlijke hulp bij het invullen van je belastingaangifte
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Zeeland
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie'
Kijktip van de dag

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.
'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.



































