'Huis Gemaakt'-koppels gaan tot het (afvoer)gaatje om badkamer af te krijgen

maandag 21 april 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

De paniek raast als een storm door Mechelen, Lummen, Haasdonk en Nieuwpoort. Van lekkende kranen tot geplette vingers en douchewanden die nét niet door het trapgat passen: het is alle hens aan dek tijdens 'deadlineweekend' in 'Huis Gemaakt'.

In Mechelen stellen Ashley & Emiel hun geluk op de proef. Ze moeten een gigantische glazen douchewand veilig de trap op krijgen. Maar terwijl Emiel voorzichtigheid predikt, wil Ashley de glazen plaat zonder enige bescherming naar boven dragen. 'Je hebt karton, piepschuim, folie over het glas. Al die extra materialen gaan het werk in de badkamer zelf bemoeilijken', klinkt het. Maar Emiel is het daar niet mee eens. 'Denk je echt dat het slimmer is om dit met énkel glas te doen? Je kan tegen de muur botsen: glas kapot. Je kan tegen de trap botsen: glas kapot. Je kan je glas laten vallen: glas kapot. Ik snap niet waarom je de bescherming eraf zou halen', reageert Emiel. Maar Ashley houdt voet bij stuk en Emiel geeft toe. 'Jij bent the boss.' Krijgen ze het glas heelhuids boven? Of spat hun badkamerdroom straks letterlijk uit elkaar in duizend stukken?



Ook de duo’s uit Mechelen, Haasdonk en Lummen mogen rekenen op versterking. Net als in Nieuwpoort krijgen ze hulp van oud-winnaars Enis en Cédric. En die expertise blijkt broodnodig. In Lummen merkt Cédric al snel op dat er iets grondig mis zit: de afvoer blijkt verkeerd geplaatst. 'We gaan de gipsplaat opnieuw moeten openmaken en een koppelstuk zetten zodat het water naar beide afvoeren kan', legt Cédric uit. Maar zelfs voor de intussen ervaren loodgieter blijkt dit geen eenvoudige klus… 'Het is echt heftig, we gaan misschien moeten breken in de slaapkamer', klinkt het.

Bij Soumaya & Eros wordt de spanning in Haasdonk hen bijna te veel. Tijdens het verlijmen van de douchewand slaat de stress genadeloos toe. 'Gewoon doen, want het douchepaneel is voorlopig het minste van onze zorgen. Voor de rest staat er nog niets!', klinkt het bezorgd bij Eros. 'Dit is echt niet de manier. Het is complete chaos en we hebben veel te dik gekit!', zegt Soumaya.

Seppe & Axelle, die na de woonkamer als laatsten eindigden in het klassement, voelen de hete adem van de klok. 'Als de badkamer niet af is, staan we weer laatste – en we zijn al laatste', zucht Axelle. Toch weigert het duo zich gewonnen te geven. Met creatieve vondsten zoals zand in de verf proberen ze zich te onderscheiden. Maar het parcours blijft verraderlijk. 'Ik heb het kraangat verkeerd geboord. Nu zit er dus gewoon een gat in het tablet. Ik weet het even niet meer', bekent Seppe. Lukt het de koppels om hun badkamers tijdig af te werken? Of moeten ze de handdoek in de ring gooien?

'Huis Gemaakt', dinsdag 22 april om 20.40 uur bij VTM.


Huis Gemaakt op tv
Maandag 25 mei 2026 om 20u35  »
VTM
Het is opnieuw deadlineweekend. Laura en Duncan beginnen aan hun tweede badkamer, terwijl Elie en Thaylin hoog bezoek ontvangen.
Dinsdag 26 mei 2026 om 17u10  »
VTM
Het is opnieuw deadlineweekend. Laura en Duncan beginnen aan hun tweede badkamer, terwijl Elie en Thaylin hoog bezoek ontvangen.
Dinsdag 26 mei 2026 om 23u00  »
VTM
Het is opnieuw deadlineweekend. Laura en Duncan beginnen aan hun tweede badkamer, terwijl Elie en Thaylin hoog bezoek ontvangen.
Woensdag 27 mei 2026 om 20u35  »
VTM
De extra kamer is af en de jury bezoekt opnieuw alle werven. Ondertussen breekt de allerlaatste fase van het avontuur aan: de afwerkingsweek.
Donderdag 28 mei 2026 om 17u10  »
VTM
De extra kamer is af en de jury bezoekt opnieuw alle werven. Ondertussen breekt de allerlaatste fase van het avontuur aan: de afwerkingsweek.

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.

'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:05
    Villa Politica
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:50
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:15
    Plop & de Peppers
  • 01:45
    Geen uitzending
    10:30
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:40
    Geen uitzending
    13:45
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 01:00
    Police Interceptors
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:20
    Accused
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:30
    De Container Cup
    02:00
    De Tafel van de Week
  • 01:25
    Fire Country
    02:00
    Criminal Minds
  • 01:10
    Bar Rescue
    02:40
    Blood & Treasure
  • 01:25
    Botched
    02:30
    48 Hours to Buy
  • 01:15
    Geen uitzending
    02:15
    The Spencer Sisters
  • 00:00
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 00:00
    Oh What A Night
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Lekker Messy - Weekmenu
    02:20
    Karola's Kitchen
  • 00:55
    Reunion
    01:50
    Blue Lights
  • 01:30
    Scrubs
    02:30
    NCIS
  • 01:35
    Pauw & De Wit
    02:00
    EenVandaag
  • 01:10
    Ongehoord Nieuws
    01:50
    Nieuwsuur
  • 01:20
    3 op Reis: De reis van je leven
    02:25
    First Dates