'Huis Gemaakt'-koppels gaan tot het (afvoer)gaatje om badkamer af te krijgen

maandag 21 april 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

De paniek raast als een storm door Mechelen, Lummen, Haasdonk en Nieuwpoort. Van lekkende kranen tot geplette vingers en douchewanden die nét niet door het trapgat passen: het is alle hens aan dek tijdens 'deadlineweekend' in 'Huis Gemaakt'.

In Mechelen stellen Ashley & Emiel hun geluk op de proef. Ze moeten een gigantische glazen douchewand veilig de trap op krijgen. Maar terwijl Emiel voorzichtigheid predikt, wil Ashley de glazen plaat zonder enige bescherming naar boven dragen. 'Je hebt karton, piepschuim, folie over het glas. Al die extra materialen gaan het werk in de badkamer zelf bemoeilijken', klinkt het. Maar Emiel is het daar niet mee eens. 'Denk je echt dat het slimmer is om dit met énkel glas te doen? Je kan tegen de muur botsen: glas kapot. Je kan tegen de trap botsen: glas kapot. Je kan je glas laten vallen: glas kapot. Ik snap niet waarom je de bescherming eraf zou halen', reageert Emiel. Maar Ashley houdt voet bij stuk en Emiel geeft toe. 'Jij bent the boss.' Krijgen ze het glas heelhuids boven? Of spat hun badkamerdroom straks letterlijk uit elkaar in duizend stukken?



Ook de duo’s uit Mechelen, Haasdonk en Lummen mogen rekenen op versterking. Net als in Nieuwpoort krijgen ze hulp van oud-winnaars Enis en Cédric. En die expertise blijkt broodnodig. In Lummen merkt Cédric al snel op dat er iets grondig mis zit: de afvoer blijkt verkeerd geplaatst. 'We gaan de gipsplaat opnieuw moeten openmaken en een koppelstuk zetten zodat het water naar beide afvoeren kan', legt Cédric uit. Maar zelfs voor de intussen ervaren loodgieter blijkt dit geen eenvoudige klus… 'Het is echt heftig, we gaan misschien moeten breken in de slaapkamer', klinkt het.

Bij Soumaya & Eros wordt de spanning in Haasdonk hen bijna te veel. Tijdens het verlijmen van de douchewand slaat de stress genadeloos toe. 'Gewoon doen, want het douchepaneel is voorlopig het minste van onze zorgen. Voor de rest staat er nog niets!', klinkt het bezorgd bij Eros. 'Dit is echt niet de manier. Het is complete chaos en we hebben veel te dik gekit!', zegt Soumaya.

Seppe & Axelle, die na de woonkamer als laatsten eindigden in het klassement, voelen de hete adem van de klok. 'Als de badkamer niet af is, staan we weer laatste – en we zijn al laatste', zucht Axelle. Toch weigert het duo zich gewonnen te geven. Met creatieve vondsten zoals zand in de verf proberen ze zich te onderscheiden. Maar het parcours blijft verraderlijk. 'Ik heb het kraangat verkeerd geboord. Nu zit er dus gewoon een gat in het tablet. Ik weet het even niet meer', bekent Seppe. Lukt het de koppels om hun badkamers tijdig af te werken? Of moeten ze de handdoek in de ring gooien?

'Huis Gemaakt', dinsdag 22 april om 20.40 uur bij VTM.


Huis Gemaakt op tv
Dinsdag 31 maart 2026 om 22u55  »
VTM
De laatste dagen voor de deadline van de slaapkamers zijn aangebroken en in alle panden wordt hard gewerkt. Dat brengt heel wat stress met zich mee. In Aalst vragen ze advies aan Johny, terwijl in Wielsbeke de creatieve visie eindelijk vorm krijgt.
Woensdag 1 april 2026 om 20u35  »
VTM
De deadline komt eraan en de teams brengen de laatste dingen in orde. Wanneer de jury langskomt, wordt er streng gecontroleerd in Langdorp en Aalst, want daar vertrekken vandaag twee koppels naar huis.
Donderdag 2 april 2026 om 17u05  »
VTM
De deadline komt eraan en de teams brengen de laatste dingen in orde. Wanneer de jury langskomt, wordt er streng gecontroleerd in Langdorp en Aalst, want daar vertrekken vandaag twee koppels naar huis.
Zondag 5 april 2026 om 00u30  »
VTM
De deadline komt eraan en de teams brengen de laatste dingen in orde. Wanneer de jury langskomt, wordt er streng gecontroleerd in Langdorp en Aalst, want daar vertrekken vandaag twee koppels naar huis.
Maandag 6 april 2026 om 20u35  »
VTM
In Kessel en Wielsbeke zijn de slaapkamers afgewerkt en komt de jury langs voor hun oordeel, want ook vandaag moeten twee koppels het avontuur verlaten.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Helden van Hier: Politie Aalst' (VTM)

Na een melding van een overval snellen Ken en Yves ter plaatse, maar het slachtoffer is spoorloos. Kevin en Feline onderzoeken oplichting waarbij een vrouw duizenden euro's verloor. Simon en Lauranne reageren op een melding over een gevonden pistool.

'Helden van hier: Politie Aalst', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:05
    Witse
    18:04
    VRT NWS Update
  • 17:25
    The Office
    17:45
    Building the Vatican: Secrets behind the Holy City
  • 17:30
    GameKeepers
    17:55
    Karrewiet
  • 17:10
    Huis Gemaakt
    18:25
    Florentina
  • 17:10
    MasterChef Australië - Back to Win
    18:30
    De Pfaffs
  • 17:35
    S.W.A.T.
    18:20
    The Goldbergs
  • 17:05
    24
    17:50
    All New Traffic Cops
  • 17:35
    ER
    19:10
    Will Trent
  • 17:25
    SOS Piet
    17:55
    Nonkel Jef
  • 17:20
    All In
    17:50
    Komen Eten
  • 16:55
    SkyMed
    17:50
    So Help Me Todd
  • 17:15
    Brooklyn Nine-Nine
    17:50
    Family Matters
  • 17:15
    Love Island UK
    18:10
    A Place in the Sun
  • 17:25
    Forensic Factor: A New Era
    18:30
    Fear Thy Neighbour
  • 16:01
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:30
    Diy on wheels
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:30
    KLAAR IN 20 minuten
    17:55
    Veldvers
  • 17:00
    Death in Paradise
    19:05
    Hope Street
  • 17:00
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:57
    Politieke Partijen
  • 17:10
    De slimste mens
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:10
    Peperbollen
    17:40
    Klaas Kan Alles Kort