Hoogtepunten nieuwe VTM-week

vrijdag 19 april 2019

Op zondag 21 april is er de tv-première van 'Alice Through The Looking Glass', het vervolg op Tim Burtons Alice in Wonderland.

Alle vertrouwde personages uit het eerste deel keren terug, onder wie Johnny Depp ('The Mad Hatter'), Helena Bonham Carter ('The Red Queen') en Mia Wasikowska ('Alice'). Sacha Baron Cohen, beter bekend als 'Borat', maakt zijn intrede als het nieuwe personage Time. In de sequel helpt Alice The Mad Hatter door op een waanzinnige tijdreis te gaan.


In de tweede aflevering van 'Liefde voor Muziek', op maandag 22 april, staan de songs van Milow centraal.

In 'Kan Iedereen Nog Volgen?', op dinsdag 23 april, ontdekken Erik Van Looy, Barbara Sarafian, William Boeva en Bart Cannaerts de nieuwste snufjes uit de (verre) toekomst.

'Succesrijk, Vlaamse Ondernemers in het Buitenland' volgt vanaf dinsdag 23 april vijf ondernemers 'van bij ons', die Vlaanderen lieten voor wat het was en hun droom gingen najagen in het buitenland. Van Indonesië, langs Sri Lanka, over Kaapstad tot in Chili. Hoe is het om te ondernemen en te leven op exotische locaties? Hoe zijn ze er in geslaagd om een succesrijke business op te bouwen in het buitenland?

In de vierde aflevering van de reportagereeks 'Wetsdokters', op woensdag 24 april, vertellen Wim Develter en Dokter Diona D'hondt over twee uitzonderlijke cases uit hun carrière. Arbeiders stoten op een vreemd voorwerp in het kanaal. Het is het lichaam van een onbekende vrouw. Dokter Develter komt ter plaatse. Een ervaren duiker verdrinkt tijdens een ogenschijnlijk gewone duik. Dokter Diona D'hondt onderzoekt de zaak.

Op vrijdag 26 april zijn er de tweede en laatste Battles van 'The Voice van Vlaanderen'. De coaches moeten nog enkele hartverscheurende keuzes maken, waarna de teams die naar de liveshows trekken definitief worden gevormd.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Gekocht' (Play)

Anne en Hannelore geven de experten twee opties: een woning voor Anne alleen of een huis voor hen samen. Britt en Nils hopen dan weer op een laagbouwwoning voor henzelf en hun dochtertje Gloria.

'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:55
    Vos en Haas
    11:05
    Kaatjes Kameraadjes
  • 09:40
    Geen uitzending
    11:45
    Familie
  • 02:50
    Geen uitzending
    11:55
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:45
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:45
    Police Interceptors
  • 09:20
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    13:25
    Two and a Half Men
  • 10:30
    Sullivan's Crossing
  • 10:55
    Pawn Stars
    11:45
    Geen uitzending
  • 10:05
    Love Triangle Australia
    11:10
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 10:20
    Killer Couples
    11:10
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:54
    Mijn tuin
    11:55
    5-voor-12
  • 09:45
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    11:30
    Ware Delicatessen
  • 11:00
    Death in Paradise
    12:05
    The Doctor Blake Mysteries
  • 11:00
    Storage Wars
    11:25
    First Dates Australia
  • 11:00
    NOS Journaal
    11:15
    Tijd voor Max
  • 10:35
    Buitenhof
    11:35
    MAX Maakt Mogelijk Helpt
  • 11:00
    Timmy tijd
    11:05
    Tip de Muis