Hoogtepunten nieuwe VTM-week

vrijdag 19 april 2019

Op zondag 21 april is er de tv-première van 'Alice Through The Looking Glass', het vervolg op Tim Burtons Alice in Wonderland.

Alle vertrouwde personages uit het eerste deel keren terug, onder wie Johnny Depp ('The Mad Hatter'), Helena Bonham Carter ('The Red Queen') en Mia Wasikowska ('Alice'). Sacha Baron Cohen, beter bekend als 'Borat', maakt zijn intrede als het nieuwe personage Time. In de sequel helpt Alice The Mad Hatter door op een waanzinnige tijdreis te gaan.


In de tweede aflevering van 'Liefde voor Muziek', op maandag 22 april, staan de songs van Milow centraal.

In 'Kan Iedereen Nog Volgen?', op dinsdag 23 april, ontdekken Erik Van Looy, Barbara Sarafian, William Boeva en Bart Cannaerts de nieuwste snufjes uit de (verre) toekomst.

'Succesrijk, Vlaamse Ondernemers in het Buitenland' volgt vanaf dinsdag 23 april vijf ondernemers 'van bij ons', die Vlaanderen lieten voor wat het was en hun droom gingen najagen in het buitenland. Van Indonesië, langs Sri Lanka, over Kaapstad tot in Chili. Hoe is het om te ondernemen en te leven op exotische locaties? Hoe zijn ze er in geslaagd om een succesrijke business op te bouwen in het buitenland?

In de vierde aflevering van de reportagereeks 'Wetsdokters', op woensdag 24 april, vertellen Wim Develter en Dokter Diona D'hondt over twee uitzonderlijke cases uit hun carrière. Arbeiders stoten op een vreemd voorwerp in het kanaal. Het is het lichaam van een onbekende vrouw. Dokter Develter komt ter plaatse. Een ervaren duiker verdrinkt tijdens een ogenschijnlijk gewone duik. Dokter Diona D'hondt onderzoekt de zaak.

Op vrijdag 26 april zijn er de tweede en laatste Battles van 'The Voice van Vlaanderen'. De coaches moeten nog enkele hartverscheurende keuzes maken, waarna de teams die naar de liveshows trekken definitief worden gevormd.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Restaurant Misverstand' (VRT 1)

Vandaag draaien we een proefdag in het restaurant. Om zachtjes te starten, zijn de familieleden van de medewerkers de eerste gasten. Voor zowel keuken- als zaalpersoneel is het spannend om voor het eerst in het restaurant te werken. Danny kan al meteen zijn beenhouwershart ophalen. Na de werkdag kunnen de medewerkers samen ontspannen en genieten in de vakantiehuisjes.

'Restaurant Misverstand', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:40
    Sporza: Parijs - Nice
    17:15
    Clips
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:40
    The Office
  • 17:10
    Meisjes
    17:30
    GameKeepers
  • 17:05
    Huis Gemaakt
    18:20
    Florentina
  • 16:15
    Dream Home Australië
    17:25
    MasterChef Australia: Back to Win
  • 15:55
    In Love With My Partner's Wife
  • 17:05
    24
    17:50
    All New Traffic Cops
  • 16:55
    Suits
    17:40
    ER
  • 16:55
    Wat nu weer?
    17:25
    SOS Piet
  • 16:15
    De Tafel van Gert
    17:25
    All In
  • 17:00
    SkyMed
    17:55
    Big Sky
  • 17:10
    Brooklyn Nine-Nine
    17:40
    Family Matters
  • 17:00
    Love Island UK
    17:55
    A Place in the Sun
  • 16:20
    Murder suspect
    18:30
    Cold Case Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:55
    Mijn tuin
    17:55
    Sixties To Six
  • 16:55
    Chris Cooks Cymru
    17:25
    Winterse Kost
  • 17:00
    Death in Paradise
    19:05
    Hope Street
  • 17:00
    Below Deck Adventure
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:56
    Politieke Partijen
  • 17:10
    De slimste mens
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:00
    Peperbollen
    17:30
    Dierendokter in het wild