Hoogtepunten nieuwe VTM-week

vrijdag 19 april 2019

Op zondag 21 april is er de tv-première van 'Alice Through The Looking Glass', het vervolg op Tim Burtons Alice in Wonderland.

Alle vertrouwde personages uit het eerste deel keren terug, onder wie Johnny Depp ('The Mad Hatter'), Helena Bonham Carter ('The Red Queen') en Mia Wasikowska ('Alice'). Sacha Baron Cohen, beter bekend als 'Borat', maakt zijn intrede als het nieuwe personage Time. In de sequel helpt Alice The Mad Hatter door op een waanzinnige tijdreis te gaan.


In de tweede aflevering van 'Liefde voor Muziek', op maandag 22 april, staan de songs van Milow centraal.

In 'Kan Iedereen Nog Volgen?', op dinsdag 23 april, ontdekken Erik Van Looy, Barbara Sarafian, William Boeva en Bart Cannaerts de nieuwste snufjes uit de (verre) toekomst.

'Succesrijk, Vlaamse Ondernemers in het Buitenland' volgt vanaf dinsdag 23 april vijf ondernemers 'van bij ons', die Vlaanderen lieten voor wat het was en hun droom gingen najagen in het buitenland. Van Indonesië, langs Sri Lanka, over Kaapstad tot in Chili. Hoe is het om te ondernemen en te leven op exotische locaties? Hoe zijn ze er in geslaagd om een succesrijke business op te bouwen in het buitenland?

In de vierde aflevering van de reportagereeks 'Wetsdokters', op woensdag 24 april, vertellen Wim Develter en Dokter Diona D'hondt over twee uitzonderlijke cases uit hun carrière. Arbeiders stoten op een vreemd voorwerp in het kanaal. Het is het lichaam van een onbekende vrouw. Dokter Develter komt ter plaatse. Een ervaren duiker verdrinkt tijdens een ogenschijnlijk gewone duik. Dokter Diona D'hondt onderzoekt de zaak.

Op vrijdag 26 april zijn er de tweede en laatste Battles van 'The Voice van Vlaanderen'. De coaches moeten nog enkele hartverscheurende keuzes maken, waarna de teams die naar de liveshows trekken definitief worden gevormd.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.

'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:50
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:40
    Geen uitzending
    06:10
    Kabouter Plop
  • 01:45
    Geen uitzending
    08:35
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:25
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:15
    Two and a Half Men
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    911 Crisis Center
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 04:10
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:40
    Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:50
    Open Vuur
    02:30
    Vanavond bij ons
  • 05:10
    Midsomer Murders
    02:40
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 05:15
    Below Deck Mediterranean
    02:10
    Law & Order: Organized Crime
  • 03:25
    NOS Journaal
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 01:50
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 04:45
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:20
    NOS Studio Sport