Hoog oplaaiende emoties en moeilijke keuzes in 'Boer zkt Vrouw'

In de aflevering van zondag 24 april lijkt het een doodgewone ochtend in Itegem, maar er is iets aan de hand op de boerderij van Garry. Dina Tersago ontving een berichtje dat Barbara op hotel is gaan slapen en ze wil weten wat er is gebeurd.
'Er is een strijd gestreden door bepaalde personen en ik voel mij daar heel slecht bij. Ik kan niet meer zijn wie ik ben en vind dat heel jammer', klinkt het emotioneel bij Barbara. Dat zij zich niet goed in haar vel voelde, was al duidelijk voor Garry, Evelyn en Els maar het is aan Dina om hen te vertellen dat Barbara nu ook definitief de boerderij heeft verlaten. 'Gevoelens worden soms zo sterk dat je ze niet meer kunt verbergen. En dat heeft Barbara blijkbaar ook opgemerkt', beseft Garry. Hoe moet het nu verder met de andere twee vrouwen?
In Lommel heeft ook boerin Elien het moeilijk. Ze vroeg raad aan haar ouders en dat gesprek blijft door haar hoofd spoken. Vooral de woorden van haar mama doen haar pijn: 'Zij beweert dat als ik uit 60 mannen niemand vind, ik veel te kieskeurig ben en nooit nog iemand zal vinden. Dat legt zo een grote druk op mijn schouders en dat vind ik verschrikkelijk moeilijk', snikt ze.
In Gingelom roept boer Kim zijn drie dames tot de orde. Ondanks zijn uitvoerige uitleg hebben ze opnieuw iets verkeerd gedaan bij het inpakken van de verschillende soorten patatjes. Ze krijgen 1 kans om hun fout recht te trekken. En over de laatste kans gesproken: Kim moet zo meteen een keuze maken met welke twee meisjes hij verder wil. Hij beslist om één meisje te kiezen met zijn verstand, en de andere met zijn hart. Wie zijn de twee uitverkorenen?
In Vleteren laat Cyriel het werk links liggen en maakt hij tijd vrij voor wat quality time met Chloë, Els en Laura. Maar dat draait even anders uit voor hem: de dames onderwerpen Cyriel aan een reeks persoonlijke vragen en dat brengt de introverte Cyriel in een lastig - en stil - parket.
Paardrijden met William staat hoog op de bucketlist van Amber, Valerie en Bapke. Titjana kreeg al een privéles van onze cowboy maar of zijn levensstijl echt haar ding is, is nog maar de vraag. William moet beslissen met wie hij verder wil. 'Ik wil geen gevoelens uiten alvorens ikzelf weet voor wie ik wil gaan. En ‘t is niet dat je de keuze moet maken tussen zoute of paprika chips!', beseft hij maar al te goed. Bij zijn 4 dames is er nog steeds grote onduidelijkheid en het is tijd dat de cowboy zijn kaarten op tafel legt. Wie past er het beste bij hem? Hoeveel dames mogen op de ranch blijven? Er is veel onduidelijkheid en wanneer William zijn keuze maakt, wordt met veel ongeloof gereageerd: 'Hij heeft stront in z’n ogen!', klinkt het onder meer…
'Boer zkt Vrouw', zondag 24 april om 19.55 uur bij VTM en ook op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Sterren op het Doek' keert terug met presentatrice Carrie ten Napel
- Dit is de winnaar van 'Project Dans 2026'
- TV-zenders maken specifiek AI‑gebruik zichtbaar in uitzendingen
- Kijkcijfers: maandag 20 april 2026
- 'Secrets of the Bees' met ontdekkingsreiziger Bertie Gregory op National Geographic
- 'Een sok op de werf?': Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt'
- Alcohol in het ziekenhuis en vrouwen op het voetbalveld: 'Ze Zeggen Dat' legt pijnpunten en clichés bloot
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Niet naar school
- Persoonlijke verhalen over spierziekten en veelbelovend onderzoek in 'Tijd voor MAX'
- 'Je Zal Het Maar Hebben Special' over Sheneeva en Chenelva
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië'
Kijktip van de dag

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.
'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.



































