Hoog oplaaiende emoties en moeilijke keuzes in 'Boer zkt Vrouw'

In de aflevering van zondag 24 april lijkt het een doodgewone ochtend in Itegem, maar er is iets aan de hand op de boerderij van Garry. Dina Tersago ontving een berichtje dat Barbara op hotel is gaan slapen en ze wil weten wat er is gebeurd.
'Er is een strijd gestreden door bepaalde personen en ik voel mij daar heel slecht bij. Ik kan niet meer zijn wie ik ben en vind dat heel jammer', klinkt het emotioneel bij Barbara. Dat zij zich niet goed in haar vel voelde, was al duidelijk voor Garry, Evelyn en Els maar het is aan Dina om hen te vertellen dat Barbara nu ook definitief de boerderij heeft verlaten. 'Gevoelens worden soms zo sterk dat je ze niet meer kunt verbergen. En dat heeft Barbara blijkbaar ook opgemerkt', beseft Garry. Hoe moet het nu verder met de andere twee vrouwen?
In Lommel heeft ook boerin Elien het moeilijk. Ze vroeg raad aan haar ouders en dat gesprek blijft door haar hoofd spoken. Vooral de woorden van haar mama doen haar pijn: 'Zij beweert dat als ik uit 60 mannen niemand vind, ik veel te kieskeurig ben en nooit nog iemand zal vinden. Dat legt zo een grote druk op mijn schouders en dat vind ik verschrikkelijk moeilijk', snikt ze.
In Gingelom roept boer Kim zijn drie dames tot de orde. Ondanks zijn uitvoerige uitleg hebben ze opnieuw iets verkeerd gedaan bij het inpakken van de verschillende soorten patatjes. Ze krijgen 1 kans om hun fout recht te trekken. En over de laatste kans gesproken: Kim moet zo meteen een keuze maken met welke twee meisjes hij verder wil. Hij beslist om één meisje te kiezen met zijn verstand, en de andere met zijn hart. Wie zijn de twee uitverkorenen?
In Vleteren laat Cyriel het werk links liggen en maakt hij tijd vrij voor wat quality time met Chloë, Els en Laura. Maar dat draait even anders uit voor hem: de dames onderwerpen Cyriel aan een reeks persoonlijke vragen en dat brengt de introverte Cyriel in een lastig - en stil - parket.
Paardrijden met William staat hoog op de bucketlist van Amber, Valerie en Bapke. Titjana kreeg al een privéles van onze cowboy maar of zijn levensstijl echt haar ding is, is nog maar de vraag. William moet beslissen met wie hij verder wil. 'Ik wil geen gevoelens uiten alvorens ikzelf weet voor wie ik wil gaan. En ‘t is niet dat je de keuze moet maken tussen zoute of paprika chips!', beseft hij maar al te goed. Bij zijn 4 dames is er nog steeds grote onduidelijkheid en het is tijd dat de cowboy zijn kaarten op tafel legt. Wie past er het beste bij hem? Hoeveel dames mogen op de ranch blijven? Er is veel onduidelijkheid en wanneer William zijn keuze maakt, wordt met veel ongeloof gereageerd: 'Hij heeft stront in z’n ogen!', klinkt het onder meer…
'Boer zkt Vrouw', zondag 24 april om 19.55 uur bij VTM en ook op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- RTBF reageert fors op kritiek Waalse Minister van Media en MR-voorzitter Bouchez
- Karine Claassen trekt naar Groenland voor tweedelige humaninterestreeks
- Het wielerseizoen begint sterk op RTL club en RTL play
- Ziggo Sport vergroot rugby-aanbod met internationale topcompetities
- 'Meiden die Rijden' binnenkort niet meer te missen op de weg
- NPO 1 viert 'De Avond van de Filmmuziek'
- Spinvis is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Kassa' zaterdag over de goudprijs en ons drinkwater
- 'Meldpunt Actueel' over verwarring aan het sterfbed
- Dit zie je vrijdag in 'Ik Vertrek XL'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Afscheidsconcert Golden Earring live op NPO Radio 2
- Qmusic laat luisteraars de magie van de Olympische Winterspelen in Milaan beleven
- 538 Koningsdag keert terug naar Breda met meer dan 30 artiesten
- Radiozender JOE eert voetbalhistorie met unieke 'Legend-badge' tijdens PSV - Feyenoord
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

Tijdens stormweer moet piloot Brodie Torrance met zijn lijnvliegtuig een noodlanding maken op een Filipijns eiland. Daar zwaaien gevaarlijke criminelen en rebellenmilities echter de plak. Terwijl de hele wereld op zoek is naar het verdwenen vliegtuig, probeert Brodie zijn passagiers in leven te houden. Hij krijgt hulp van Louis Gaspare, een man die beschuldigd wordt van moord.
'Plane', film uit 2023 met oa. Gerard Butler, om 20.40 uur op Play.



































