Hoog oplaaiende emoties en moeilijke keuzes in 'Boer zkt Vrouw'

In de aflevering van zondag 24 april lijkt het een doodgewone ochtend in Itegem, maar er is iets aan de hand op de boerderij van Garry. Dina Tersago ontving een berichtje dat Barbara op hotel is gaan slapen en ze wil weten wat er is gebeurd.
'Er is een strijd gestreden door bepaalde personen en ik voel mij daar heel slecht bij. Ik kan niet meer zijn wie ik ben en vind dat heel jammer', klinkt het emotioneel bij Barbara. Dat zij zich niet goed in haar vel voelde, was al duidelijk voor Garry, Evelyn en Els maar het is aan Dina om hen te vertellen dat Barbara nu ook definitief de boerderij heeft verlaten. 'Gevoelens worden soms zo sterk dat je ze niet meer kunt verbergen. En dat heeft Barbara blijkbaar ook opgemerkt', beseft Garry. Hoe moet het nu verder met de andere twee vrouwen?
In Lommel heeft ook boerin Elien het moeilijk. Ze vroeg raad aan haar ouders en dat gesprek blijft door haar hoofd spoken. Vooral de woorden van haar mama doen haar pijn: 'Zij beweert dat als ik uit 60 mannen niemand vind, ik veel te kieskeurig ben en nooit nog iemand zal vinden. Dat legt zo een grote druk op mijn schouders en dat vind ik verschrikkelijk moeilijk', snikt ze.
In Gingelom roept boer Kim zijn drie dames tot de orde. Ondanks zijn uitvoerige uitleg hebben ze opnieuw iets verkeerd gedaan bij het inpakken van de verschillende soorten patatjes. Ze krijgen 1 kans om hun fout recht te trekken. En over de laatste kans gesproken: Kim moet zo meteen een keuze maken met welke twee meisjes hij verder wil. Hij beslist om één meisje te kiezen met zijn verstand, en de andere met zijn hart. Wie zijn de twee uitverkorenen?
In Vleteren laat Cyriel het werk links liggen en maakt hij tijd vrij voor wat quality time met Chloë, Els en Laura. Maar dat draait even anders uit voor hem: de dames onderwerpen Cyriel aan een reeks persoonlijke vragen en dat brengt de introverte Cyriel in een lastig - en stil - parket.
Paardrijden met William staat hoog op de bucketlist van Amber, Valerie en Bapke. Titjana kreeg al een privéles van onze cowboy maar of zijn levensstijl echt haar ding is, is nog maar de vraag. William moet beslissen met wie hij verder wil. 'Ik wil geen gevoelens uiten alvorens ikzelf weet voor wie ik wil gaan. En ‘t is niet dat je de keuze moet maken tussen zoute of paprika chips!', beseft hij maar al te goed. Bij zijn 4 dames is er nog steeds grote onduidelijkheid en het is tijd dat de cowboy zijn kaarten op tafel legt. Wie past er het beste bij hem? Hoeveel dames mogen op de ranch blijven? Er is veel onduidelijkheid en wanneer William zijn keuze maakt, wordt met veel ongeloof gereageerd: 'Hij heeft stront in z’n ogen!', klinkt het onder meer…
'Boer zkt Vrouw', zondag 24 april om 19.55 uur bij VTM en ook op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Masha Berkers en Philip Heremans winnen tweede editie van Streamz Academy met ‘Marc’s Members’
- VRT en Kom op tegen Kanker brengen opnieuw Lichtpuntjes tegen Kanker
- Dana Winner, Toby Alderweireld, Xander De Rycke en heel wat andere grote namen reiken MIA's uit
- Wat fans al weken hopen: Thilly en Tim kussen in 'Thuis'
- Na Gert Verhulst en Tine Embrechts: Play zoekt derde host voor ‘De Tafel’
- Hoe een drugsbaron de touwtjes in handen heeft in de Antwerpse haven
- Warm deze winter lekker op met de heetste MTV-shows in februari
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen Op Eén Buik'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- 21-jarige voetballer riskeert schorsing van drie jaar in 'De Rechtbank'
- Chauffeur Stijn verdubbelt zijn netto jaarloon bij Maarten & Dorothee
- NPO Radio 1 zit boven op de Spelen met 'RadiOlympia'
- Radiozender JOE en NS lanceren exclusieve Singalong Trein met ABBA-tribute
- NPO FunX front row bij iconische concertreeks New Wave
- Belgian Music Matters: DAAN, Portland, High Hi, ‘t Hof van Commerce en Das Pop kapen de avond van Willy
Multimedia SPOTLIGHT
-
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys
Kijktip van de dag

De groep zet haar eerste stappen op de eeuwige sneeuw. Met crampons onder de voeten wordt elke beweging precair. De Andes eist volledige aandacht. De klim wordt zo steil dat zelfs Toby naar adem hapt. Op deze hoogte krijgt Rob een onverwachte ontroering wanneer zijn oudste zoon opduikt. Regula wordt intussen door hoogteziekte op de knieën gedwongen. Hier, in ijs en ijle lucht, blijkt hoe prachtig maar meedogenloos de Andes is.
'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.



































