'Home and Away' is terug! - week 34

zaterdag 18 augustus 2018

Deze week start 'Home and Away' terug op Vitaya. Reguliere afleveringen, we pikken in bij aflevering 6800 van het 30ste seizoen, starten woensdag. Maandag en dinsdag is er eerst nog een special rond de dertigste verjaardag van de populaire soap.

 


 


Deze week in 'Home and Away':

Endless Summer (maandag en dinsdag)
Deze special brengt vroegere 'Home and Away'-sterren weer samen. Host Steve Pennells trekt samen met het eerste Summer Bay-koppel Frank Morgan en Bobby Simpson, acteurs Alex Papps en Nicolle Dickens, naar de set van de Australische serie en blikt met hen terug op gebeurtenissen van de voorbije jaren. Ook acteurs Melissa George, Dieter Brummer, Dannii Minogue, Steve Peacocke en Bec Hewitt onthullen voor het eerst geheimen van op en naast de set.

Woensdag 22 augustus - aflevering 6800
Quinn maakt een moeilijke beslissing over Ryders toekomst. Gaat Ash Kats ogen openen wat de echte Robbo betreft? Een nieuwe en zelfzekere Coco keert terug naar huis met een geheim.

Donderdag 23 augustus - aflevering 6801
Kat is vastbesloten de waarheid achter Robbo's leugens te vinden. Is Justin echt bereid om het rustiger aan te doen met Willow of is hij aan het liegen tegen zichzelf? Maggie is niet blij met wat ze ontdekt heeft over Coco. Ze is bezorgd over haar dochter. Ben probeert Maggie te sussen.

Vrijdag 24 augustus - aflevering 6802
Ash brengt zijn relatie met Tori in gevaar. Olivia maakt zich klaar voor haar meeting met Marli. Ze is enthousiast over haar kledinglijn, maar toch knaagt er iets anders. Oliva neemt Ziggy in vertrouwen en vertelt haar over haar misstap met Alex. Ziggy stelt Oliva voor een ultimatum.

'Home and Away', iedere werkdag om 19.25 uur op Vitaya.


DOSSIER: Najaar 2018: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier
HomeandAway

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Van rekkenvuller in de Colruyt tot megacomedyster in Vlaanderen en ver daarbuiten: dat is de switch die Philippe Geubels op enkele jaren tijd heeft gemaakt. De impact van die plotse bekendheid op zijn leven was de inspiratiebron voor zijn theatershow 'Hoe moet het nu verder?'. Goed voor talloze hilarische beslommeringen over het BV-schap, en zoals het iemand betaamt die eenzaam aan de top staat, over de wanhopige zoektocht naar liefde. 'Hoe moet het nu verder?': na 210 uitverkochte voorstellingen overal te lande, nu eindelijk op tv.

'Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder ?', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:05
    Hoodie: compilatie
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 09:05
    De Hoppers
    05:15
    Geen uitzending
  • 09:15
    Nonkel Jef
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 08:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:45
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 08:50
    A Royal Queens Christmas
    05:40
    Sugarplummed
  • 06:00
    Joe
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:10
    Het appartement
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:05
    Geen uitzending
    01:00
    Fire Country
  • 08:40
    Hawaii Five-0
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    De Chalet aan zee
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:50
    The Killer With No Name
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:00
    Z-Weekoverzicht
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:19
    Simple diy
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:55
    Loïc zot van koken weekmenu
    08:00
    Winterse Kost
  • 09:00
    The Chelsea Detective
    01:30
    London Kills
  • 08:45
    First Dates Australia
    06:50
    Storage Wars
  • 09:05
    Dit is de Week
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 09:20
    Bid, bedank, bewonder
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:00
    De Piraten van Hiernaast 2: De Ninja's van de Overkant