'Home and Away': inhouden week 19 online - PREVIEW

zaterdag 2 mei 2015

Winter of zomer, het is altijd even fijn wegdromen naar een zonnige bestemming met goudgele stranden en knappe mensen. Al is het daar ook niet altijd rozengeur en maneschijn. Dat is het beproefde recept van 'Home and Away' op VTM.

Hierbij een overzicht van de gebeurtenissen voor volgende week:


 

Maandag 4 mei - aflevering 6136
John probeert het schilderij dat Josh op de zijkant van de surfclub gemaakt heeft voor Evelyn, te verwijderen. Oscar komt te laat voor Maddy's chemosessie. Kyle denkt dat hij Kat heeft kunnen overtuigen om hem te helpen Brax' onschuld te bewijzen.

Dinsdag 5 mei - aflevering 6137
Sasha en Matt maken zich zorgen om hun relatie nu ze veel verder van mekaar verwijderd zullen zijn. Alf keert terug uit de stad. Brax twijfelt of hij schuldig moet pleiten voor een misdaad die hij niet begaan heeft, om op die manier de straf in te perken.

Woensdag 6 mei - aflevering 6138
Brax besluit om schuldig te pleiten om op die manier een lichtere straf te krijgen, voor Ricky en zijn ongeboren zoon. Matt neemt afscheid van Sasha die naar de universiteit trekt. Andy vertelt Hannah dat hij niet kan blijven vechten voor haar.

Donderdag 7 mei - aflevering 6139
Andy probeert Hannah meer ruimte te geven zodat ze zich wat opener kan opstellen. Dat loopt echter al snel fout. Nu Leah in coma ligt, voelt VJ zich alleen. Hij probeert wat troost en afleiding te zoeken bij Zac. Kyle, Ricky en Brax zijn allemaal weg, zodat Phoebe alleen thuis is. Die nacht gebeurt er iets.

Vrijdag 8 mei - aflevering 6140
Phoebe ontdekt dat ze een stalker heeft. Marilyn is nog steeds kwaad op John, die zijn best doet om het goed te maken. Ook VJ is nog steeds kwaad op Zac. Maddy krijgt koorts en moet terug het ziekenhuis in.

'Home and Away', van maandag tot vrijdag om 17.15 uur op VTM.

Bekijk de inhouden van vroeger en nu ook in onze soap-rubriek!


HomeandAway

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Red Sebastian met 'Strobe Lights' voor België naar het Eurovisiesongfestival 2025

In de eerste halve finale dingen vijftien landen naar een plek in de finale. De Belgische inzending, Red Sebastian, komt als negende aan de beurt. Hij brengt het nummer 'Strobe Lights'. De andere landen die aan bod komen, zijn: IJsland, Polen, Slovenië, Estland, Oekraïne, Zweden, Portugal, Noorwegen, Azerbeidzjan, San Marino, Albanië, Nederland, Kroatië en Cyprus. Ook de automatisch voor de finale geplaatste inzendingen van Zwitserland, Italië en Spanje laten in deze halve finale hun lied horen. Het commentaar is van Peter Van de Veire.

'Eurovisiesongfesiival', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio2 op VRT 1: WinWin
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 09:10
    Uki
    06:00
    Tik Tak
  • 09:05
    K3 Kan Het!
    05:15
    Geen uitzending
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 01:40
    Geen uitzending
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 09:10
    New Girl
    02:05
    Neighbours: A New Chapter
  • 09:10
    NCIS: Los Angeles
    05:00
    Geen uitzending
  • 08:25
    Property Brothers
    02:30
    Olivia Attwood's Bad Boyfriends
  • 08:25
    Deadly Kin
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 09:06
    Diy on wheels
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:55
    Sarah's Sweet Table
  • 08:45
    Where the Wild Men Are With Ben Fogle
    02:05
    Miss Scarlet
  • 08:40
    Below Deck
    02:00
    First Dates Australia
  • 09:10
    Goedemorgen Nederland
    02:30
    NOS Journaal
  • 09:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:05
    Ongehoord Nieuws
  • 09:05
    Zin in Zappelin
    02:30
    Eva