'Hoe Zal Ik Het Zeggen?' komt terug met nieuw seizoen

maandag 5 november 2018

De mailbox van Jens Dendoncker liep het voorbije jaar weer vol en dat kan maar één ding betekenen: 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?' to the rescue. Hoe vertel je je puberzoon voor de honderdduizendste keer dat hij ook eens met de hond moet gaan wandelen?

Hoe zeg je aan je collega dat hij eindelijk zijn rijbewijs moet halen? Of hoe maak je je neef duidelijk dat hij zijn broek moet optrekken? Een combi van warme, emotionele en stoutere boodschappen. Het resultaat: een nieuw seizoen vol geestige 'what the fuck is hier net gebeurd?'-momentjes tot zelfs enkele emotionele 'heeft er iemand een zakdoekske?'-situaties.


Aflevering 1
Alex Agnew, het is een lieve mens, maar hij kan niet tegen zijn verlies. Als zelfs een spelletje ganzenbord met dochterlief al voor problemen zorgt, vinden z’n vrouw Yasmine en dochter Amy dat het genoeg is geweest. De comedian die niet altijd kan lachen, begrijpt niet wat er aan de hand is wanneer de schooldirecteur belt nadat Amy 'een woedeaanval kreeg'. Drie keer raden waarom.

Bloed geven neemt amper een kwartiertje tijd in beslag. Toch heeft Fréderique geen tijd. Maar wél om mee te doen aan een zogenaamde wereldrecordpoging - hou je vast - bubbelplastic laten ploffen. Omdat Nathalie Meskens het haar gevraagd heeft.

Caro wil haar vroegere leraar Mr. Jacobs bedanken voor zijn steun toen zij gepest werd. De schrik slaat toe wanneer hij omsingeld wordt door enkele Marokkaanse hangjongeren. Of waren het zangjongeren?

Leen en Andy willen dat hun zoon Ward wat vaker met de hond gaat wandelen maar geen excuus is vindingrijk genoeg voor de jongen. Z’n ouders zijn het beu. Zo beu dat ze een tv-programma moeten inschakelen om Ward te doen denken dat hij echt met zijn hond aan het praten is.

Laurence heeft autisme en heeft vaak moeite om haar gevoelens te uiten en dankjewel te zeggen. Laat dat nu net Jens z’n specialiteit zijn. Hij zet Sandrine, Laurences zus en steun en toeverlaat, in de bloemetjes.

'Hoe Zal Ik Het Zeggen?', vanaf maandag 19 november om 20.35 uur terug bij VTM.


DOSSIER: Najaar 2018: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

Acht koppels strijden om een gratis droomhuis. Geblinddoekt ontdekken ze hun potentiële nieuwe thuis. De sloophamers vliegen er al snel in het rond, want de kandidaten gaan meteen aan de slag. Intussen is de jury ook benieuwd naar hun eerste ontwerpen.

'Huis Gemaakt', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    01:00
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Winterbeelden
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 09:39
    Stoppeltje
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 09:00
    Geen uitzending
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    00:35
    Xena: Warrior Princess
  • 08:30
    Geen uitzending
    15:30
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 09:30
    Geen uitzending
    01:00
    Wat nu weer?
  • 09:00
    Geen uitzending
    09:45
    De kunstenaar
  • 09:20
    Walker
    01:15
    Wordt aangekondigd
  • 09:15
    The First 48
    01:10
    MacGyver
  • 09:25
    Lekker Lang Leven
    02:05
    Botched
  • 09:05
    Snapped
    01:10
    Big Sky
  • 04:02
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:32
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:40
    Bon Appetit
    01:15
    Puur Oosters - Japans
  • 08:55
    Midsomer Murders
    01:00
    Harry Wild
  • 09:10
    Below Deck Sailing Yacht
    02:10
    Grey's Anatomy
  • 09:45
    NOS Journaal
    01:05
    NOS Journaal Laat
  • 09:30
    Zentijd
    01:00
    Nieuwsuur
  • 09:45
    Lief Monster
    01:00
    Carrie op Vrijdag