'Hoe Zal Ik Het Zeggen?' komt terug met nieuw seizoen

maandag 5 november 2018

De mailbox van Jens Dendoncker liep het voorbije jaar weer vol en dat kan maar één ding betekenen: 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?' to the rescue. Hoe vertel je je puberzoon voor de honderdduizendste keer dat hij ook eens met de hond moet gaan wandelen?

Hoe zeg je aan je collega dat hij eindelijk zijn rijbewijs moet halen? Of hoe maak je je neef duidelijk dat hij zijn broek moet optrekken? Een combi van warme, emotionele en stoutere boodschappen. Het resultaat: een nieuw seizoen vol geestige 'what the fuck is hier net gebeurd?'-momentjes tot zelfs enkele emotionele 'heeft er iemand een zakdoekske?'-situaties.


Aflevering 1
Alex Agnew, het is een lieve mens, maar hij kan niet tegen zijn verlies. Als zelfs een spelletje ganzenbord met dochterlief al voor problemen zorgt, vinden z’n vrouw Yasmine en dochter Amy dat het genoeg is geweest. De comedian die niet altijd kan lachen, begrijpt niet wat er aan de hand is wanneer de schooldirecteur belt nadat Amy 'een woedeaanval kreeg'. Drie keer raden waarom.

Bloed geven neemt amper een kwartiertje tijd in beslag. Toch heeft Fréderique geen tijd. Maar wél om mee te doen aan een zogenaamde wereldrecordpoging - hou je vast - bubbelplastic laten ploffen. Omdat Nathalie Meskens het haar gevraagd heeft.

Caro wil haar vroegere leraar Mr. Jacobs bedanken voor zijn steun toen zij gepest werd. De schrik slaat toe wanneer hij omsingeld wordt door enkele Marokkaanse hangjongeren. Of waren het zangjongeren?

Leen en Andy willen dat hun zoon Ward wat vaker met de hond gaat wandelen maar geen excuus is vindingrijk genoeg voor de jongen. Z’n ouders zijn het beu. Zo beu dat ze een tv-programma moeten inschakelen om Ward te doen denken dat hij echt met zijn hond aan het praten is.

Laurence heeft autisme en heeft vaak moeite om haar gevoelens te uiten en dankjewel te zeggen. Laat dat nu net Jens z’n specialiteit zijn. Hij zet Sandrine, Laurences zus en steun en toeverlaat, in de bloemetjes.

'Hoe Zal Ik Het Zeggen?', vanaf maandag 19 november om 20.35 uur terug bij VTM.


DOSSIER: Najaar 2018: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Zwangere Guy: Dansen op de vulkaan' (BNNVARA/VRT)

Gorik van Oudheusden staat op een keerpunt in zijn leven. Een jeugd vol trauma's, jaren van alcoholgebruik en het gewicht van succes hebben diepe sporen nagelaten. Hij besluit rigoureus in te grijpen en kiest voor therapie, nuchterheid en zelfonderzoek, in een poging relaties te herstellen en zichzelf opnieuw uit te vinden. Welke obstakels en inzichten komen kijken bij een transformatie als deze? Welke man keert terug op het podium als de strijd met zijn demonen is gestreden?

'Zwangere Guy: Dansen op de vulkaan', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:40
    Dagelijkse kost
    00:55
    Journaallus
  • 22:55
    90 minutes
    00:55
    Nachtlus
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:05
    Gooische Vrouwen
    01:00
    Geen uitzending
  • 00:05
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    00:50
    Geen uitzending
  • 00:45
    The Big Bang Theory
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:35
    60 Days In
    01:25
    Geen uitzending
  • 00:00
    Suits
    00:50
    Geen uitzending
  • 00:35
    The Golden Girls
    01:00
    Geen uitzending
  • 23:50
    De Rechtbank
    00:55
    De Tafel van Gert
  • 00:15
    New Girl
    01:25
    Neighbours: A New Chapter
  • 00:30
    The Paddock
    01:55
    Bar Rescue
  • 00:45
    Love Island UK
    02:05
    Botched
  • 00:05
    Family Law
    01:00
    Big Sky
  • 00:11
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:00
    Oh What A Night
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:45
    Chris Cooks Cymru
    01:20
    Winterse Kost
  • 00:05
    Marie Antoinette
    01:00
    Darby and Joan
  • 00:15
    The Resident
    01:05
    First Dates Australia
  • 23:51
    NOS Journaal
    00:55
    Eva
  • 00:43
    De Nachtzoen
    00:55
    Nieuwsuur
  • 00:00
    De slimste mens
    00:55
    Van Roosmalen & Groenteman