'Hoe Zal ik het Zeggen?': Guga Baùl wordt stem van ALS-patiënt Antonio

zondag 16 december 2018

Misschien wel de grootste tearjerker tot nu toe, op maandag 17 december in Hoe Zal Ik Het Zeggen?: stemmenimitator Guga Baùl is dan immers letterlijk de stem van ALS-patiënt Antonio (wereldrecordhouder marathon en halve marathon met de rolstoel), die zijn twee beste vrienden Mark en Maurizio wil bedanken voor hun steun.

De dodelijke zenuwspierziekte maakt spreken voor Antonio heel moeilijk. 'Ooit zal ik niet meer kunnen spreken, maar dat is niet erg want het belangrijkste ga ik jullie nu zeggen'. Wat volgt is een prachtig persoonlijk lied, gezongen door Guga.


Ook nog twee andere bekende gezichten in deze vijfde aflevering: MNM-DJ Julie Van den Steen moet immers iets kwijt aan haar radio-collega Peter Van de Veire. 'Peter gaat veel te vaak en te lang naar het toilet. Geen 5 minuten, geen 10, geen kwartier maar 20 minuten tot een half uur. Vaak gebeurt het dat we een redactievergadering stil moeten leggen omdat hij - zoals hij zelf zegt - 'een bruine trui moet gaan breien'.' Hoog tijd om hem van de pot te trekken. 

Dries werkte de voorbije maanden achter de schermen mee van 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?'. Hij zocht mensen die een boodschap hadden voor anderen, maar heeft zelf ook een vraag voor zijn vriendin Annelin: of ze met hem wil gaan samenwonen. Dries weet als geen ander dat Jens een piekfijn scenario zal uitwerken om de boodschap origineel over te brengen. Waar ze niét op gerekend hadden? De nieuwsgierige buurvrouw van Annelin die zonder ze het beseft, de hoofdrol begint te spelen in de scène. Als dat maar goed komt.

'Hoe Zal ik het Zeggen?', maandag 17 december om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Only Joling' (RTL 4)

Samen met zijn hechte buren reist Gerard naar Amsterdam, waar ze volop genieten van de levendige sfeer en unieke bezienswaardigheden die de stad te bieden heeft. Gerard, altijd actief op sociale media, beleeft online een groot succes: zijn vlog wordt bekroond.

'Only Joling', om 21.50 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:20
    40 jaar reilen en Heylen
    22:05
    VRT NWS laat
  • 21:25
    De Campus Cup
    22:15
    Once Upon a Time in Northern Ireland
  • 20:00
    Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    23:10
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:35
    Ze Zeggen Dat
    21:50
    Wetsdokters
  • 20:30
    Te Land Ter Zee En In De Lucht
    23:05
    De Bogaartjes
  • 20:35
    The Forbidden Kingdom
    22:15
    The Irrational
  • 20:35
    Wedding Crashers
    22:30
    Columbo
  • 20:50
    Red Eye
    22:35
    ER
  • 20:35
    Commissaris Roos
    21:40
    Rupel
  • 21:15
    Kamp Jeroom
    21:50
    De Container Cup
  • 21:30
    Truth Be Told
    22:20
    Friends
  • 21:25
    Seal Team
    22:20
    Doom Patrol
  • 21:20
    Komen Eten
    22:05
    Huizenjagers
  • 21:15
    World's Most Evil Killers
  • 21:25
    Trends Doc
    21:52
    Z-Insurance
  • 21:10
    De ambachter
    22:00
    Trendsetters In Bed Met
  • 21:30
    Sarah's Sweet Table
  • 21:00
    The Marlow Murder Club
    22:00
    Foyle's War
  • 21:30
    White Collar
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 21:30
    Hunted VIPS
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 21:20
    Kunst in het Wild
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:20
    Geheime Liefde
    22:05
    Wortelboer en Van Rossem