'Hoe Zal ik het Zeggen?': Guga Baùl wordt stem van ALS-patiënt Antonio

zondag 16 december 2018

Misschien wel de grootste tearjerker tot nu toe, op maandag 17 december in Hoe Zal Ik Het Zeggen?: stemmenimitator Guga Baùl is dan immers letterlijk de stem van ALS-patiënt Antonio (wereldrecordhouder marathon en halve marathon met de rolstoel), die zijn twee beste vrienden Mark en Maurizio wil bedanken voor hun steun.

De dodelijke zenuwspierziekte maakt spreken voor Antonio heel moeilijk. 'Ooit zal ik niet meer kunnen spreken, maar dat is niet erg want het belangrijkste ga ik jullie nu zeggen'. Wat volgt is een prachtig persoonlijk lied, gezongen door Guga.


Ook nog twee andere bekende gezichten in deze vijfde aflevering: MNM-DJ Julie Van den Steen moet immers iets kwijt aan haar radio-collega Peter Van de Veire. 'Peter gaat veel te vaak en te lang naar het toilet. Geen 5 minuten, geen 10, geen kwartier maar 20 minuten tot een half uur. Vaak gebeurt het dat we een redactievergadering stil moeten leggen omdat hij - zoals hij zelf zegt - 'een bruine trui moet gaan breien'.' Hoog tijd om hem van de pot te trekken. 

Dries werkte de voorbije maanden achter de schermen mee van 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?'. Hij zocht mensen die een boodschap hadden voor anderen, maar heeft zelf ook een vraag voor zijn vriendin Annelin: of ze met hem wil gaan samenwonen. Dries weet als geen ander dat Jens een piekfijn scenario zal uitwerken om de boodschap origineel over te brengen. Waar ze niét op gerekend hadden? De nieuwsgierige buurvrouw van Annelin die zonder ze het beseft, de hoofdrol begint te spelen in de scène. Als dat maar goed komt.

'Hoe Zal ik het Zeggen?', maandag 17 december om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Voice van Vlaanderen' (VTM)

Het is zover: de grote finale van 'The Voice van Vlaanderen'. Wie van de vier finalisten wint het tiende seizoen en welke coach viert mee op het podium? Of gaat, net als vorig seizoen, de Comeback Stage met de overwinning lopen?

'The Voice van Vlaanderen', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    18:30
    Blokken
  • 18:05
    The Mystery of the Nazca Lines
    19:05
    De Campus Cup
  • 18:05
    Lettersoep
    18:25
    Waiko: reis door de ruimte
  • 17:45
    Eenmaal Andermaal
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:40
    MasterChef Australië - Back to Win
    19:05
    Home and Away
  • 18:10
    The Goldbergs
    18:35
    Home Economics
  • 17:40
    Ultimate Police Interceptors
    20:35
    The Secrets We Keep
  • 17:30
    ER
    19:10
    S.W.A.T.
  • 18:10
    Sturm der Liebe
    19:15
    De keuken van Sofie
  • 17:55
    Topdokters van Morgen
    19:00
    De Container Cup
  • 17:55
    Fire Country
    18:50
    The Rookie
  • 17:40
    3rd Rock From the Sun
    18:45
    Pawn Stars
  • 18:05
    Million Dollar Listing Los Angeles
    18:55
    Next Level Chef
  • 17:15
    Garage Sale Mystery: The Deadly Room
    18:50
    Killer at the Crime Scene
  • 13:23
    Herhalingslus
    19:00
    Z-Extra
  • 18:06
    Publireportage
    18:55
    Soul & Disco Train
  • 17:30
    Loïc zot van koken weekmenu
    18:20
    Foodies & The City
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Sportjournaal
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Journaal Regio
  • 17:55
    Checkpoint
    18:20
    Vlogmania