'Hoe Zal ik het Zeggen?': Guga Baùl wordt stem van ALS-patiënt Antonio

zondag 16 december 2018

Misschien wel de grootste tearjerker tot nu toe, op maandag 17 december in Hoe Zal Ik Het Zeggen?: stemmenimitator Guga Baùl is dan immers letterlijk de stem van ALS-patiënt Antonio (wereldrecordhouder marathon en halve marathon met de rolstoel), die zijn twee beste vrienden Mark en Maurizio wil bedanken voor hun steun.

De dodelijke zenuwspierziekte maakt spreken voor Antonio heel moeilijk. 'Ooit zal ik niet meer kunnen spreken, maar dat is niet erg want het belangrijkste ga ik jullie nu zeggen'. Wat volgt is een prachtig persoonlijk lied, gezongen door Guga.


Ook nog twee andere bekende gezichten in deze vijfde aflevering: MNM-DJ Julie Van den Steen moet immers iets kwijt aan haar radio-collega Peter Van de Veire. 'Peter gaat veel te vaak en te lang naar het toilet. Geen 5 minuten, geen 10, geen kwartier maar 20 minuten tot een half uur. Vaak gebeurt het dat we een redactievergadering stil moeten leggen omdat hij - zoals hij zelf zegt - 'een bruine trui moet gaan breien'.' Hoog tijd om hem van de pot te trekken. 

Dries werkte de voorbije maanden achter de schermen mee van 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?'. Hij zocht mensen die een boodschap hadden voor anderen, maar heeft zelf ook een vraag voor zijn vriendin Annelin: of ze met hem wil gaan samenwonen. Dries weet als geen ander dat Jens een piekfijn scenario zal uitwerken om de boodschap origineel over te brengen. Waar ze niét op gerekend hadden? De nieuwsgierige buurvrouw van Annelin die zonder ze het beseft, de hoofdrol begint te spelen in de scène. Als dat maar goed komt.

'Hoe Zal ik het Zeggen?', maandag 17 december om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 aan zee
    12:00
    Zomerbeelden
  • 09:00
    Zomerbeelden
    12:00
    Radio 1: #Weetikveel
  • 11:15
    Edmond & Lucy
    11:25
    Vos en Haas
  • 09:25
    Geen uitzending
    11:30
    Familie
  • 10:45
    Hell's Kitchen USA
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:25
    Community
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:30
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:20
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:05
    Lang Leve de Liefde
  • 10:45
    FBI: Most Wanted
    12:30
    NCIS
  • 11:10
    Two and a Half Men
    11:40
    Geen uitzending
  • 10:35
    Love It or List It
    11:40
    Lang Leve de Liefde
  • 11:20
    Britain's Killer Teens
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:21
    De perfecte werkplaats
    11:55
    5-voor-12
  • 11:05
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    11:30
    Over (h)eerlijke groenten
  • 10:50
    Murdoch Mysteries
    11:40
    Death in Paradise
  • 11:00
    Storage Wars
    11:55
    Grey's Anatomy
  • 11:15
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 11:05
    De streken van Van Boven
    11:35
    Andere Tijden Kort
  • 11:15
    Lief Monster
    11:25
    Pop Papierstad