'Hoe Zal ik het Zeggen?': Guga Baùl wordt stem van ALS-patiënt Antonio

zondag 16 december 2018

Misschien wel de grootste tearjerker tot nu toe, op maandag 17 december in Hoe Zal Ik Het Zeggen?: stemmenimitator Guga Baùl is dan immers letterlijk de stem van ALS-patiënt Antonio (wereldrecordhouder marathon en halve marathon met de rolstoel), die zijn twee beste vrienden Mark en Maurizio wil bedanken voor hun steun.

De dodelijke zenuwspierziekte maakt spreken voor Antonio heel moeilijk. 'Ooit zal ik niet meer kunnen spreken, maar dat is niet erg want het belangrijkste ga ik jullie nu zeggen'. Wat volgt is een prachtig persoonlijk lied, gezongen door Guga.


Ook nog twee andere bekende gezichten in deze vijfde aflevering: MNM-DJ Julie Van den Steen moet immers iets kwijt aan haar radio-collega Peter Van de Veire. 'Peter gaat veel te vaak en te lang naar het toilet. Geen 5 minuten, geen 10, geen kwartier maar 20 minuten tot een half uur. Vaak gebeurt het dat we een redactievergadering stil moeten leggen omdat hij - zoals hij zelf zegt - 'een bruine trui moet gaan breien'.' Hoog tijd om hem van de pot te trekken. 

Dries werkte de voorbije maanden achter de schermen mee van 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?'. Hij zocht mensen die een boodschap hadden voor anderen, maar heeft zelf ook een vraag voor zijn vriendin Annelin: of ze met hem wil gaan samenwonen. Dries weet als geen ander dat Jens een piekfijn scenario zal uitwerken om de boodschap origineel over te brengen. Waar ze niét op gerekend hadden? De nieuwsgierige buurvrouw van Annelin die zonder ze het beseft, de hoofdrol begint te spelen in de scène. Als dat maar goed komt.

'Hoe Zal ik het Zeggen?', maandag 17 december om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Salut en de Kost' (Play)

Viktor Verhulst (31) sterft na een val uit Nachtwacht-Flyer in Plopsaland. Bockie wil weten wat het allerlaatste is wat Vik wil eten voor zijn dood.

'Salut en de Kost', om 22.30 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:45
    Dierendokters 24/7
    16:10
    Is 't gelukt?
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    16:15
    VRT NWS De Zevende Dag
  • 16:05
    Interstellar Ella
    16:15
    Het betoverde dorp van Pinokkio
  • 15:25
    NYPD Blue
    16:20
    Lisa
  • 15:45
    Kitchen Nightmares
    16:40
    Blind Getrouwd UK
  • 14:45
    Bad Teacher
    16:30
    Chicago Med
  • 15:50
    Xena: Warrior Princess
    16:45
    Stargate SG-1
  • 15:45
    Twinkle All the Way
    17:20
    The Christmas Retreat
  • 15:50
    Geen uitzending
    16:20
    Binnenstebuiten
  • 16:00
    Scheire en de Schepping
    16:55
    Huizenjagers
  • 15:55
    Castle
    17:45
    FBI: Most Wanted
  • 15:30
    Pawn Stars: Best Of
    16:30
    Two and a Half Men
  • 15:25
    A Place in the Sun
    16:20
    Property Brothers
  • 15:55
    Murder At The Post Office
    18:40
    Accident, Suicide, or Murder
  • 15:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:48
    Kan ik het ook?
    16:55
    Mannenverzorging
  • 15:25
    Indian Summer
    16:10
    Toasted!
  • 15:15
    All Creatures Great and Small
    16:10
    New Tricks
  • 16:00
    NCIS: Los Angeles
    16:55
    The Resident
  • 15:35
    Pauw & De Wit
    16:30
    Soep, Sores en Soelaas
  • 16:00
    NOS Journaal
    16:10
    Kook mee met MAX
  • 15:35
    Krassen
    16:50
    Dino Daan & Lucy