Hoe vergaat het duo's 'Mijn Pop-uprestaurant!' tijdens hun eerste openingsweek?

Alle pop-uprestaurants hebben hun deuren geopend. De eerste service hebben ze alvast overleefd, maar vanaf nu zullen de duo's dag in dag uit paraat moeten staan om hun klanten tevreden te stellen.
En dat brengt in aflevering 7 van 'Mijn Pop-uprestaurant!' op dinsdag 7 april spanning met zich mee. De duo’s ondervinden aan den lijve hoe het is om een eigen zaak te runnen, met alle kleine en grote hindernissen.
Dries en Guus geloven rotsvast in hun aspergepop-up en zijn vastbesloten iedereen te bewijzen dat ze daar alle reden toe hebben. Dries doet zijn uiterste best om zichzelf om te scholen tot een gastheer met stijl en Guus gooit zich met ongeziene passie en gedrevenheid op zijn aspergecreaties.
In Antwerpen moeten Mieke en Lieve het nog steeds zonder chef Pieter zien te klaren, want die kan de eerste week niet meedraaien in de pop-up. De eerste dagen worden dan ook erg vermoeiend voor onervaren kok Mieke. Bovendien zijn niet alle klanten opgewassen tegen de stevige kruiding van Miekes soulfood.
Jonas en Fee lijken in Aalst stilaan iedereen voor hun paleo food te winnen. Mensen met voedselallergieën vinden bovendien vlot hun weg naar de pop-up. Maar tijdens de service is enkel het beste goed genoeg voor de perfectionistische Fee en dan is elk foutje er één te veel.
In Brussel is coach Steven er vandaag dan weer niet bij. Miguel is vastbesloten om zelf chef te worden in zijn pop-up en smijt zich met veel bezieling op zijn streetfood-gerechten. De zoektocht naar een vaste ploeg verloopt echter moeizaam. Krijgt Miguel het alleen klaargespeeld?
In Oostende kiezen Thomas en Alexia er na een moeilijke openingsservice voor om voorlopig geen à la carte meer aan te bieden. Met een vast menu hopen ze de eerste week zonder kleerscheuren door te komen. Maar hun keukenteam hebben ze nog niet helemaal op de rails. Moeten er drastische beslissingen genomen worden?
'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 7 april om 20.35 uur bij VTM.
DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van de kerk naar 'The Voice': pastoorsdochter maakt indruk met haar stem én met een song in het Lingala
- Kijkcijfers: 27 en 28 februari & 1 maart 2026
- Karine Claassen trekt naar onbekende leefwerelden in 'Op een Ander'
- Nieuw seizoen van 'Ugliest House in America' op HGTV
- Aandacht voor oogaandoeningen in 'Tijd voor MAX'
- Onverwacht tafereel in 'Geheimen van het Museum'
- Ontdek wat de Disney Channels deze maand te bieden hebben
- In maart op MTV: nieuw seizoen van 'The Challenge' en terugkeer van 'Ink Master: Redemption'
- Comedy Central warmt maart op met premières en publieksfavorieten
- Mr. Bean neemt Cartoonito over
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz
Kijktip van de dag

Tien onbekende Vlamingen starten aan een spel waarvan ze de regels niet kennen. Het enige wat ze weten is dat elke keer de boxen openen, de opdracht meteen begint en ze zelf moeten zoeken wat de bedoeling is. Dit zorgt voor hilariteit en onzekerheid.
'De Box', om 20.40 uur op VTM.




































