Hoe vergaat het duo's 'Mijn Pop-uprestaurant!' tijdens hun eerste openingsweek?

maandag 6 april 2015

Alle pop-uprestaurants hebben hun deuren geopend. De eerste service hebben ze alvast overleefd, maar vanaf nu zullen de duo's dag in dag uit paraat moeten staan om hun klanten tevreden te stellen.

En dat brengt in aflevering 7 van 'Mijn Pop-uprestaurant!' op dinsdag 7 april spanning met zich mee. De duo’s ondervinden aan den lijve hoe het is om een eigen zaak te runnen, met alle kleine en grote hindernissen.


Dries en Guus geloven rotsvast in hun aspergepop-up en zijn vastbesloten iedereen te bewijzen dat ze daar alle reden toe hebben. Dries doet zijn uiterste best om zichzelf om te scholen tot een gastheer met stijl en Guus gooit zich met ongeziene passie en gedrevenheid op zijn aspergecreaties.

In Antwerpen moeten Mieke en Lieve het nog steeds zonder chef Pieter zien te klaren, want die kan de eerste week niet meedraaien in de pop-up. De eerste dagen worden dan ook erg vermoeiend voor onervaren kok Mieke. Bovendien zijn niet alle klanten opgewassen tegen de stevige kruiding van Miekes soulfood.

Jonas en Fee lijken in Aalst stilaan iedereen voor hun paleo food te winnen. Mensen met voedselallergieën vinden bovendien vlot hun weg naar de pop-up. Maar tijdens de service is enkel het beste goed genoeg voor de perfectionistische Fee en dan is elk foutje er één te veel.

In Brussel is coach Steven er vandaag dan weer niet bij. Miguel is vastbesloten om zelf chef te worden in zijn pop-up en smijt zich met veel bezieling op zijn streetfood-gerechten. De zoektocht naar een vaste ploeg verloopt echter moeizaam. Krijgt Miguel het alleen klaargespeeld?

In Oostende kiezen Thomas en Alexia er na een moeilijke openingsservice voor om voorlopig geen à la carte meer aan te bieden. Met een vast menu hopen ze de eerste week zonder kleerscheuren door te komen. Maar hun keukenteam hebben ze nog niet helemaal op de rails. Moeten er drastische beslissingen genomen worden?

'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 7 april om 20.35 uur bij VTM.


DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Sergio in Italië: Marco 2026' (VTM GO+)

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.

'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:40
    Thuis
    00:00
    Dagelijkse kost
  • 23:00
    Wielerclub Wattage
    00:05
    Nachtlus
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:10
    Eenmaal Andermaal
    00:05
    The Good Doctor
  • 22:45
    Bart Cannaerts - We Moeten Nog Eens Afspreken
    23:55
    Border Security: Australië
  • 23:15
    The Endgame
    00:10
    The Big Bang Theory
  • 22:30
    Holmes & Watson
    00:05
    Police Interceptors
  • 23:30
    ER
    00:20
    Suits
  • 23:40
    Nonkel Jef
    00:10
    Pa heeft een lief
  • 23:35
    De Tafel van Tine
    00:50
    De Container Cup
  • 23:40
    Fuller House
    01:55
    This Is Us
  • 23:30
    Blood & Treasure
    00:25
    Pawn Stars
  • 23:25
    A Place in the Sun
    00:25
    Love Island UK
  • 23:15
    CSI: Miami
    01:45
    FBI
  • 23:45
    Z-Beurs
    23:58
    Car Upd8te
  • 23:43
    Hallo Roger
    23:55
    5-voor-12
  • 23:20
    Hidden Gems
    00:05
    Toasted!
  • 22:55
    London Kills
    23:55
    Ripper Street
  • 23:20
    NCIS
    01:05
    Scrubs
  • 23:40
    Eva
    00:30
    NOS Journaal Laat
  • 23:45
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 23:30
    First Dates
    00:20
    Down The Road