Hoe vergaat het duo's 'Mijn Pop-uprestaurant!' tijdens hun eerste openingsweek?

maandag 6 april 2015

Alle pop-uprestaurants hebben hun deuren geopend. De eerste service hebben ze alvast overleefd, maar vanaf nu zullen de duo's dag in dag uit paraat moeten staan om hun klanten tevreden te stellen.

En dat brengt in aflevering 7 van 'Mijn Pop-uprestaurant!' op dinsdag 7 april spanning met zich mee. De duo’s ondervinden aan den lijve hoe het is om een eigen zaak te runnen, met alle kleine en grote hindernissen.


Dries en Guus geloven rotsvast in hun aspergepop-up en zijn vastbesloten iedereen te bewijzen dat ze daar alle reden toe hebben. Dries doet zijn uiterste best om zichzelf om te scholen tot een gastheer met stijl en Guus gooit zich met ongeziene passie en gedrevenheid op zijn aspergecreaties.

In Antwerpen moeten Mieke en Lieve het nog steeds zonder chef Pieter zien te klaren, want die kan de eerste week niet meedraaien in de pop-up. De eerste dagen worden dan ook erg vermoeiend voor onervaren kok Mieke. Bovendien zijn niet alle klanten opgewassen tegen de stevige kruiding van Miekes soulfood.

Jonas en Fee lijken in Aalst stilaan iedereen voor hun paleo food te winnen. Mensen met voedselallergieën vinden bovendien vlot hun weg naar de pop-up. Maar tijdens de service is enkel het beste goed genoeg voor de perfectionistische Fee en dan is elk foutje er één te veel.

In Brussel is coach Steven er vandaag dan weer niet bij. Miguel is vastbesloten om zelf chef te worden in zijn pop-up en smijt zich met veel bezieling op zijn streetfood-gerechten. De zoektocht naar een vaste ploeg verloopt echter moeizaam. Krijgt Miguel het alleen klaargespeeld?

In Oostende kiezen Thomas en Alexia er na een moeilijke openingsservice voor om voorlopig geen à la carte meer aan te bieden. Met een vast menu hopen ze de eerste week zonder kleerscheuren door te komen. Maar hun keukenteam hebben ze nog niet helemaal op de rails. Moeten er drastische beslissingen genomen worden?

'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 7 april om 20.35 uur bij VTM.


DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

CIA-agenten FDR en Tuck zijn onafscheidelijke partners en de beste vrienden. Tot ze allebei vallen voor de charmes van dezelfde vrouw: Lauren. Wat begint als een onschuldig verleidingsspelletje, verandert al gauw in een meedogenloze oorlog. De twee spionnen gooien al hun vaardigheden en technologische snufjes in de strijd om hun doelwit te verleiden en de ander buitenspel te zetten.

'This Means War', film uit 2012 met oa. Reese Witherspoon, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:35
    Nachtlus
    08:00
    Winterbeelden
  • 22:10
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:30
    Welkom Aan Boord
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:05
    Horrorhuurders & Huisjesmelkers
    23:05
    Te bepalen
  • 00:45
    The Big Bang Theory
    23:20
    Te bepalen
  • 00:45
    Xena: Warrior Princess
    00:40
    Mee met de Flikken
  • 00:25
    Suits
    08:50
    Geen uitzending
  • 00:45
    The Golden Girls
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:45
    Komen Eten
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 23:55
    New Girl
    01:00
    Criminal Minds
  • 00:25
    Pawn Stars
    01:45
    MacGyver
  • 00:35
    Love Island UK
    01:40
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Family Law
    02:10
    C.S.I. New York
  • 00:16
    De CFO podcast
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:00
    Oh What A Night
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:20
    Meesterlijke Klassiekers
    01:35
    Becoming Meewis
  • 00:10
    The Castaways
    01:45
    Midsomer Murders
  • 00:15
    Below Deck Down Under
    01:45
    NCIS
  • 00:40
    NOS Journaal Laat
    01:50
    MolTalk
  • 00:25
    Nieuwsuur
    01:30
    De Nachtzoen
  • 00:40
    Break Free
    01:20
    First Dates