Hoe vergaat het duo's 'Mijn Pop-uprestaurant!' tijdens hun eerste openingsweek?

maandag 6 april 2015

Alle pop-uprestaurants hebben hun deuren geopend. De eerste service hebben ze alvast overleefd, maar vanaf nu zullen de duo's dag in dag uit paraat moeten staan om hun klanten tevreden te stellen.

En dat brengt in aflevering 7 van 'Mijn Pop-uprestaurant!' op dinsdag 7 april spanning met zich mee. De duo’s ondervinden aan den lijve hoe het is om een eigen zaak te runnen, met alle kleine en grote hindernissen.


Dries en Guus geloven rotsvast in hun aspergepop-up en zijn vastbesloten iedereen te bewijzen dat ze daar alle reden toe hebben. Dries doet zijn uiterste best om zichzelf om te scholen tot een gastheer met stijl en Guus gooit zich met ongeziene passie en gedrevenheid op zijn aspergecreaties.

In Antwerpen moeten Mieke en Lieve het nog steeds zonder chef Pieter zien te klaren, want die kan de eerste week niet meedraaien in de pop-up. De eerste dagen worden dan ook erg vermoeiend voor onervaren kok Mieke. Bovendien zijn niet alle klanten opgewassen tegen de stevige kruiding van Miekes soulfood.

Jonas en Fee lijken in Aalst stilaan iedereen voor hun paleo food te winnen. Mensen met voedselallergieën vinden bovendien vlot hun weg naar de pop-up. Maar tijdens de service is enkel het beste goed genoeg voor de perfectionistische Fee en dan is elk foutje er één te veel.

In Brussel is coach Steven er vandaag dan weer niet bij. Miguel is vastbesloten om zelf chef te worden in zijn pop-up en smijt zich met veel bezieling op zijn streetfood-gerechten. De zoektocht naar een vaste ploeg verloopt echter moeizaam. Krijgt Miguel het alleen klaargespeeld?

In Oostende kiezen Thomas en Alexia er na een moeilijke openingsservice voor om voorlopig geen à la carte meer aan te bieden. Met een vast menu hopen ze de eerste week zonder kleerscheuren door te komen. Maar hun keukenteam hebben ze nog niet helemaal op de rails. Moeten er drastische beslissingen genomen worden?

'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 7 april om 20.35 uur bij VTM.


DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Tijdens stormweer moet piloot Brodie Torrance met zijn lijnvliegtuig een noodlanding maken op een Filipijns eiland. Daar zwaaien gevaarlijke criminelen en rebellenmilities echter de plak. Terwijl de hele wereld op zoek is naar het verdwenen vliegtuig, probeert Brodie zijn passagiers in leven te houden. Hij krijgt hulp van Louis Gaspare, een man die beschuldigd wordt van moord.

'Plane', film uit 2023 met oa. Gerard Butler, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:15
    Thuis
    06:00
    Mr. Magoo
  • 20:35
    De Afspraak op vrijdag
    00:45
    Nachtlus
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    05:00
    Geen uitzending
  • 20:05
    Familie
    06:20
    Kabouter Plop
  • 20:00
    Darts
    00:00
    Rev
  • 20:35
    Jungle Cruise
    00:50
    Yellowjackets
  • 20:35
    The Huntsman: Winter's War
  • 20:35
    13 Geboden
    00:15
    Buffy the Vampire Slayer
  • 20:35
    Zorro
    01:00
    The Golden Girls
  • 20:00
    De Tafel van de Week
    01:50
    Geen uitzending
  • 20:35
    Found
    01:25
    FBI
  • 20:35
    The Last Boy Scout
    02:10
    See
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    01:00
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 20:30
    The Wimbledon Killer
    00:20
    C.S.I. New York
  • 20:24
    Trends Talk
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:34
    Tooldokter
    00:00
    Oh What A Night
  • 20:05
    De Sterrenkaart - Nederland
    01:15
    Puur Oosters
  • 19:55
    The Doctor Blake Mysteries
    01:00
    Harry Wild
  • 20:35
    NCIS
    01:00
    The Resident
  • 20:35
    Ik vertrek XL
    01:35
    NOS Journaal Laat
  • 20:25
    Nederland op film
    01:35
    Café Kockelmann
  • 20:25
    NOS Kjeld Nuis: Missie Milaan
    06:30
    Clangers