Hoe lang kan Gerben onopgemerkt meefietsen met Wout van Aert?

woensdag 4 mei 2022
Foto: VTM GO - © DPG Media 2022

In de derde aflevering van 'Security Checkers', die vanaf vandaag te bekijken is op VTM GO, trekt Gerben Tuerlinckx zijn koerspak aan. De challenge of the day? Onopgemerkt meefietsen met twee bekende nationale koerswedstrijden: de Omloop Het Nieuwsblad en de Waalse Pijl.

Na een dagje training door coach van dienst Arno The Kid, slaagt Gerben erin om samen te starten met Wout van Aert en zijn collega's in Gent. Maar hoe lang kan hij onopgemerkt meefietsen tussen die pro's? Tot aan de eindmeet? Of zijn Gerbens koersbenen te zwak en wordt hij al snel geklist door de security?



'Ik heb nog nooit zoveel stress gehad in mijn leven', vertelt Gerben. 'Achteraf zagen we dat niemand een rugnummer had. Behalve Gerben…', lacht Arno. En hoe goed brengt Gerben het ervan af in de Waalse Pijl? Ontdek het nu in deze spannende nieuwe aflevering van 'Security Checkers' op VTM GO.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.

'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:10
    Maak dat de kat wijs
    01:35
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Lentebeelden
  • 08:00
    Belfort & Lupin
    06:00
    Tik Tak
  • 08:10
    De Buurtpolitie Extra
    00:30
    Telefacts
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:15
    Achter gesloten deuren
  • 06:00
    Qmusic
    23:00
    Te bepalen
  • 07:00
    Willy
    00:50
    Fare Dodgers: At War With The Law
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    00:35
    Are You Being Served?
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:25
    De Tafel van de Week
  • 08:15
    Geen uitzending
    01:05
    Brilliant Minds
  • 07:55
    Family Matters
    02:45
    Geen uitzending
  • 08:10
    Sarah's Sweet Table
  • 07:40
    Snapped
    01:00
    C.S.I. New York
  • 02:35
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:14
    Mijn tuin
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Winterse Kost
    01:15
    A la carte
  • 07:35
    All Creatures Great and Small
    01:20
    DCI Banks
  • 07:55
    The Kardashians
    01:15
    NCIS
  • 08:10
    Goedemorgen Nederland
    01:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    01:25
    Nieuwsuur
  • 08:15
    Shaun het schaap
    01:10
    NOS Studio Sport