Het wordt gezellig in 'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home': paarden, zwembad én vlinders?

Vier vrouwen aan kunnen is één ding, een paard op durven, dat is duidelijk een ander paar mouwen. Op maandag 5 oktober breekt het angstzweet paardenboer Dries uit wanneer zijn vier lieftallige logees hem vriendelijk verzoeken zelf ook eens op een paard te rijden nadat hij hen eerst rijles gaf.
Blijkt dat de paardenpensionhouder liever met beide voetjes op de grond staat. 'Stallen uitmesten is ook ons ding niet Dries, maar wij hebben het ook gedaan he. Dit is een beetje flauw', probeert Eva hem te overtuigen. 'Hij had al 100 keer gezegd: ‘ik ga niet op een paard’! Maar als we met vier vrouwen zijn, zal het toch moeten', lacht de 24-jarige dame uit Knokke-Heist.
Op de boerderij van Bart start de dag met een plonsje in zijn zelf aangelegd zwembad. Wanneer Bart en Céline een moment alleen zijn, speelt Dagmars onzekerheid haar weer parten. Terwijl Dagmar haar hart uitstort bij de akker- en varkensboer, gaat Lotte de confrontatie aan met Céline.
Ook David en Veerle moeten hun aandacht verdelen en dat is niet altijd naar de zin van de vrijgezellen. Zij willen immers zoveel mogelijk quality time alleen met hun boer. In Dilsen-Stokkem doet iedereen zijn best om Veerle te imponeren, maar Thibaut nog net dat tikkeltje extra. Hij grijpt elk moment aan om Veerle te versieren en dat ontgaat de andere mannen niet. Wanneer Thibaut de boerderij enkele uren moet verlaten omdat hij een belangrijke jumping wedstrijd heeft, zien Nelis, Tom en Raphaël hun kans schoon om hun schade in te halen. Tom neemt de raad van Veerles mama Ann ter harte en probeert de paardenboerin voor zich te winnen. Maar dat loopt helaas niet zo vlot.
Bij David gunnen Muriëlle, Mariska, Sarah en Rebecca mekaar privé tijd met hun perenboer, maar of dat slim is? Muriëlle gaat meteen voor de romantische aanpak.
'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home', maandag 5 oktober om 20.40 uur op VTM en ook te (her)bekijken op VTM GO.
Lees ook:
Tristan en David maken finale keuze: wie mag mee op romantische trip dicht bij huis?
Ontdek de eerste beelden uit 'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van Italië tot Kirgizië en alles daartussen: dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'
- 'Vandaag Inside' en 'De Oranjezomer' verhuizen tijdelijk naar het zonnige Curaçao
- Unieke onthulling KRO-NCRV in 'Holland Gate - de vlucht uit Kabul'
- 'Het Verhaal van Nederland – De tweede Wereldoorlog' duikt in een donkere periode van onze geschiedenis
- 'Die moet ik in mijn team hebben': Coach Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen'
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- De Planckaerts steken de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'
- Karine Claassen gaat 'Op Een Ander' bij Musica Mundi
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Waar mag ik je voor wakker maken?
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Manon
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
- Qmusic-dj’s Mattie & Marieke gaan de strijd aan met de zomertijd
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug!
Kijktip van de dag

Met Emmanuel Item verkent Tijs Wenen, een stad vol verborgen lagen. Van de Secession en klassieke én hedendaagse koffiehuizen tot het Amalienbad en de Akademie der bildenden Künste. Ze bezoeken de Plaster Cast Collection, Kugelmugel en het Prater, terwijl verhalen over spionnen een andere kant van de gelukkigste stad ter wereld blootleggen.
'Tattoorist', om 21.25 uur op VRT Canvas.




































