Het stuur in de ene hand, een make-up borstel in de andere: maak kennis met Lady Trucker Katharina

maandag 29 maart 2021

Het nieuwe seizoen van 'Lady Truckers' nam vorige week een vliegende start. Ondertussen volgden 448.000 kijkers de eerste aflevering - 283.000 voor de aflevering op dinsdag en nog eens 165.000 voor de herhalingen (live+uitgesteld).

Nu dinsdag maakt de VTM 2-kijker kennis met 'Poppemie' Katharina (26 jaar uit Poelkapelle). Katharina is één jaar Lady Trucker en rijdt sinds enkele maanden voor een klein transportbedrijf. Ze zal nooit in haar cabine stappen zonder er goed uit te zien: 'Ik draag elke dag make-up, ook al is het een mannenwereld. Dat maakt me zelfzekerder en vrouwelijk.' En af en toe gooit ze die vrouwelijke charmes in de strijd om iets gedaan te krijgen: 'Ik gebruik mijn charmes vaak om te vragen of ik voor mag gaan bij het laden en lossen. Als je ze hebt, moet je ze gebruiken!', lacht Katharina.


Op de planning van Lady Trucker Mieke vandaag: bier naar de andere kant van het land brengen. Wanneer Mieke arriveert bij haar eerste stopplaats van de dag, loopt het bijna mis... 'Dat was op het randje, maar ik leef gelukkig nog!' En het gevaar is nog niet geweken want bij aankomst op de volgende stop rijdt ze met de flank van haar truck tegen een toren met bakken bier. Het incident brengt Mieke helemaal van slag: 'Ik ben helemaal over mijn toeren!'

Ook 'Lady Truckers' Tineke, Sarah en Chiara starten aan een nieuwe werkdag. Al moet Chiara eerst haar 17 jumping paarden nog voederen. 'Ik wou van de paardensport mijn beroep maken maar ik heb een serieuze val gemaakt. Ik ben dan maar overgestapt naar een ander beest: mijn truck!', vertelt ze.

Bekijk hier de preview uit de aflevering:


'Lady Truckers', dinsdag 30 maart om 21.50 uur bij VTM 2.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

De studioshows gaan verder en opnieuw dansen de kandidaten in duo's, vaak in stijlen die niet de hunne zijn. Niet alleen de jury, maar ook honderd dansliefhebbers uit Nederland en Vlaanderen hebben inspraak in wie doorgaat.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: La Vuelta Femenina 2026
    14:50
    Clips
  • 13:40
    Lentebeelden
    16:35
    Imaqa: the Nanok expedition
  • 13:35
    Buddybot
    13:45
    De WieWats
  • 13:35
    Het Weer (middag)
    13:45
    SOS Piet XL
  • 13:20
    Meiden die rijden
    14:15
    Jack Reacher: Never Go Back
  • 13:15
    Geen uitzending
    15:45
    Johnny English
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:20
    Baywatch Hawaii
  • 09:25
    Geen uitzending
    15:40
    Murder in a Small Town
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 13:40
    Friends
    14:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 13:10
    Alaska Daily
    17:05
    Criminal Minds
  • 13:35
    Borderforce USA: The Bridges
    15:25
    3rd Rock From the Sun
  • 13:10
    Masterchef USA
    17:20
    Komen Eten
  • 13:35
    Killer Couples
    15:20
    Fear Thy Roommate
  • 13:22
    De CFO podcast
    13:56
    Fleet TV
  • 13:32
    Red de meubelen
    13:55
    Hallo Roger
  • 13:00
    Vlaamse Klassiekers
    13:45
    Loďc zot van koken weekmenu
  • 13:30
    Midsomer Murders
    15:30
    The Chelsea Detective
  • 13:40
    NCIS: Los Angeles
    18:05
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 13:10
    NOS Studio Sport Live
    17:05
    De kleine reuzenpanda - Het echte leven in de dierentuin
  • 13:15
    Fryslân Dok
    13:50
    Koninklijke Kwesties
  • 13:35
    Zappsport
    13:55
    Oorlogsdetective