Het stuur in de ene hand, een make-up borstel in de andere: maak kennis met Lady Trucker Katharina

maandag 29 maart 2021

Het nieuwe seizoen van 'Lady Truckers' nam vorige week een vliegende start. Ondertussen volgden 448.000 kijkers de eerste aflevering - 283.000 voor de aflevering op dinsdag en nog eens 165.000 voor de herhalingen (live+uitgesteld).

Nu dinsdag maakt de VTM 2-kijker kennis met 'Poppemie' Katharina (26 jaar uit Poelkapelle). Katharina is één jaar Lady Trucker en rijdt sinds enkele maanden voor een klein transportbedrijf. Ze zal nooit in haar cabine stappen zonder er goed uit te zien: 'Ik draag elke dag make-up, ook al is het een mannenwereld. Dat maakt me zelfzekerder en vrouwelijk.' En af en toe gooit ze die vrouwelijke charmes in de strijd om iets gedaan te krijgen: 'Ik gebruik mijn charmes vaak om te vragen of ik voor mag gaan bij het laden en lossen. Als je ze hebt, moet je ze gebruiken!', lacht Katharina.


Op de planning van Lady Trucker Mieke vandaag: bier naar de andere kant van het land brengen. Wanneer Mieke arriveert bij haar eerste stopplaats van de dag, loopt het bijna mis... 'Dat was op het randje, maar ik leef gelukkig nog!' En het gevaar is nog niet geweken want bij aankomst op de volgende stop rijdt ze met de flank van haar truck tegen een toren met bakken bier. Het incident brengt Mieke helemaal van slag: 'Ik ben helemaal over mijn toeren!'

Ook 'Lady Truckers' Tineke, Sarah en Chiara starten aan een nieuwe werkdag. Al moet Chiara eerst haar 17 jumping paarden nog voederen. 'Ik wou van de paardensport mijn beroep maken maar ik heb een serieuze val gemaakt. Ik ben dan maar overgestapt naar een ander beest: mijn truck!', vertelt ze.

Bekijk hier de preview uit de aflevering:


'Lady Truckers', dinsdag 30 maart om 21.50 uur bij VTM 2.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Nieke kondigt met veel bravoure aan dat ze wil trouwen met nonkel Frans. Ze zal in een andere buurt een café openen en er samen met Frans en Henrieke gaan wonen. Met de hulp van moeder Lisa kan Nieke haar vader overtuigen om zich neer te leggen bij het feit dat nonkel Frans zijn nieuwe schoonzoon wordt. Aangezien dit zijn enige alternatief is om zijn kleinzoon Henrieke bij zich te houden, stemt Rik toe. Het grote slachtoffer van deze transactie wordt Stavros, voor wie er geen plaats meer overblijft in café De Lichttoren. Ida springt voor hem in de bres.

'Lili en Marleen', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Campus 12: compilatie
    06:00
    In bed met Olly
  • 08:00
    Radio 2: Weekwatchers
    08:00
    Herfstbeelden
  • 09:20
    De Smurfen
    04:50
    Geen uitzending
  • 09:25
    Jokie
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:15
    Geen uitzending
    11:50
    House
  • 07:00
    Willy
    00:30
    Most Daring
  • 08:45
    Lucky Christmas
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Joe
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:25
    Zo doe je het!
    01:30
    De Tafel van de Week
  • 09:25
    Geen uitzending
    01:25
    Criminal Minds
  • 09:05
    Storage Wars
    01:40
    NCIS: Los Angeles
  • 09:10
    The Block Australia
    01:20
    Botched
  • 09:00
    Secrets of the Chippendales Murders
    01:10
    The First 48
  • 09:00
    Z-Weekoverzicht
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:25
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:45
    Winterse Kost
    01:05
    Guten Appetit
  • 08:55
    Murdoch Mysteries
    01:45
    Midsomer Murders
  • 09:15
    American Pickers
    03:05
    Nancy Drew
  • 08:30
    Heel Holland Bakt
    01:18
    Wie is de Mol? 25 jaar
  • 08:50
    Kassa
    01:00
    Dit is de Week
  • 09:10
    Kosmoo
    01:45
    Onderweg naar liefde