Het rommelt én het lekt in Boortmeerbeek: 'Ons huis staat onder water'

maandag 18 april 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

De deadline voor de ruwbouwwerken zit de zes koppels van 'Huis Gemaakt' op de hielen. Elke minuut is kostbaar en op dinsdag 19 april worden de lontjes hier en daar wat korter wanneer er onvoorziene problemen opduiken.

In Boortmeerbeek lijkt een bommetje te gaan ontploffen. Terwijl Ines & Sebastien liever bezinnen voor ze beginnen, gaan bulldozers Alexia & Emiel voluit voor de actie. Die verschillende werkwijze begint z’n tol te eisen, vooral wanneer een inschattingsfout van Emiel plots grote gevolgen heeft. 'We kregen telefoon van de buurman dat het huis onder water staat…', aldus Ines. Naarmate de werken vorderen loopt de spanning tussen de koppels verder op.



In Antwerpen zit de teamspirit goed en vormen de Cedric & Anaïs en Lien & Melvin stilaan een geoliede machine. De muren en plafonds zijn gestript en dus mogen ze kabels trekken en leidingen leggen. Maar wel pas na een goedkeurend schouderklopje van werfleider Johny. Wanneer die de werf bezoekt is hij echter not amused. 'Ik ben boos', maakt Johny duidelijk. 'Maar écht boos hé. Dat is hier een slagveld. Wat ik hier aantref, daar gaan mijn haren recht omhoog van staan. Je kan de trap niet op of je valt naar beneden. De fun voor de bouw gaat eruit als ik zo’n werf zie. Dit kan echt niet.' Commentaar waar Cedric & Anaïs en Lien & Melvin zich niet zomaar bij neerleggen.

Ook in Beringen worden nog naarstig vloeren uitgebroken. Werken waar bij Younes & Eline en Melanie & Didier een geurtje aanhangt. Letterlijk. 'De strontput, wat een smerig ding', aldus Didier. 'Wat een kakwerk.' Ook de Limburgse koppels krijgen vandaag werfleider Johny over de vloer. Na zijn inspectieronde valt Johny’s mond open van verbazing. Maar zullen de Limburgers hun deadline halen? Wanneer Dina benadrukt dat een onafgewerkte ruwbouw minder verbouwtijd voor de slaapkamer betekent, neemt de bezorgdheid toe.

'Huis Gemaakt', dinsdag 19 april om 20.35 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Nu de nieuwe film over Michael Jackson is uitgekomen, duiken er nieuwe beschuldigingen van seksueel misbruik van kinderen op. Het gaat om vier kinderen uit één Amerikaans gezin, de familie Cascio. Jackson was er letterlijk vriend aan huis. Ze zijn intussen volwassen en vier van de vijf kinderen beweren dat ze langdurig seksueel misbruikt zijn. Ze wisten het niet van elkaar, want het was een geheim tussen hen en de popster.

'Telefacts Zomer', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:45
    De repair shop
    22:25
    VRT NWS laat
  • 21:25
    De Campus Cup
    22:15
    Wakker in Paraguay
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:50
    Telefacts Zomer
    22:50
    Wetsdokters
  • 21:25
    All Her Fault
    23:25
    9-1-1: Lone Star
  • 20:35
    Mission: Impossible
    22:35
    The Firm
  • 20:35
    Bulletproof Gangster
    22:25
    Ozark Law
  • 21:35
    La Brea
    22:20
    ER
  • 21:40
    De Planckaerts
    22:55
    Airwolf
  • 21:15
    Blind Gekocht
    22:40
    RAUW: Nick Bril
  • 20:35
    Aloha
    22:40
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:20
    Doom Patrol
  • 21:25
    Komen Eten
    22:20
    Huizenjagers
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:59
    Z-Beurs
    22:15
    Z-Nieuws
  • 21:57
    Roger
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:55
    Beach Barbecue
    22:15
    Foodies & The City
  • 21:55
    Grantchester
    23:50
    Scott & Bailey
  • 21:35
    Prison Break
    22:30
    NCIS
  • 21:30
    Ons Droomproject in Wales
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    Het Uur van de Wolf: Tot de laatste noot
  • 22:05
    Hotline Hongarije: Nicolaas in contact met een verscheurd land
    23:10
    Het verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog