Het plan van Jens Dendoncker en Jeroen Verdick in 'Het Jachtseizoen'? Geen plan!

woensdag 28 september 2022

In 'Het Jachtseizoen' zetten Laura Tesoro, Jamie-Lee Six en Maarten Cop morgen de achtervolging in op twee comedians en BFF's. Jens Dendoncker en Jeroen Verdick ontsnappen uit Fort Liefkenshoek op de Antwerpse Linkeroever en proberen vier uur lang uit de klauwen van de jagers te blijven.

Een uitdaging waar ze vol zelfvertrouwen in duiken. 'Ik zou durven stellen dat we redelijk zeker zijn van onze zaak', klinkt het. 'We hebben iemand ingehuurd, een specialist in het jagen die ons gaat helpen vluchten. Dat kan niet mislopen.' Het vluchtplan van Jens en Jeroen is duidelijk: er is geen plan. 'Want als wij zelf niet weten wat we gaan doen, hoe kunnen de jagers het dan weten?' Werpt die tactiek vruchten af?


Jens en Jeroen krijgen 20 minuten voorsprong op de jagers, maar aan het Fort staat geen lift voor hen klaar. Het duo spurt de dijk op en snoept van toevallige passanten twee ticketjes af voor de Waterbus. Die boot brengt Jens en Jeroen richting Lillo. En wie boot zegt, zegt natuurlijk…Titanic.


De jagers proberen Jens en Jeroen ondertussen te slim af te zijn. Daarvoor wagen ze een gok van jewelste. 'We pakken eens een zot risico van in het begin', besluit Laura. 'Binnen vier minuten weten we of dat een dom idee was of niet.' De boeven spelen het sluw en zoeken de Antwerpse underground op. Ondergronds hopen ze de techniek van de jagers flink te saboteren. Gooit een verstoord 4G-netwerk roet in het eten van de jagers?

'Het Jachtseizoen', donderdag 29 september om 20.35 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza: Veldrijden
    16:10
    Clips
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 15:00
    Lena's Boerderij
  • 14:15
    Chicago Fire
    15:10
    Liefde voor muziek
  • 14:25
    Killer College Scandal
    16:15
    Bonje met de buren
  • 14:25
    Chicago Med
    15:15
    A Dog's Way Home
  • 14:55
    Matlock
    16:50
    Police Interceptors
  • 14:20
    A Christmas Cookie Catastrophe
    15:50
    Once Upon a Holiday
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 14:45
    Friends
    15:15
    Huizenjagers
  • 15:00
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 14:50
    That '70s Show
  • 15:00
    Love It or List It UK
    16:00
    Het Roer Om
  • 15:00
    Snapped
    16:45
    World's Most Evil Killers
  • 14:42
    Fleet TV
    15:10
    Z- Work different
  • 15:01
    De perfecte energieoplossing
    15:55
    Mannenverzorging
  • 14:40
    Het Weekmenu
    15:25
    Foodies & The City
  • 14:10
    Midsomer Murders
    15:15
    The Chelsea Detective
  • 14:35
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 14:50
    NOS Sport: UEC EK Veldrijden 2026
    16:20
    Sterren NL Top 25
  • 14:30
    Dwars door de Pyreneeën
    15:26
    EO Metterdaad
  • 14:45
    Crookhaven
    15:25
    Dolfje Weerwolfje