Het plan van Jens Dendoncker en Jeroen Verdick in 'Het Jachtseizoen'? Geen plan!

woensdag 28 september 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

In 'Het Jachtseizoen' zetten Laura Tesoro, Jamie-Lee Six en Maarten Cop morgen de achtervolging in op twee comedians en BFF's. Jens Dendoncker en Jeroen Verdick ontsnappen uit Fort Liefkenshoek op de Antwerpse Linkeroever en proberen vier uur lang uit de klauwen van de jagers te blijven.

Een uitdaging waar ze vol zelfvertrouwen in duiken. 'Ik zou durven stellen dat we redelijk zeker zijn van onze zaak', klinkt het. 'We hebben iemand ingehuurd, een specialist in het jagen die ons gaat helpen vluchten. Dat kan niet mislopen.' Het vluchtplan van Jens en Jeroen is duidelijk: er is geen plan. 'Want als wij zelf niet weten wat we gaan doen, hoe kunnen de jagers het dan weten?' Werpt die tactiek vruchten af?


Jens en Jeroen krijgen 20 minuten voorsprong op de jagers, maar aan het Fort staat geen lift voor hen klaar. Het duo spurt de dijk op en snoept van toevallige passanten twee ticketjes af voor de Waterbus. Die boot brengt Jens en Jeroen richting Lillo. En wie boot zegt, zegt natuurlijk…Titanic.


De jagers proberen Jens en Jeroen ondertussen te slim af te zijn. Daarvoor wagen ze een gok van jewelste. 'We pakken eens een zot risico van in het begin', besluit Laura. 'Binnen vier minuten weten we of dat een dom idee was of niet.' De boeven spelen het sluw en zoeken de Antwerpse underground op. Ondergronds hopen ze de techniek van de jagers flink te saboteren. Gooit een verstoord 4G-netwerk roet in het eten van de jagers?

'Het Jachtseizoen', donderdag 29 september om 20.35 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mysteriejagers' (VRT 1)

De mysteriejagers onderzoeken de exacte omstandigheden van de diefstal in de nacht van 10 op 11 april 1934. Arnout ontdekt het originele gerechtelijk dossier in het Rijksarchief. Thomas duikt samen met kanunnik Ludo Collin in de geschiedenis van 'Het Lam Gods'. Danira gaat op stap met ex-commissaris Tony Vermeersch en volgt het pad van de dief in de kathedraal. Zijn kunstwerken vandaag nog zo makkelijk te stelen als bijna honderd jaar geleden? Jacotte zoekt het uit.

'Mysteriejagers', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    WinWin
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 20:00
    Terzake
    17:50
    Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off
  • 20:00
    Geen uitzending
    19:00
    Athleticus Urban Games
  • 20:05
    Familie
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:40
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:40
    S.W.A.T.
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:35
    Caught on Dashcam
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:40
    9-1-1: Lone Star
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:55
    'Allo 'Allo!
  • 19:00
    Blind Gekocht
    18:35
    De Moeite Waard?!
  • 19:40
    FBI
    18:45
    Coroner
  • 19:40
    Ice Airport Alaska
    18:40
    Bar Rescue
  • 19:40
    Chateau Meiland
    18:45
    Retour Masters
  • 19:40
    Snapped
    18:35
    Cold Justice
  • 20:11
    Z-Beurs
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:00
    Roger
    16:00
    Vitamine 55
  • 20:10
    Winters Grillen
    18:55
    De Smaaktoerist
  • 20:00
    Father Brown
    19:00
    Death in Paradise
  • 19:40
    NCIS: New Orleans
    18:40
    First Dates Australia
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:45
    Langs de Kust
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 19:25
    First Dates
    18:00
    Wordt aangekondigd