Het plan van Jens Dendoncker en Jeroen Verdick in 'Het Jachtseizoen'? Geen plan!

woensdag 28 september 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

In 'Het Jachtseizoen' zetten Laura Tesoro, Jamie-Lee Six en Maarten Cop morgen de achtervolging in op twee comedians en BFF's. Jens Dendoncker en Jeroen Verdick ontsnappen uit Fort Liefkenshoek op de Antwerpse Linkeroever en proberen vier uur lang uit de klauwen van de jagers te blijven.

Een uitdaging waar ze vol zelfvertrouwen in duiken. 'Ik zou durven stellen dat we redelijk zeker zijn van onze zaak', klinkt het. 'We hebben iemand ingehuurd, een specialist in het jagen die ons gaat helpen vluchten. Dat kan niet mislopen.' Het vluchtplan van Jens en Jeroen is duidelijk: er is geen plan. 'Want als wij zelf niet weten wat we gaan doen, hoe kunnen de jagers het dan weten?' Werpt die tactiek vruchten af?


Jens en Jeroen krijgen 20 minuten voorsprong op de jagers, maar aan het Fort staat geen lift voor hen klaar. Het duo spurt de dijk op en snoept van toevallige passanten twee ticketjes af voor de Waterbus. Die boot brengt Jens en Jeroen richting Lillo. En wie boot zegt, zegt natuurlijk…Titanic.


De jagers proberen Jens en Jeroen ondertussen te slim af te zijn. Daarvoor wagen ze een gok van jewelste. 'We pakken eens een zot risico van in het begin', besluit Laura. 'Binnen vier minuten weten we of dat een dom idee was of niet.' De boeven spelen het sluw en zoeken de Antwerpse underground op. Ondergronds hopen ze de techniek van de jagers flink te saboteren. Gooit een verstoord 4G-netwerk roet in het eten van de jagers?

'Het Jachtseizoen', donderdag 29 september om 20.35 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Belinda wordt met haar vrachtwagen aan de kant gezet. Ze wil niet dat Van As ontdekt dat ze nog dronken was van de dag voordien. Intussen probeert Rafaël Herman tegen Kevin op te zetten om de aandelen van Van As te bemachtigen.

'De Zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:55
    VRT Zomerhit
    22:15
    VRT NWS laat
  • 21:10
    The Sixth Commandment
    22:10
    First Man
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    Eenmaal Andermaal
    21:50
    The Equalizer 2
  • 20:30
    Mafia Mamma
    22:25
    Dirty Dancing
  • 20:30
    The Karate Kid
    23:05
    Austin Powers: International Man of Mystery
  • 20:30
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 20:35
    24
    01:05
    Geen uitzending
  • 21:00
    Chez Bompa Lawijt
    22:40
    Tegen de Sterren Op
  • 21:00
    Bockie Gaat Naar School
    22:00
    Axel Terug Naar Amerika
  • 21:05
    NCIS
    22:50
    Criminal Minds
  • 20:35
    San Andreas
    22:35
    The War With Grandpa
  • 20:35
    De weddingplanners: van chaos naar champagne
    22:30
    Virgin Island
  • 20:30
    Britain's Killer Teens
  • 21:16
    CEO van mijn leven
    21:45
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 21:18
    Roger
    22:00
    Classics 55
  • 20:40
    Open Vuur
    21:25
    Becoming Meewis
  • 21:00
    Luther
    22:05
    Blue Lights
  • 20:00
    Night at the Museum: Secret of the Tomb
    21:55
    A Murder at the End of the World
  • 21:20
    Beste Zangers
    22:25
    NOS Studio Sport Voetbal
  • 21:20
    Zinzoekers
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:15
    The Sommerdahl Murders
    22:05
    De Opening LIVE 2026