Herman Brusselmans durft voor het eerst in zijn leven de zee in tijdens de reünie van 'Sergio Over De Grens'

In de afgelopen weken trok Sergio Herman met zeven bekende reisgenoten naar de smakelijkste uithoeken van Europa. Tijdens de inspirerende roadtrips ging hij niet alleen op zoek naar nieuwe smaken, culinaire tradities en lokale delicatessen, maar ook naar de verhalen, angsten en dromen van zijn bekende reisgezellen.
Betoverd door Sergio’s kookkunsten lieten Matthias Schoenaerts, Jennifer Heylen, Wesley Sonck, Barbara Sarafian, Bockie De Repper, Karen Damen en Herman Brusselmans in hun hart kijken. Op woensdag 19 februari nodigt Sergio zijn gasten uit voor een reünie in Andalusië, waar de zomers heet en de winters zacht zijn. In een authentieke Spaanse haciënda worden Jennifer, Wesley, Bockie, Karen en Herman rotverwend met lokale specialiteiten én een bijzonder zevengangenmenu, geïnspireerd op hun unieke reizen.
Zoals de gasten het van Sergio gewend zijn, moeten ze eerst zelf hun handen uit de mouwen steken voordat ze hun voeten onder tafel mogen schuiven. Voor het aperitief gaat Bockie op zoek naar de beste Ibericoham uit de streek, Herman helpt Sergio om een stukje Bretagne op de borden te toveren en Jennifer bezorgt de chef-kok bijna een hartaanval wanneer ze een tikkeltje overmoedig het dessert opdient. Terwijl Jennifer, Wesley, Bockie, Karen en Herman andermaal omvergeblazen worden door unieke gerechten, halen ze hun fijnste herinneringen op en blikken ze terug op hun culinaire avonturen. Zo kroop Jennifer in Portugal van kop tot teen in een traditionele wijnkruik, reden Sergio en Wesley zich vast in de ruwe berglandschappen van Armenië, ving Karen mosselen in Ierland, proefde Bockie in Sevilla van peperdure Ibericoham en 'riskeerde' Herman 'zijn leven' toen hij in getijdengebied oesters ging oogsten.
Tijdens zijn reis door Bretagne trotseerde Herman wel meerdere angsten. Veertig jaar lang durfde hij niet met de auto rijden, maar op een verlaten parking in Bretagne kroop hij met de hulp van Sergio voor het eerst weer achter het stuur. Nu, in Andalusië, gaat hij nog een stap verder en waagt hij zich als chauffeur van Jennifer en Sergio aan een kronkelig bergpad. Onder de warme Spaanse zon stapt hij, luid aangemoedigd door het reisgezelschap, zelfs voor het eerst in zijn leven met zijn voeten in de zee. Een enorme overwinning voor de grofgebekte schrijver, die een heilige schrik heeft voor water sinds hij op zijn elfde aan de verdrinkingsdood ontsnapte.
'Sergio Over De Grens', woensdag 19 februari om 20.40 uur bij VTM en ook op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Grote hits, fanatieke BN'ers en één vraag die iedereen bezighoudt in 'Hitster': wanneer kwam deze hit uit?
- FOX komt met nieuwe teaserbeelden van 'Baywatch'-reboot
- 'BASTA' grote winnaar bij Gouden Kalveren
- Nieuwe serie 'Ghosts Off Grid' vanaf zondag bij Discovery
- 'Het Familiediner' stopt na ruim 25 jaar
- 'Dat is een verschrikkelijke fout': Thais restaurant serveert géén rijst in 'Mijn Restaurant'
- Dit zijn de highlights van de Disney Channels in oktober
- 'Vroege Vogels' bezoekt de Strabrechtse Heide
- 'Ivo op Zondag' is terug met nieuw seizoen
- 'Dit is waarvoor we het doen!': zingende kok blaast de jury omver in 'Got Talent'
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Qmusic-luisteraar Gillian uit Utrecht pakt koffers voor Miley Cyrus in Hollywood
Multimedia SPOTLIGHT
-
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8
Kijktip van de dag

De jonge Whitney Houston heeft een stem als een nachtegaal. In de jaren 80 begint ze te zingen met haar moeder in het gospelkoor in New Jersey. Ze krijgt algauw een platencontract en scoort de ene nummer 1-hit na de andere. Uiteindelijk ontpopt Whitney zich als een van de grootste popartiesten, maar de roem en het sterrendom eisen een zware tol.
'Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody', film uit 2022 met oa. Naomi Ackie, om 20.35 uur op VTM 3.



































