Helse badkamers doen de emmertjes overlopen in 'Huis Gemaakt'

De koppels van 'Huis Gemaakt' zijn druk bezig in de uitdagende en gevreesde badkamer. Ze hebben al heel wat obstakels overwonnen, en met het naderende deadlineweekend staat de laatste strijd nog voor de deur.
De badkamer gooit de ene uitdaging na de andere naar de koppels. Alsof dat nog niet genoeg is, bezoekt Cerina de werf om ervoor te zorgen dat iedereen de strakke deadline haalt. Wie zal aan het einde van de rit kunnen douchen en naar het toilet gaan? En welk koppel moet daar nog even op wachten? Aan het einde van de aflevering hebben juryleden Bart, Cerina en Béa opnieuw een kamerprijs ter waarde van 2.000 euro extra verbouwbudget te verdelen.
In Antwerpen staan Ana & Enis voor misschien wel hun grootste uitdaging in de badkamer: het zware bad naar de eerste verdieping tillen. Een bijna onmogelijke en gevaarlijke opdracht voor hen beiden. Ze roepen de hulp in van vrienden en familie. 'Het bad kan vallen, breken en op iemands voet terechtkomen. Het waren de langste vijf minuten van mijn leven', vertelt Ana. Terwijl de tijd genadeloos wegtikt, doemt er alweer een nieuw probleem op. Tijdens het tegelen van de douche vergeten ze het water af te sluiten, met een ravage tot gevolg...
In Aalst zijn de tegels al tegen de muur geplaatst, maar er blijkt iets mis te zijn gegaan met het voegsel dat Anouk heeft gemaakt. Alles droogt veel sneller uit dan verwacht. Er zit niets anders op dan schrobben, schrobben en nog eens schrobben, terwijl er kostbare tijd wegtikt. Wanneer Cerina plots opduikt, is ze niet bepaald te spreken over de creatieve afvoerconstructie van Anouk & Martin. En ze ziet nog meer problemen in de douche… Toch laten Anouk & Martin het hoofd niet hangen. Anouk heeft de creatieve smaak te pakken en schudt het ene na het andere idee uit haar mouw. 'Ik voel de ziel van het huis', lacht ze.
In Hasselt blijven de vervelende bochten in de muren Bavo & Kayleigh achtervolgen. 'Dit is de ergste deadline van heel mijn leven', verzucht Kayleigh. De klok tikt onverbiddelijk door en dan moeten Bavo & Kayleigh hun badkamermeubel nog ophangen. In de woonkamer ging dit volledig mis en hing het meubel scheef. 'Het enige waar ik aan denk is dat die kast moet hangen en niet zoals beneden. Het moet gewoon goed zijn. Ik heb nooit stress, maar nu wel', klinkt het bij Bavo.
'Huis Gemaakt', donderdag 30 november om 20.35 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit koppel levert de beste woonkamer af in 'Huis Gemaakt'
- Nederlandse tv-première 'Sergio in Italië' met Marco Borsato op 25 april op SBS6
- Ticketverkoop van de 21ste Nederland Zingt Dag van start
- Kijkcijfers: maandag 13 en dinsdag 14 april 2026
- Ankers los! Tom Waes is vertrokken voor opnames 'Zeilen Waes'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
- 'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht: 'Ik durf er niks meer tegen zeggen, anders wordt hij boos'
- Donderdag in 'Nomaden': 'Destination Ghana – Pim'
- Qmusic lanceert AI-gestuurd stemmen via DM als extra kanaal voor 00s hitlijst
- NPO 3FM zoekt ultieme festivalganger voor het 3FM Gouden Festivalbandje
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal'
Kijktip van de dag

Charlie ontdekt onder zijn huis een geheim hoofdkwartier dat van een mysterieuze superheld lijkt te zijn. Samen met zijn vrienden gaat hij op onderzoek uit, maar hun avontuur verandert in een nachtmerrie wanneer de plek aangevallen wordt door slechteriken. Om het hoofdkwartier te verdedigen en de wereld te redden, moeten Charlie en zijn vrienden hun krachten bundelen en elk hulpmiddel inzetten dat ze kunnen vinden.
'Secret Headquarters', film uit 2022 met oa. Owen Wilson, om 20.35 uur op VTM 3.


































