'Helden van Hier' op zoek naar nieuwe patrouillehond voor inspecteur Olivier

Op woensdag 19 september horen gemiddeld 628.000 kijkers – goed voor 29,1% marktaandeel (VVA 18-54, live +5) – de sirenes van 'Helden van Hier: Op Interventie' opnieuw uitrukken.
In aflevering 3 buigen de agenten zich over enkele burenruzies, helpen ze de slachtoffers van een hevige brand, doeken ze een grote wietplantage op en ondervragen ze een man die naakt gespot is in de buurt van enkele kinderen. Helden van Hier volgt ook de bijzondere zoektocht van inspecteur Olivier naar een nieuwe patrouillehond.
Die zoektocht is er één waar heel wat bij komt kijken, zo blijkt. 'Zo'n hond moet een goede neus hebben, mag niet bang zijn, moet sociaal zijn, maar niet té sociaal. Ze moeten tegen alles kunnen: lawaai, water, vuur,…', vertelt inspecteur Olivier. Maar ook op emotioneel vlak is de keuze niet evident. 'Een patrouillehond is een deel van het gezin. Aangezien ik zelf geen kinderen heb, betekent die hond heel veel voor mij.' En dat blijkt ook als Olivier het over zijn gestorven patrouillehond Jaika heeft. Aan de opleiding van de nieuwe, jonge politiehonden is duidelijk nog wel wat werk.
In Waterschei dreigt een burenruzie over een stuk grond te escaleren. De ene buur zou zelfs met een alarmpistool aan het schieten zijn. 'Burenruzies zijn een klassieker', weet inspecteur Alessio. 'Die komen iedere week wel voor. Vaak in andere omstandigheden, met andere verhalen. Dat houdt het boeiend.' Even later moet hij samen met collega Jef ook bemiddelen bij een nieuwe, complexe burenruzie tussen een vrouw van 78 en een man van 82.
De politie krijgt ook een melding binnen van een man die naakt gesignaleerd is bij een zeilplas. De man zou bovendien contact zoeken met de kinderen die er leren zeilen. Bij aankomst vertelt hij zelf echter een ander verhaal. Tot slot kijkt Helden van Hier ook mee tijdens een spannende antidrugsactie met de lokale recherche. In de kelders van een omheind terrein in het bos zou een grote cannabisplantage geteeld worden. En gevaar schuilt vooral in de agressieve honden die het terrein bewaken.
'Helden van Hier: Op Interventie', woensdag 19 september om 20.35 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- NPO blijft fors investeren in streaming om jongeren te bereiken
- Het verhaal achter de veelbesproken moordzaak van Amanda Knox in 'The Twisted Tale of Amanda Knox'
- Kijkcijfers: maandag 14 september 2026
- Nederland houdt deur naar Songfestival 2027 nog open
- Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis
- Axel Daeseleire eet 20.000 calorieën, wordt een dikke zeemeermin en krijgt de spanking van zijn leven
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Meditation Island, gevreesde beeptest en valse noten in 'Bockie Gaat Naar School'
- Kotmadam Sergeant pakt het op z’n Ingeborgs aan met de kotstudenten
- Wereldberoemde kip Curry krijgt concurrentie: baasje Jo keert terug naar 'Got Talent' met hond Bo
- Een recordaantal oproepen! Bijna 11 miljoen telefoontjes in amper twee uur tijd voor ‘Elke Beller Wint’ bij Qmusic
- Van Friesland tot Maastricht: 'De Klassieke Top 400 Stembus' rijdt door het hele land om stemmen op te halen
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
- Eric Corton blijft de komende jaren te horen bij KINK
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit café De Engel aan de Groote Markt in Oldenzaal
Multimedia SPOTLIGHT
-
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans
Kijktip van de dag

Het team helpt een oudere man die onwel wordt na een glaasje jenever. Een vrouw krijgt hulp na een ongeval met haar scooter. De hulpdiensten komen ter plaatse na een auto-ongeluk, waarna ze zich haasten naar een man met keelkanker die bloed verliest.
'Helden van hier: De MUG heli', om 22.00 uur op VTM.



































