Heeft Kelly Pfaff met Sam Gooris gekozen voor een kloon van haar vader Jean-Marie?

zondag 31 januari 2021

In de derde aflevering van 'Da's Liefde!' onderzoekt Jens Dendoncker of vrouwen op een partner vallen die op hun vader lijkt. Dat zegt althans een onderzoek van de universiteit van Wroclaw in Polen.

Jens vindt de perfecte case om dat te testen: Kelly Pfaff. Hoe hard lijken Jean-Marie Pfaff en Sam Gooris op elkaar? Hebben de gewezen voetbalvedette en de schlagerzanger meer met elkaar gemeen dan je in eerste instantie zou denken en is Kelly dus eigenlijk met haar vader getrouwd? Jens zoekt het uit.


Geloof jij in de ware liefde? En heb je toevallig vroeger heel veel Disney films gezien? Want dat zou daar wel eens iets mee te maken kunnen hebben. Volgens onderzoek zorgen sprookjes ervoor dat we geloven in een romantisch ideaal, dat alles altijd goed moet zijn, terwijl… soms is het ook gewoon allemaal dikke miserie. En dat weet je toch beter te vroeg dan te laat, nietwaar? Jens trekt naar basisschool De Schatkist in Berchem en helpt kindjes om hun onrealistisch liefdesideaal een beetje te nuanceren.


Liefde is ook dankbaarheid, maar toch zegt 1 op 10 Vlamingen nooit 'dank u' tegen zijn partner. En dat terwijl het volgens onderzoek net gezond is om dagelijks stil te staan bij de dingen die vanzelfsprekend lijken. Jens trekt de straat op en daagt mensen uit om hun lief op te bellen om een simpele 'dankuwel' te zeggen. Een klein gebaar met grote gevolgen.

Een tip uit wetenschappelijke hoek voor de singles onder ons die binnenkort op date gaan: Skip the small talk en doe eens iets zot, want volgens onderzoek leiden spannende eerste dates vaker tot succes. Dat moet ook Sarah gedacht hebben toen ze Pieter leerde kennen. Samen vertellen ze het verhaal van hun eerste date die, om het zacht uit te drukken, een beetje van 't padje was. Of er ook effectief een relatie uit is voortgekomen? Dat vertellen ze je zelf.

Vervolgens ontdekt Jens een techniek die voor instant verbinding zou zorgen: 4 minuten in elkaars ogen kijken. Dat wil Jens wel eens testen bij koppels waarbij de liefde er niet meer dagelijks van af spat. Is een paar minuten stilzwijgend staren genoeg om de liefde terug aan te wakkeren?

Alle antwoorden in 'Da's Liefde!'.

'Da's Liefde!', maandag 1 februari om 20.40 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De jonge Harry Potter woont na de dood van zijn ouders bij zijn oom en tante, waar hij slecht wordt behandeld en voortdurend de pesterijen van zijn verwende neefje moet ondergaan. Op zijn elfde verjaardag verneemt Harry dat zijn ouders machtige tovenaars waren en dat ook hij unieke magische krachten heeft. Hij vertrekt naar een Britse kostschool voor leerling-tovenaars, waar hij heel wat vrienden maakt die net als hij speciale krachten hebben. Beetje bij beetje zal hij de waarheid over de mysterieuze dood van zijn ouders ontdekken.

'Harry Potter and the Sorcerer's Stone', film uit 2001 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:10
    Geld gezocht
    01:05
    Dagelijkse kost
  • 20:30
    Caravaggio: the vanished masterpiece
    00:55
    Nachtlus
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    05:05
    Geen uitzending
  • 21:05
    Blind getrouwd
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 20:00
    WK Darts 2026
    01:00
    Geen uitzending
  • 20:30
    Sonic the Hedgehog 2
    06:00
    Qmusic
  • 20:35
    Last Knights
    07:00
    Willy
  • 20:35
    Holiday Road Trip
    05:25
    Jingle All the Way to Love
  • 20:35
    Matlock
    00:35
    SOS Piet
  • 21:15
    Harry Potter and the Sorcerer's Stone
  • 20:35
    Yes Man
    01:25
    New Amsterdam
  • 20:35
    The First 48 Presents Critical Minutes
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    Under the Christmas Sky
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:30
    Homicide for the Holidays
    07:00
    Cold Case
  • 18:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:19
    Publireportage
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:55
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 21:00
    All Creatures Great and Small
    00:45
    Whitstable Pearl
  • 20:35
    The Equalizer
    06:40
    Storage Wars
  • 20:35
    Hunted
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 20:30
    Konvooi
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 20:30
    Onderweg naar liefde
    06:55
    Ezel Chiel