Heeft Kelly Pfaff met Sam Gooris gekozen voor een kloon van haar vader Jean-Marie?

zondag 31 januari 2021

In de derde aflevering van 'Da's Liefde!' onderzoekt Jens Dendoncker of vrouwen op een partner vallen die op hun vader lijkt. Dat zegt althans een onderzoek van de universiteit van Wroclaw in Polen.

Jens vindt de perfecte case om dat te testen: Kelly Pfaff. Hoe hard lijken Jean-Marie Pfaff en Sam Gooris op elkaar? Hebben de gewezen voetbalvedette en de schlagerzanger meer met elkaar gemeen dan je in eerste instantie zou denken en is Kelly dus eigenlijk met haar vader getrouwd? Jens zoekt het uit.


Geloof jij in de ware liefde? En heb je toevallig vroeger heel veel Disney films gezien? Want dat zou daar wel eens iets mee te maken kunnen hebben. Volgens onderzoek zorgen sprookjes ervoor dat we geloven in een romantisch ideaal, dat alles altijd goed moet zijn, terwijl… soms is het ook gewoon allemaal dikke miserie. En dat weet je toch beter te vroeg dan te laat, nietwaar? Jens trekt naar basisschool De Schatkist in Berchem en helpt kindjes om hun onrealistisch liefdesideaal een beetje te nuanceren.


Liefde is ook dankbaarheid, maar toch zegt 1 op 10 Vlamingen nooit 'dank u' tegen zijn partner. En dat terwijl het volgens onderzoek net gezond is om dagelijks stil te staan bij de dingen die vanzelfsprekend lijken. Jens trekt de straat op en daagt mensen uit om hun lief op te bellen om een simpele 'dankuwel' te zeggen. Een klein gebaar met grote gevolgen.

Een tip uit wetenschappelijke hoek voor de singles onder ons die binnenkort op date gaan: Skip the small talk en doe eens iets zot, want volgens onderzoek leiden spannende eerste dates vaker tot succes. Dat moet ook Sarah gedacht hebben toen ze Pieter leerde kennen. Samen vertellen ze het verhaal van hun eerste date die, om het zacht uit te drukken, een beetje van 't padje was. Of er ook effectief een relatie uit is voortgekomen? Dat vertellen ze je zelf.

Vervolgens ontdekt Jens een techniek die voor instant verbinding zou zorgen: 4 minuten in elkaars ogen kijken. Dat wil Jens wel eens testen bij koppels waarbij de liefde er niet meer dagelijks van af spat. Is een paar minuten stilzwijgend staren genoeg om de liefde terug aan te wakkeren?

Alle antwoorden in 'Da's Liefde!'.

'Da's Liefde!', maandag 1 februari om 20.40 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

K3 Originals Karen, Kristel en Kathleen

Het aftellen is begonnen. De repetities worden intenser, het decor wordt onthuld en de laatste aanpassingen worden doorgevoerd. En dan eindelijk: dé grote dag. Wat gebeurt er wanneer Karen, Kristel en Kathleen samen het podium betreden?

'K3 Originals: Het verhaal van Karen, Kristel en Kathleen', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Dublin zoo
    20:10
    F.C. De Kampioenen
  • 19:10
    The Tower
    20:00
    VRT NWS Update
  • 19:40
    Stresskippen
    19:55
    Athleticus Urban Games
  • 19:45
    Het Weer
    19:55
    Expeditie Pairi Daiza
  • 19:05
    Te Land Ter Zee En In De Lucht
    20:30
    No Hard Feelings
  • 18:35
    The Addams Family
    20:30
    Saving Private Ryan
  • 19:40
    Ultimate Police Interceptors
    22:30
    Firestarter
  • 19:45
    S.W.A.T.
    00:25
    Suits
  • 19:25
    Ramona
    20:00
    Nonkel Jef
  • 19:15
    Huizenjagers
    20:15
    Blind Gekocht NL
  • 19:25
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 19:30
    Two and a Half Men
    20:25
    Transfusion
  • 19:45
    Chateau Meiland: En Route
    20:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 19:35
    World's Most Evil Killers
  • 19:37
    Business Branding
    19:47
    Z-Weekoverzicht
  • 19:40
    Publireportage
    19:51
    De perfecte tuin
  • 19:30
    Guillaume's Paris
  • 18:15
    McDonald and Dodds
    20:00
    Silent Witness
  • 19:05
    Law & Order: Organized Crime
    20:00
    Soul
  • 19:05
    Het echte leven in de dierentuin
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:00
    Woonkoorts
    19:55
    Rail Away
  • 19:45
    Zapp Recordbrekers
    20:12
    Socutera