Heeft Kelly Pfaff met Sam Gooris gekozen voor een kloon van haar vader Jean-Marie?

zondag 31 januari 2021

In de derde aflevering van 'Da's Liefde!' onderzoekt Jens Dendoncker of vrouwen op een partner vallen die op hun vader lijkt. Dat zegt althans een onderzoek van de universiteit van Wroclaw in Polen.

Jens vindt de perfecte case om dat te testen: Kelly Pfaff. Hoe hard lijken Jean-Marie Pfaff en Sam Gooris op elkaar? Hebben de gewezen voetbalvedette en de schlagerzanger meer met elkaar gemeen dan je in eerste instantie zou denken en is Kelly dus eigenlijk met haar vader getrouwd? Jens zoekt het uit.


Geloof jij in de ware liefde? En heb je toevallig vroeger heel veel Disney films gezien? Want dat zou daar wel eens iets mee te maken kunnen hebben. Volgens onderzoek zorgen sprookjes ervoor dat we geloven in een romantisch ideaal, dat alles altijd goed moet zijn, terwijl… soms is het ook gewoon allemaal dikke miserie. En dat weet je toch beter te vroeg dan te laat, nietwaar? Jens trekt naar basisschool De Schatkist in Berchem en helpt kindjes om hun onrealistisch liefdesideaal een beetje te nuanceren.


Liefde is ook dankbaarheid, maar toch zegt 1 op 10 Vlamingen nooit 'dank u' tegen zijn partner. En dat terwijl het volgens onderzoek net gezond is om dagelijks stil te staan bij de dingen die vanzelfsprekend lijken. Jens trekt de straat op en daagt mensen uit om hun lief op te bellen om een simpele 'dankuwel' te zeggen. Een klein gebaar met grote gevolgen.

Een tip uit wetenschappelijke hoek voor de singles onder ons die binnenkort op date gaan: Skip the small talk en doe eens iets zot, want volgens onderzoek leiden spannende eerste dates vaker tot succes. Dat moet ook Sarah gedacht hebben toen ze Pieter leerde kennen. Samen vertellen ze het verhaal van hun eerste date die, om het zacht uit te drukken, een beetje van 't padje was. Of er ook effectief een relatie uit is voortgekomen? Dat vertellen ze je zelf.

Vervolgens ontdekt Jens een techniek die voor instant verbinding zou zorgen: 4 minuten in elkaars ogen kijken. Dat wil Jens wel eens testen bij koppels waarbij de liefde er niet meer dagelijks van af spat. Is een paar minuten stilzwijgend staren genoeg om de liefde terug aan te wakkeren?

Alle antwoorden in 'Da's Liefde!'.

'Da's Liefde!', maandag 1 februari om 20.40 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Groenland is van Ons' (VRT 1)

Donald Trump wil Groenland kopen. De Denen en de NAVO houden het been stijf. Maar wat vinden de Groenlanders daar eigenlijk zelf van? Karine Claassen trekt naar het grootste eiland ter wereld, op zoek naar een antwoord op die vraag.

'Groenland is van Ons', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    Thuis
    23:55
    Dagelijkse kost
  • 23:25
    Onder ons: crimi
    23:55
    Nachtlus
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:15
    Een Goed Jaar
    00:15
    The Voice van Vlaanderen
  • 22:55
    De Wereld Van De Marechaussee
    23:55
    Help, Mijn Man Is Klusser
  • 22:40
    Transformers: The Last Knight
    01:20
    The Big Bang Theory
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:00
    Top 20 Funniest
  • 23:20
    ER
    00:10
    Suits
  • 22:45
    Baywatch
    23:40
    Nonkel Jef
  • 22:20
    Stukken van mensen
    23:40
    De Tafel van Gert
  • 23:30
    New Girl
    00:35
    Neighbours: A New Chapter
  • 23:25
    MacGyver
    00:20
    MIDMID
  • 23:25
    A Place in the Sun
    00:25
    Love Island UK
  • 22:40
    Cold Case
    23:40
    C.S.I. New York
  • 23:34
    Z-Beurs
    23:47
    Trends Doc
  • 23:19
    Roger
    23:55
    5-voor-12
  • 23:35
    Becoming Meewis
    00:20
    Peppe's Toscane
  • 22:50
    Harry Wild
    23:40
    Truelove
  • 22:55
    NCIS: Los Angeles
    23:50
    The Equalizer
  • 23:25
    NOS Journaal Laat
    23:45
    Eva
  • 23:10
    De Boeddhistische Blik
    00:10
    De Nachtzoen
  • 22:55
    Louis Theroux: Beware of the Tiger
    00:00
    De slimste mens