Heeft Kelly Pfaff met Sam Gooris gekozen voor een kloon van haar vader Jean-Marie?

zondag 31 januari 2021

In de derde aflevering van 'Da's Liefde!' onderzoekt Jens Dendoncker of vrouwen op een partner vallen die op hun vader lijkt. Dat zegt althans een onderzoek van de universiteit van Wroclaw in Polen.

Jens vindt de perfecte case om dat te testen: Kelly Pfaff. Hoe hard lijken Jean-Marie Pfaff en Sam Gooris op elkaar? Hebben de gewezen voetbalvedette en de schlagerzanger meer met elkaar gemeen dan je in eerste instantie zou denken en is Kelly dus eigenlijk met haar vader getrouwd? Jens zoekt het uit.


Geloof jij in de ware liefde? En heb je toevallig vroeger heel veel Disney films gezien? Want dat zou daar wel eens iets mee te maken kunnen hebben. Volgens onderzoek zorgen sprookjes ervoor dat we geloven in een romantisch ideaal, dat alles altijd goed moet zijn, terwijl… soms is het ook gewoon allemaal dikke miserie. En dat weet je toch beter te vroeg dan te laat, nietwaar? Jens trekt naar basisschool De Schatkist in Berchem en helpt kindjes om hun onrealistisch liefdesideaal een beetje te nuanceren.


Liefde is ook dankbaarheid, maar toch zegt 1 op 10 Vlamingen nooit 'dank u' tegen zijn partner. En dat terwijl het volgens onderzoek net gezond is om dagelijks stil te staan bij de dingen die vanzelfsprekend lijken. Jens trekt de straat op en daagt mensen uit om hun lief op te bellen om een simpele 'dankuwel' te zeggen. Een klein gebaar met grote gevolgen.

Een tip uit wetenschappelijke hoek voor de singles onder ons die binnenkort op date gaan: Skip the small talk en doe eens iets zot, want volgens onderzoek leiden spannende eerste dates vaker tot succes. Dat moet ook Sarah gedacht hebben toen ze Pieter leerde kennen. Samen vertellen ze het verhaal van hun eerste date die, om het zacht uit te drukken, een beetje van 't padje was. Of er ook effectief een relatie uit is voortgekomen? Dat vertellen ze je zelf.

Vervolgens ontdekt Jens een techniek die voor instant verbinding zou zorgen: 4 minuten in elkaars ogen kijken. Dat wil Jens wel eens testen bij koppels waarbij de liefde er niet meer dagelijks van af spat. Is een paar minuten stilzwijgend staren genoeg om de liefde terug aan te wakkeren?

Alle antwoorden in 'Da's Liefde!'.

'Da's Liefde!', maandag 1 februari om 20.40 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Home sweet home: Vlamingen in Amerika' (VRT 1)

Twintiger Emma trok naar Hawaii voor haar studies en verloor er haar hart aan surfen. Haar buurman en mede-Belg George vocht voor de VS in Irak en Afghanistan. Het duo neemt Karine mee in de wondere wereld van het prachtige eiland. Onder meer surfen, met haaien duiken en een ontroerend bezoek aan Pearl Harbor staan op het programma.

'Home Sweet Home: Vlamingen in Amerika', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Herfstbeelden
  • 12:45
    Mega Mindy
    13:10
    Mega Maffe Monsterfreaks
  • 12:20
    Florentina
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:35
    B&B zoekt Lief NL
    13:50
    MasterChef Australië
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:20
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:35
    Caught on Dashcam
  • 12:10
    The Nine Kittens of Christmas
    13:50
    Jingle All the Way to Love
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 12:40
    De Tafel van Tine
    13:50
    Komen Eten
  • 12:25
    NCIS
    13:20
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:20
    The Neighborhood
    12:50
    Storage Wars
  • 12:10
    Het Roer Om
    13:05
    Love Island UK
  • 12:15
    World's Most Evil Women
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:37
    De perfecte werkplaats
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:45
    Toasted!
    13:15
    Open Vuur
  • 12:10
    Father Brown
    13:05
    The Doctor Blake Mysteries
  • 12:20
    Grey's Anatomy
  • 12:15
    Ongehoord Nieuws
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:30
    Tussen Kunst en Kitsch Extra
    12:49
    Socutera
  • 12:45
    Jojo & Ouma
    12:56
    Zin in Zappelin