Grote namen in spannende dubbelaflevering van 'Witse'

'Witse' kan elke week op uitstekende acteurs en gastacteurs rekenen, maar de castlijst van zondag ziet er wel erg indrukwekkend uit. Onder de gastacteurs bevinden zich ronkende namen als Koen De Bouw, Jo De Meyere, Leslie De Gruyter en Geert Hunaerts. Zij zijn op zondag 30 januari en zondag 6 februari te zien in een spannende dubbelaflevering van 'Witse' die zich afspeelt in een ziekenhuis.
De cast van 'Witse' verkeert de komende zondagen in goed gezelschap. Klasbakken als Koen De Bouw, Jo De Meyere, Geert Hunaerts en Simone Milsdochter vertolken de gastrollen in een spannende dubbelaflevering over de dood van Fanny Jacobs, een jonge laborante die zwanger was van haar tweede kind.
Wanneer blijkt dat de ex-man van Fanny onvruchtbaar was, rijst de vraag wie de vader van haar twee kinderen is. 'Witse' ontdekt dat Fanny zwanger werd door kunstmatige inseminatie en zet zijn onderzoek verder in het ziekenhuis waar zij behandeld werd, maar dat maakt een aantal gereputeerde artsen erg zenuwachtig.
Artsen zoals Peter Claessens, Bjorn Lemmens en Johan Vanneste, rollen die vertolkt worden door respectievelijk Koen De Bouw ('Los zand', 'Vermist', 'Dossier K', 'Loft', 'De zaak Alzheimer'), Maarten Ketels ('De Rodenburgs') en Leslie De Gruyter ('Flikken', 'Witse', 'Aspe', 'Code 37' en 'Zone stad').
Maar dat zijn niet de enige opvallende namen in de 'Witse'-aflevering van zondag. Jo De Meyere ('Flikken', 'Katarakt', 'Stille waters', 'De zaak Alzheimer') kruipt op zijn beurt in de huid van Karel Dubois, de directeur van het ziekenhuis, en Nienke Sikkema (‘mevrouw Baantjer’ in 'Baantjer') speelt zijn vrouw Gerda.
Geert Hunaerts ('Thuis', 'Team spirit', 'Familie') neemt in 'Witse' de rol van de ex-man van het slachtoffer voor zijn rekening en Nele Van Rompaey ('Kaat en co', 'Los zand') speelt een goede vriendin van het slachtoffer die in het ziekenhuis werkt.
Simone Milsdochter, die op dit moment te zien is in 'Dubbelleven', vertolkt in de aflevering de rol van de vrouw van Johan Vanneste en dochter van Karel Dubois.
Erik Burke, Greta Van Langendonck en Rune Mary vervolledigen ten slotte het lijstje van gastacteurs.
'Witse', zondag 30 januari en zondag 6 februari om 21.30 uur op Eén.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wie haalt de finale van 'The Voice'?
- Eén tuin 'steekt er met kop en schouders bovenuit' in 'Huis Gemaakt'
- De Meilandjes verbouwen Italiaans vakantiehuis in 'Chateau Meiland: La Dolce Vita'
- Kijkcijfers: dinsdag 19 mei 2026
- VRT NWS publiceert onderzoek achter ‘De Foto van Vlaanderen’ na ophef in 'De Afspraak'
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': post-covid patiënten in de kou door dreigende sluiting expertisecentra
- Nieuwe duo’s en dubbele duetten zorgen voor zenuwslopende halve finale van 'So You Think You Can Dance'
- Wie wint 'Celebrity MasterChef Vlaanderen 2026'?
- Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen in 'Brieven Aan Samson'
- Van een 'sekstafette' tot trouwen met een algoritme: 'Ze Zeggen Dat' test de orgasmekloof en AI-liefde
- Kluis definitief dicht op JOE: Coen & Sander officieel 'smartphonevrij'
- Tweede speeldag Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke' barst spectaculair los op 34,6 meter hoge klimmuur
- Mattie versus Marieke: Qmusic-strijd barst los op TT Circuit
- 'WinWin' zet dit jaar extra in op persoonlijke hulp bij het invullen van je belastingaangifte
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Zeeland
Multimedia SPOTLIGHT
-
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen
Kijktip van de dag

In Amsterdam strijdt actrice Martine Jonckheere aan de zijde van goede vriend Jacques tegen het duo Axel en chef-kok Sofie Dumont, op zoek naar verborgen parels op de sfeervolle brocantemarkt van het Amstelveld.
'Eenmaal Andermaal', om 20.35 uur op VTM.




































