Groot meningsverschil tussen Matthijs van Nieuwkerk en Olga Leyers in 'Popquiz'

woensdag 19 mei 2021

Op donderdag 20 mei presenteert Matthijs van Nieuwkerk de eerste halve finale van 'Popquiz'. Hij wordt onder meer bijgestaan door Olga Leyers. Zij is presentatrice en actrice en interviewde tal van artiesten op diverse festivals.

'Maak mij eens jaloers met iemand die je hebt gesproken waarvan ik denk 'Wooooow!'', vraagt Matthijs. Trots noemt Olga 'Anthony Kiedis van Red Hot Chili Peppers'. Maar Matthijs is geen fan: 'Daar vind ik geen bal aan. Anthony kan niet zingen, hij heeft geen goede stem.' Tot grote ontsteltenis van Olga.



De tweede persoon die de teams komt versterken is Rik Verheye: acteur, beroemde callboy en hevige Club Brugge-supporter. Tot zijn eigen grote verbazing stond hij in 2018 naast Willy Sommers op het podium van Pukkelpop maar of hij écht kan zingen, laat hij graag in het midden.

De eerste halve finalisten zijn Ben (26, Gent) en Sarah (28, Gent), twee doctoraatsstudenten uit Gent. Ben drumt, speelde in een band en schrijft een doctoraatsstudie over Spotify. Sarah leerde het Vlaamse publiek Gigi D’Agostino kennen en werd na haar eerste deelname de menselijke Shazam genoemd. Zij nemen het op tegen vriendinnen Laura (28, Kapelle-op-den-Bos) en Joyce (30, Kampenhout). Joyce is begeleidster op een topsportschool, deed ooit mee aan een miljonairsquiz en won… een pizza oven. Laura werkt voor een communicatiebureau en vindt het niet erg wanneer haar vriend naar Rammstein luistert want dan kan ze haar Duits bijschaven.

Deze week spelen de muzikale genieën Senne en Lokko onder andere twee videoclips na, shot na shot, heel letterlijk en op hun eigen hilarische manier.   

'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 20 mei om 20.40 uur bij VTM. De afleveringen van 'Popquiz' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

CIA-agenten FDR en Tuck zijn onafscheidelijke partners en de beste vrienden. Tot ze allebei vallen voor de charmes van dezelfde vrouw: Lauren. Wat begint als een onschuldig verleidingsspelletje, verandert al gauw in een meedogenloze oorlog. De twee spionnen gooien al hun vaardigheden en technologische snufjes in de strijd om hun doelwit te verleiden en de ander buitenspel te zetten.

'This Means War', film uit 2012 met oa. Reese Witherspoon, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:00
    De dag van vandaag
    22:50
    VRT NWS laat
  • 22:20
    De ideale wereld
    23:00
    Het weer (middag)
  • 22:00
    VRT NWS journaal met VGT
    22:45
    Geen uitzending
  • 22:00
    Erfgenaam Gezocht
    23:15
    De Box
  • 20:35
    Braveheart
    23:45
    Border Security: Australië
  • 22:30
    The Couple Next Door
    00:35
    The Big Bang Theory
  • 22:30
    The Expatriate
    00:30
    Xena: Warrior Princess
  • 21:55
    Yellowjackets
    23:50
    ER
  • 22:15
    De Planckaerts
    23:00
    Baywatch
  • 22:20
    Justice For All
    23:35
    Maison Verhulst
  • 20:35
    Little Women
    23:05
    Friends
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    23:25
    MacGyver
  • 22:30
    Huizenjagers
    23:30
    A Place in the Sun
  • 22:15
    Cold Case
    23:05
    C.S.I. New York
  • 22:40
    Car Upd8te
    22:49
    Z-Nieuws
  • 22:33
    Tooldokter
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:35
    Toasted on wheels!
    23:00
    Winterse Kost
  • 22:00
    London Kills
    23:50
    Ripper Street
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    23:20
    NCIS
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    23:25
    NOS Journaal Laat
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    De Joodse Raad
  • 22:10
    Hoodfights
    22:45
    Vier Handen Op Eén Buik