Groot meningsverschil tussen Matthijs van Nieuwkerk en Olga Leyers in 'Popquiz'

woensdag 19 mei 2021

Op donderdag 20 mei presenteert Matthijs van Nieuwkerk de eerste halve finale van 'Popquiz'. Hij wordt onder meer bijgestaan door Olga Leyers. Zij is presentatrice en actrice en interviewde tal van artiesten op diverse festivals.

'Maak mij eens jaloers met iemand die je hebt gesproken waarvan ik denk 'Wooooow!'', vraagt Matthijs. Trots noemt Olga 'Anthony Kiedis van Red Hot Chili Peppers'. Maar Matthijs is geen fan: 'Daar vind ik geen bal aan. Anthony kan niet zingen, hij heeft geen goede stem.' Tot grote ontsteltenis van Olga.



De tweede persoon die de teams komt versterken is Rik Verheye: acteur, beroemde callboy en hevige Club Brugge-supporter. Tot zijn eigen grote verbazing stond hij in 2018 naast Willy Sommers op het podium van Pukkelpop maar of hij écht kan zingen, laat hij graag in het midden.

De eerste halve finalisten zijn Ben (26, Gent) en Sarah (28, Gent), twee doctoraatsstudenten uit Gent. Ben drumt, speelde in een band en schrijft een doctoraatsstudie over Spotify. Sarah leerde het Vlaamse publiek Gigi D’Agostino kennen en werd na haar eerste deelname de menselijke Shazam genoemd. Zij nemen het op tegen vriendinnen Laura (28, Kapelle-op-den-Bos) en Joyce (30, Kampenhout). Joyce is begeleidster op een topsportschool, deed ooit mee aan een miljonairsquiz en won… een pizza oven. Laura werkt voor een communicatiebureau en vindt het niet erg wanneer haar vriend naar Rammstein luistert want dan kan ze haar Duits bijschaven.

Deze week spelen de muzikale genieën Senne en Lokko onder andere twee videoclips na, shot na shot, heel letterlijk en op hun eigen hilarische manier.   

'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 20 mei om 20.40 uur bij VTM. De afleveringen van 'Popquiz' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Fernand probeert Carmen wijs te maken dat haar Xavier eigenlijk op mannen valt. Zo hoopt hij een wig tussen de twee te drijven en Carmen voor zich te winnen. Hij wordt echter ontmaskerd en de Kampioenen geven hem een koekje van eigen deeg.

'F.C. De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:37
    Het weer
  • 18:25
    The Brokenwood Mysteries
    20:00
    VRT NWS Update
  • 19:00
    De Raad van Soekie
    19:15
    Helden
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 18:45
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    19:35
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 19:00
    Fit for a Prince
    20:30
    The Devil Wears Prada
  • 19:05
    Police Interceptors
    22:30
    Act of Valor
  • 18:55
    Alert: Missing Persons Unit
    19:45
    Allegiance
  • 18:55
    Pa heeft een lief
    20:00
    Nonkel Jef
  • 19:00
    Brieven aan Samson
    20:00
    The Real Housewives of Antwerp
  • 18:30
    NCIS
    22:55
    Criminal Minds
  • 18:40
    Two and a Half Men
    20:35
    Noah
  • 18:50
    Chateau Meiland
    20:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 18:40
    World's Most Evil Killers
  • 18:36
    Z-Weekoverzicht
    19:10
    Trends Talk
  • 18:56
    De ambachter
    19:12
    Publireportage
  • 18:25
    Loïc zot van koken weekmenu
    19:20
    Guillaume's Paris
  • 18:55
    Call the Midwife
    20:00
    Silent Witness
  • 18:20
    Under the Banner of Heaven
    20:00
    Glory Road
  • 19:00
    Op Safari
    19:20
    MolTalk
  • 19:00
    Kassa
    19:55
    Blauw Bloed
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:20
    Welkom bij de Oranjes