Groot meningsverschil tussen Matthijs van Nieuwkerk en Olga Leyers in 'Popquiz'

woensdag 19 mei 2021

Op donderdag 20 mei presenteert Matthijs van Nieuwkerk de eerste halve finale van 'Popquiz'. Hij wordt onder meer bijgestaan door Olga Leyers. Zij is presentatrice en actrice en interviewde tal van artiesten op diverse festivals.

'Maak mij eens jaloers met iemand die je hebt gesproken waarvan ik denk 'Wooooow!'', vraagt Matthijs. Trots noemt Olga 'Anthony Kiedis van Red Hot Chili Peppers'. Maar Matthijs is geen fan: 'Daar vind ik geen bal aan. Anthony kan niet zingen, hij heeft geen goede stem.' Tot grote ontsteltenis van Olga.



De tweede persoon die de teams komt versterken is Rik Verheye: acteur, beroemde callboy en hevige Club Brugge-supporter. Tot zijn eigen grote verbazing stond hij in 2018 naast Willy Sommers op het podium van Pukkelpop maar of hij écht kan zingen, laat hij graag in het midden.

De eerste halve finalisten zijn Ben (26, Gent) en Sarah (28, Gent), twee doctoraatsstudenten uit Gent. Ben drumt, speelde in een band en schrijft een doctoraatsstudie over Spotify. Sarah leerde het Vlaamse publiek Gigi D’Agostino kennen en werd na haar eerste deelname de menselijke Shazam genoemd. Zij nemen het op tegen vriendinnen Laura (28, Kapelle-op-den-Bos) en Joyce (30, Kampenhout). Joyce is begeleidster op een topsportschool, deed ooit mee aan een miljonairsquiz en won… een pizza oven. Laura werkt voor een communicatiebureau en vindt het niet erg wanneer haar vriend naar Rammstein luistert want dan kan ze haar Duits bijschaven.

Deze week spelen de muzikale genieën Senne en Lokko onder andere twee videoclips na, shot na shot, heel letterlijk en op hun eigen hilarische manier.   

'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 20 mei om 20.40 uur bij VTM. De afleveringen van 'Popquiz' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:00
    De laatste lach
    21:50
    Over mijn lijf
  • 20:35
    Sporza: UEFA Europa League
    23:05
    De ideale wereld
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Mijn Restaurant
    21:50
    Alloo bij de Wegpolitie
  • 20:20
    De Augurkenkoning
    21:40
    Axel Gaat Binnen
  • 20:35
    Crescent City
    22:35
    Blackhat
  • 20:35
    The Nutty Professor
    22:25
    Foute vrienden
  • 20:35
    Jolly Good Christmas
    22:10
    Coyote Creek Christmas
  • 20:35
    Cordon
    22:35
    Cheers
  • 21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
    22:35
    De Verhulstjes
  • 20:35
    Doc
    22:25
    Friends
  • 20:35
    Into the Storm
    22:20
    Twisted Metal
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    21:50
    Komen Eten
  • 20:30
    24 Hours in Police Custody
    21:30
    World's Most Evil Killers
  • 21:21
    Z-Insurance
    21:28
    Z-Nieuws
  • 21:17
    Het appartement
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:25
    Meat Timon
    21:55
    Wordt aangekondigd
  • 21:00
    Blue Murder Motel
    22:00
    Agatha Christie's Marple
  • 21:20
    Hudson & Rex
    22:00
    NCIS
  • 20:40
    Wat speelt er
    21:35
    De slimste mens
  • 21:15
    Zembla
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:20
    Bovensloters
    22:10
    Hard