Groot meningsverschil tussen Matthijs van Nieuwkerk en Olga Leyers in 'Popquiz'

woensdag 19 mei 2021

Op donderdag 20 mei presenteert Matthijs van Nieuwkerk de eerste halve finale van 'Popquiz'. Hij wordt onder meer bijgestaan door Olga Leyers. Zij is presentatrice en actrice en interviewde tal van artiesten op diverse festivals.

'Maak mij eens jaloers met iemand die je hebt gesproken waarvan ik denk 'Wooooow!'', vraagt Matthijs. Trots noemt Olga 'Anthony Kiedis van Red Hot Chili Peppers'. Maar Matthijs is geen fan: 'Daar vind ik geen bal aan. Anthony kan niet zingen, hij heeft geen goede stem.' Tot grote ontsteltenis van Olga.



De tweede persoon die de teams komt versterken is Rik Verheye: acteur, beroemde callboy en hevige Club Brugge-supporter. Tot zijn eigen grote verbazing stond hij in 2018 naast Willy Sommers op het podium van Pukkelpop maar of hij écht kan zingen, laat hij graag in het midden.

De eerste halve finalisten zijn Ben (26, Gent) en Sarah (28, Gent), twee doctoraatsstudenten uit Gent. Ben drumt, speelde in een band en schrijft een doctoraatsstudie over Spotify. Sarah leerde het Vlaamse publiek Gigi D’Agostino kennen en werd na haar eerste deelname de menselijke Shazam genoemd. Zij nemen het op tegen vriendinnen Laura (28, Kapelle-op-den-Bos) en Joyce (30, Kampenhout). Joyce is begeleidster op een topsportschool, deed ooit mee aan een miljonairsquiz en won… een pizza oven. Laura werkt voor een communicatiebureau en vindt het niet erg wanneer haar vriend naar Rammstein luistert want dan kan ze haar Duits bijschaven.

Deze week spelen de muzikale genieën Senne en Lokko onder andere twee videoclips na, shot na shot, heel letterlijk en op hun eigen hilarische manier.   

'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 20 mei om 20.40 uur bij VTM. De afleveringen van 'Popquiz' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Boomer' (VRT 1)

Jan vergeet zijn en Julies huwelijksverjaardag en probeert het goed te maken door een dag vol verrassingen te organiseren voor Julie, inclusief een bezoek aan een chic hotel mét wellness. Maar al snel blijkt dat plannen maken makkelijker is dan ze uit te voeren.

'Boomer', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:40
    Hoodie: compilatie
    01:20
    Het weer (middag)
  • 08:00
    Radio 2: Weekwatchers
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:05
    Nachtwacht
    05:00
    Geen uitzending
  • 08:45
    Code van Coppens
    00:40
    Gooische Vrouwen
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:15
    Random Breath Test
  • 04:55
    Geen uitzending
    00:40
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    00:20
    Xena: Warrior Princess
  • 08:30
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:15
    The Golden Girls
  • 08:05
    Geen uitzending
    01:55
    De Tafel van Gert
  • 08:45
    Walker
    01:30
    FBI
  • 09:05
    NCIS: Los Angeles
    01:10
    Fear Factor USA.
  • 08:30
    The Block Australia
    01:30
    Botched
  • 08:25
    Cold Case
    01:05
    The Rookie
  • 09:00
    Z-Weekoverzicht
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:06
    De tip
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:55
    Loďc zot van koken weekmenu
    01:30
    Puur Oosters - Japans
  • 08:30
    Death in Paradise
    01:40
    The Hardacres
  • 08:55
    Below Deck Sailing Yacht
    01:05
    First Dates Australia
  • 09:00
    Home Away from Home
    01:05
    NOS Journaal Laat
  • 08:40
    Kassa
    01:25
    Nieuwsuur
  • 09:05
    Boswachters gezocht
    01:30
    Vol gas door de modder