Groot meningsverschil tussen Matthijs van Nieuwkerk en Olga Leyers in 'Popquiz'

woensdag 19 mei 2021

Op donderdag 20 mei presenteert Matthijs van Nieuwkerk de eerste halve finale van 'Popquiz'. Hij wordt onder meer bijgestaan door Olga Leyers. Zij is presentatrice en actrice en interviewde tal van artiesten op diverse festivals.

'Maak mij eens jaloers met iemand die je hebt gesproken waarvan ik denk 'Wooooow!'', vraagt Matthijs. Trots noemt Olga 'Anthony Kiedis van Red Hot Chili Peppers'. Maar Matthijs is geen fan: 'Daar vind ik geen bal aan. Anthony kan niet zingen, hij heeft geen goede stem.' Tot grote ontsteltenis van Olga.



De tweede persoon die de teams komt versterken is Rik Verheye: acteur, beroemde callboy en hevige Club Brugge-supporter. Tot zijn eigen grote verbazing stond hij in 2018 naast Willy Sommers op het podium van Pukkelpop maar of hij écht kan zingen, laat hij graag in het midden.

De eerste halve finalisten zijn Ben (26, Gent) en Sarah (28, Gent), twee doctoraatsstudenten uit Gent. Ben drumt, speelde in een band en schrijft een doctoraatsstudie over Spotify. Sarah leerde het Vlaamse publiek Gigi D’Agostino kennen en werd na haar eerste deelname de menselijke Shazam genoemd. Zij nemen het op tegen vriendinnen Laura (28, Kapelle-op-den-Bos) en Joyce (30, Kampenhout). Joyce is begeleidster op een topsportschool, deed ooit mee aan een miljonairsquiz en won… een pizza oven. Laura werkt voor een communicatiebureau en vindt het niet erg wanneer haar vriend naar Rammstein luistert want dan kan ze haar Duits bijschaven.

Deze week spelen de muzikale genieën Senne en Lokko onder andere twee videoclips na, shot na shot, heel letterlijk en op hun eigen hilarische manier.   

'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 20 mei om 20.40 uur bij VTM. De afleveringen van 'Popquiz' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Naomi Melaer was 25 toen ze in april 2020 in haar huis in Zonhoven vermoord werd door haar partner, die ze een jaar eerder had leren kennen en die er alles aan deed om haar te controleren en haar te isoleren van haar hechte familie. De dader pleegde maanden later zelfmoord in zijn cel.

'En nu is ze dood.', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Alles in orde!
    21:45
    De dag van vandaag
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    En nu is ze dood
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    21:00
    Geen uitzending
  • 20:40
    Een Echte Job
    21:55
    Politierechters
  • 20:35
    Tracker
    21:30
    Alert: Missing Persons Unit
  • 20:35
    Dawn of the Planet of the Apes
    22:50
    Renfield
  • 20:35
    Lord of War
    22:45
    Fare Dodgers: At War With The Law
  • 20:50
    Snowpiercer
    22:30
    ER
  • 20:35
    The X-Files
    22:20
    Baywatch
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    21:15
    James & Co
  • 20:35
    The Bodyguard
    23:05
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:30
    Seal Team
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:45
    Komen eten
  • 20:30
    Mark of a Serial Killer
    21:20
    World's Most Evil Killers
  • 20:37
    De CFO podcast
    21:12
    Z-Nieuws
  • 20:50
    De ambachter
    20:55
    Mar10
  • 20:40
    Winterse Kost
    20:55
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 19:55
    The Doctor Blake Mysteries
    21:00
    Death in Paradise
  • 20:35
    The Equalizer
    21:30
    Prison Break
  • 20:35
    NOS Journaal
    21:45
    De slimste mens
  • 20:25
    Radar
    21:15
    Opsporing Verzocht
  • 20:25
    Van Roosmalen & Groenteman
    21:25
    Kiespijn: Gemeenteraadsverkiezingen