Groot meningsverschil tussen Matthijs van Nieuwkerk en Olga Leyers in 'Popquiz'

woensdag 19 mei 2021

Op donderdag 20 mei presenteert Matthijs van Nieuwkerk de eerste halve finale van 'Popquiz'. Hij wordt onder meer bijgestaan door Olga Leyers. Zij is presentatrice en actrice en interviewde tal van artiesten op diverse festivals.

'Maak mij eens jaloers met iemand die je hebt gesproken waarvan ik denk 'Wooooow!'', vraagt Matthijs. Trots noemt Olga 'Anthony Kiedis van Red Hot Chili Peppers'. Maar Matthijs is geen fan: 'Daar vind ik geen bal aan. Anthony kan niet zingen, hij heeft geen goede stem.' Tot grote ontsteltenis van Olga.



De tweede persoon die de teams komt versterken is Rik Verheye: acteur, beroemde callboy en hevige Club Brugge-supporter. Tot zijn eigen grote verbazing stond hij in 2018 naast Willy Sommers op het podium van Pukkelpop maar of hij écht kan zingen, laat hij graag in het midden.

De eerste halve finalisten zijn Ben (26, Gent) en Sarah (28, Gent), twee doctoraatsstudenten uit Gent. Ben drumt, speelde in een band en schrijft een doctoraatsstudie over Spotify. Sarah leerde het Vlaamse publiek Gigi D’Agostino kennen en werd na haar eerste deelname de menselijke Shazam genoemd. Zij nemen het op tegen vriendinnen Laura (28, Kapelle-op-den-Bos) en Joyce (30, Kampenhout). Joyce is begeleidster op een topsportschool, deed ooit mee aan een miljonairsquiz en won… een pizza oven. Laura werkt voor een communicatiebureau en vindt het niet erg wanneer haar vriend naar Rammstein luistert want dan kan ze haar Duits bijschaven.

Deze week spelen de muzikale genieën Senne en Lokko onder andere twee videoclips na, shot na shot, heel letterlijk en op hun eigen hilarische manier.   

'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 20 mei om 20.40 uur bij VTM. De afleveringen van 'Popquiz' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Bea en Ben lijken de perfecte match. Na een geweldige eerste date gebeurt er echter iets waardoor hun vurige aantrekkingskracht afkoelt tot het vriespunt. Dat verandert wanneer hun paden weer kruisen op een bruiloft in Australië en ze besluiten zich voor te doen als een koppel.

'Anyone But You', film uit 2023 met oa. Sydney Sweeney en Glen Powell, om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:55
    Sporza: Parijs - Nice
    15:25
    Clips
  • 10:00
    Winterbeelden
    16:35
    Surviving Hothouse Earth
  • 14:05
    Bumba
    14:10
    Timbalo
  • 13:35
    Billie vs Benjamin
    14:10
    Erfgenaam Gezocht
  • 14:00
    Kitchen Nightmares
    15:20
    Death in the Cul-de-Sac
  • 13:10
    Geen uitzending
    15:30
    The Vow
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:20
    Baywatch Hawaii
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:55
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 13:40
    De Zussen Coorevits
    14:30
    Friends
  • 14:00
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 13:35
    Pawn Stars
    15:25
    Brooklyn Nine-Nine
  • 13:20
    A Place in the Sun
    16:10
    Chateau Meiland
  • 13:50
    Snapped
    16:35
    World's Most Evil Killers
  • 13:38
    Trends Doc
    14:42
    Z-Cocktail
  • 13:50
    Mijn tuin
    15:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 13:40
    Becoming Meewis
    14:25
    Het Weekmenu
  • 14:05
    Midsomer Murders
    15:00
    Death in Paradise
  • 13:40
    Scrubs
    14:10
    Fantasy Island
  • 13:40
    Ik Vertrek
    14:30
    De slimste mens
  • 13:55
    Meldpunt Actueel
    14:45
    NOS Internationale vrouwendag
  • 13:40
    Zapp detective: Emma's juice