Groot meningsverschil tussen Matthijs van Nieuwkerk en Olga Leyers in 'Popquiz'

woensdag 19 mei 2021

Op donderdag 20 mei presenteert Matthijs van Nieuwkerk de eerste halve finale van 'Popquiz'. Hij wordt onder meer bijgestaan door Olga Leyers. Zij is presentatrice en actrice en interviewde tal van artiesten op diverse festivals.

'Maak mij eens jaloers met iemand die je hebt gesproken waarvan ik denk 'Wooooow!'', vraagt Matthijs. Trots noemt Olga 'Anthony Kiedis van Red Hot Chili Peppers'. Maar Matthijs is geen fan: 'Daar vind ik geen bal aan. Anthony kan niet zingen, hij heeft geen goede stem.' Tot grote ontsteltenis van Olga.



De tweede persoon die de teams komt versterken is Rik Verheye: acteur, beroemde callboy en hevige Club Brugge-supporter. Tot zijn eigen grote verbazing stond hij in 2018 naast Willy Sommers op het podium van Pukkelpop maar of hij écht kan zingen, laat hij graag in het midden.

De eerste halve finalisten zijn Ben (26, Gent) en Sarah (28, Gent), twee doctoraatsstudenten uit Gent. Ben drumt, speelde in een band en schrijft een doctoraatsstudie over Spotify. Sarah leerde het Vlaamse publiek Gigi D’Agostino kennen en werd na haar eerste deelname de menselijke Shazam genoemd. Zij nemen het op tegen vriendinnen Laura (28, Kapelle-op-den-Bos) en Joyce (30, Kampenhout). Joyce is begeleidster op een topsportschool, deed ooit mee aan een miljonairsquiz en won… een pizza oven. Laura werkt voor een communicatiebureau en vindt het niet erg wanneer haar vriend naar Rammstein luistert want dan kan ze haar Duits bijschaven.

Deze week spelen de muzikale genieën Senne en Lokko onder andere twee videoclips na, shot na shot, heel letterlijk en op hun eigen hilarische manier.   

'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 20 mei om 20.40 uur bij VTM. De afleveringen van 'Popquiz' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De jonge Reggie Dwight, een verlegen pianotalent, gaat in Londen naar het beroemde conservatorium Royal Academy of Music. Zo maakt hij kennis met songwriter Bernie Taupin, met wie hij een succesvolle samenwerking aangaat. Reggie zal uiteindelijk uitgroeien tot de extravagante wereldster Elton John.

'Rocketman', film uit 2019 met oa. Taron Egerton, om 22.30 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Herfstbeelden
    11:55
    De week van Bruzz
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:35
    The Americas
  • 11:25
    Vos en Haas
    11:40
    Sarah & Zola koken
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:50
    Jacques en Urbain op Wereldtournee
  • 10:45
    Achter gesloten deuren
    11:35
    Kitchen Nightmares
  • 05:50
    Geen uitzending
    13:55
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:35
    Airwolf
  • 10:50
    A Christmas in Switzerland
    12:25
    Christmas, Love and Fudge
  • 10:00
    Joe
    15:35
    Geen uitzending
  • 11:25
    Ver Gevorderd
    11:40
    De tip
  • 10:45
    FBI: Most Wanted
    14:10
    NCIS
  • 11:30
    Geen uitzending
    12:30
    Storage Wars
  • 11:05
    Love It or List It
    12:00
    De Dagschotel
  • 11:00
    World's Most Evil Women
  • 11:09
    Trends Talk
    11:41
    CEO van mijn leven
  • 11:27
    Zo doe je het!
    12:00
    Request
  • 11:15
    Winters Grillen
    11:35
    Indian Summer
  • 10:50
    Sister Boniface Mysteries
    12:35
    The Hairdresser Mysteries
  • 10:40
    Make You Laugh Out Loud
    15:35
    Burn Notice
  • 11:30
    De slimste mens
    12:20
    Sterren NL Top 25
  • 10:30
    Podium Klassiek
    11:45
    Culture Bites
  • 11:20
    Mojo Fliptop
    11:35
    Lassie Animated