Grand Slam of Darts dit weekend te zien op VTM 2

vrijdag 8 november 2024

Mike De Decker schreef met de World Grand Prix zijn eerste major achter zijn naam, nadat hij in de halve finales als sterkste uit een Belgisch onderonsje met Dimitri Van den Bergh kwam.

Treffen de twee Belgische darttrotsen elkaar opnieuw tijdens de Grand Slam of Darts? VTM 2 zendt van 9 november tot en met 17 november alle matchen van het prestigieuze toernooi met de beste spelers van 2024 - waaronder ook Dimitri Van den Bergh en Mike De Decker - live uit.


Er strijden in totaal 32 spelers voor de titel en de prijzenpot van in totaal 650.000 pond. Als finalisten van majors in 2024 wisten Dimitri Van den Bergh en Mike De Decker zich als enige Belgen te plaatsen voor het toernooi. Dimitri door winst op de UK Open, Mike als World Grand Prix Champion. Anders dan bij andere toernooien is er eerst een groepsfase, gevolgd door een knock-outfase. Er zijn acht groepen met vier spelers, waarvan telkens de eerste twee doorgaan. Dancing Dimi speelt als zevende reekshoofd in een groep met tienerfenomeen Luke Littler, qualifier Keane Barry en Aziatische qualifier Lourence Ilagan. De Decker scherpt te pijlen met ex-wereldkampioen Michael Smith, qualifier Jermaine Wattimena en World Cup-finalist Mensur Suljovic. Tijdens de poulefase kunnen kijkers de twee Belgen al zeker drie keer aan het werk zien, telkens tijdens de avondsessies op zaterdag, zondag en dinsdag. Bovendien zouden Van den Bergh en De Decker elkaar tijdens het toernooi op twee momenten in de ogen kunnen kijken. Hoe ver schoppen de Belgen het in dit toernooi en krijgen we opnieuw een Belgisch duel?

De poulewedstrijden van de avondsessie op zaterdag 9 november om 20.00 uur zijn uitzonderlijk te volgen bij VTM 4. De wedstrijd van Mike De Decker is die avond om 23.10 uur wel te volgen bij VTM 2. Alle overige wedstrijden van het toernooi zijn te volgen bij VTM 2.


Darts op tv
Zaterdag 14 november om 14u00  »
VTM 2
Verslag van het Grand Slam of Darts-toernooi, gehouden in Wolverhampton, Engeland.
Zaterdag 14 november om 20u00  »
VTM 2
Verslag van het Grand Slam of Darts-toernooi, gehouden in Wolverhampton, Engeland.
Zondag 15 november om 14u00  »
VTM 2
Verslagen van de wedstrijden tussen alle toppers uit de dartwereld.
Zondag 15 november om 20u00  »
VTM 2
Verslagen van de wedstrijden tussen alle toppers uit de dartwereld.
Dinsdag 17 november om 20u00  »
VTM 2
Verslagen van de wedstrijden tussen alle toppers uit de dartwereld.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Vrederechters' (VTM)

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.

'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:15
    On ira tous au paradis
    19:20
    De ideale wereld
  • 18:45
    Lettersoep
    19:05
    Grizzy & the Lemmings
  • 18:20
    Florentina
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:55
    Home and Away
    19:30
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 18:50
    Ghosts
    19:15
    The Simpsons
  • 18:40
    Police Interceptors
    20:35
    1408
  • 17:35
    Holiday for Heroes
    19:00
    Never Been Chris'd
  • 18:10
    Sturm der Liebe
    19:05
    De keuken van Sofie
  • 18:45
    Stukken van mensen
    20:00
    De Tafel van Ruben
  • 18:50
    Elsbeth
    19:40
    NCIS: Hawaii
  • 18:35
    Storage Wars
    19:35
    See No Evil
  • 18:10
    Love It or List It
    19:10
    Say Yes to the Dress: Atlanta
  • 18:35
    The Killer in My Family
    19:35
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:47
    Bouwjournaal
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 18:40
    Sportfood
    19:10
    De Chalet aan de Semois
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 18:50
    Below Deck Mediterranean
    20:35
    Hudson & Rex
  • 18:30
    EenVandaag
    19:05
    Eva
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 18:45
    Het Klokhuis
    19:00
    NOS Jeugdjournaal