Grand Slam of Darts dit weekend te zien op VTM 2

vrijdag 8 november 2024

Mike De Decker schreef met de World Grand Prix zijn eerste major achter zijn naam, nadat hij in de halve finales als sterkste uit een Belgisch onderonsje met Dimitri Van den Bergh kwam.

Treffen de twee Belgische darttrotsen elkaar opnieuw tijdens de Grand Slam of Darts? VTM 2 zendt van 9 november tot en met 17 november alle matchen van het prestigieuze toernooi met de beste spelers van 2024 - waaronder ook Dimitri Van den Bergh en Mike De Decker - live uit.


Er strijden in totaal 32 spelers voor de titel en de prijzenpot van in totaal 650.000 pond. Als finalisten van majors in 2024 wisten Dimitri Van den Bergh en Mike De Decker zich als enige Belgen te plaatsen voor het toernooi. Dimitri door winst op de UK Open, Mike als World Grand Prix Champion. Anders dan bij andere toernooien is er eerst een groepsfase, gevolgd door een knock-outfase. Er zijn acht groepen met vier spelers, waarvan telkens de eerste twee doorgaan. Dancing Dimi speelt als zevende reekshoofd in een groep met tienerfenomeen Luke Littler, qualifier Keane Barry en Aziatische qualifier Lourence Ilagan. De Decker scherpt te pijlen met ex-wereldkampioen Michael Smith, qualifier Jermaine Wattimena en World Cup-finalist Mensur Suljovic. Tijdens de poulefase kunnen kijkers de twee Belgen al zeker drie keer aan het werk zien, telkens tijdens de avondsessies op zaterdag, zondag en dinsdag. Bovendien zouden Van den Bergh en De Decker elkaar tijdens het toernooi op twee momenten in de ogen kunnen kijken. Hoe ver schoppen de Belgen het in dit toernooi en krijgen we opnieuw een Belgisch duel?

De poulewedstrijden van de avondsessie op zaterdag 9 november om 20.00 uur zijn uitzonderlijk te volgen bij VTM 4. De wedstrijd van Mike De Decker is die avond om 23.10 uur wel te volgen bij VTM 2. Alle overige wedstrijden van het toernooi zijn te volgen bij VTM 2.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Petra De Sutter in 'De Columbus'

In de tweede aflevering van 'De Columbus' gaat Petra De Sutter mee op avontuur. Arts, professor, rector van de Universiteit Gent... Petra draagt heel wat hoedjes en heeft een indrukwekkende carrière opgebouwd. Maar echte rust vinden blijft een uitdaging. Twee joviale Sarden proberen haar alvast op weg te helpen… met een glaasje mirto.

'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:10
    De Ridder
    01:05
    Journaallus
  • 08:00
    Winterbeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 14:45
    Sarah beweegt
    06:00
    Tik Tak
  • 14:30
    Florentina
    01:00
    Geen uitzending
  • 13:40
    Top Gun
    01:30
    Geen uitzending
  • 12:45
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 14:35
    Baywatch
    01:40
    Geen uitzending
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 14:15
    Achter de schermen
    01:10
    Geen uitzending
  • 14:45
    C.S.I. New York
    01:10
    Fire Country
  • 14:45
    Two and a Half Men
    01:20
    Taxi Driver
  • 14:40
    Retour Masters
    02:00
    Het Perfecte Plaatje
  • 14:25
    Buried in the Backyard
    01:15
    C.S.I. New York
  • 14:29
    Transport & Van.TV
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:38
    Tooldokter
    00:00
    Oh What A Night
  • 14:20
    Loïc zot van koken weekmenu
    01:00
    Tot op de Graat
  • 14:35
    Midsomer Murders
    01:35
    London Kills
  • 14:10
    Law & Order: Organized Crime
    01:40
    Grey's Anatomy
  • 14:05
    NOS Sport: ISU EK Shorttrack 2026
    01:50
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 14:45
    De Geknipte Gast
    01:30
    Buitenhof
  • 14:40
    Brugklas marathon
    01:35
    NOS Studio Sport