Grand Slam of Darts dit weekend te zien op VTM 2

Mike De Decker schreef met de World Grand Prix zijn eerste major achter zijn naam, nadat hij in de halve finales als sterkste uit een Belgisch onderonsje met Dimitri Van den Bergh kwam.
Treffen de twee Belgische darttrotsen elkaar opnieuw tijdens de Grand Slam of Darts? VTM 2 zendt van 9 november tot en met 17 november alle matchen van het prestigieuze toernooi met de beste spelers van 2024 - waaronder ook Dimitri Van den Bergh en Mike De Decker - live uit.
Er strijden in totaal 32 spelers voor de titel en de prijzenpot van in totaal 650.000 pond. Als finalisten van majors in 2024 wisten Dimitri Van den Bergh en Mike De Decker zich als enige Belgen te plaatsen voor het toernooi. Dimitri door winst op de UK Open, Mike als World Grand Prix Champion. Anders dan bij andere toernooien is er eerst een groepsfase, gevolgd door een knock-outfase. Er zijn acht groepen met vier spelers, waarvan telkens de eerste twee doorgaan. Dancing Dimi speelt als zevende reekshoofd in een groep met tienerfenomeen Luke Littler, qualifier Keane Barry en Aziatische qualifier Lourence Ilagan. De Decker scherpt te pijlen met ex-wereldkampioen Michael Smith, qualifier Jermaine Wattimena en World Cup-finalist Mensur Suljovic. Tijdens de poulefase kunnen kijkers de twee Belgen al zeker drie keer aan het werk zien, telkens tijdens de avondsessies op zaterdag, zondag en dinsdag. Bovendien zouden Van den Bergh en De Decker elkaar tijdens het toernooi op twee momenten in de ogen kunnen kijken. Hoe ver schoppen de Belgen het in dit toernooi en krijgen we opnieuw een Belgisch duel?
De poulewedstrijden van de avondsessie op zaterdag 9 november om 20.00 uur zijn uitzonderlijk te volgen bij VTM 4. De wedstrijd van Mike De Decker is die avond om 23.10 uur wel te volgen bij VTM 2. Alle overige wedstrijden van het toernooi zijn te volgen bij VTM 2.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijk de eerste beelden van nieuw seizoen 'Kopen Zonder Kijken'
- Kijkcijfers: 6, 7 en 8 februari 2026
- 'JAMES & co' stuurt Hanne undercover naar het optreden van de K3 Originals als mogelijke vervangster voor Karen
- Van dagschotels naar dementie: Danni 'Pascalleke' Heylen speelt tante Cleo in 'Florentina'
- 'Over de A4': de mensen achter het werk op de drukste snelweg van Nederland
- Maandag in 'Opsporing Verzocht': Wat gebeurde er met Jerzy in Schiedam?
- Man wordt veroordeeld voor rijden onder invloed in Dendermonde, maar ontkent in 'De Rechtbank'
- Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job'
- 'Focus' onderzoekt: kan medisch onderzoek proefaapvrij?
- Dit zie je dinsdag in 'Geheimen van het Museum'
- WK-wedstrijd Oranje live op groot scherm tijdens pre-show Qmusic Foute Party - The Big One
- NPO Klassiek verdubbelt 'Filmmuziek Toplijst': grootste editie ooit met 400 scores
- Arno voert met 'Les yeux de ma mère' voor vijfde keer op rij 'Radio 1 Belpop 100' aan
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Katwijk aan Zee
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max
Kijktip van de dag

Jongeren hebben meer en meer steekwapens bij zich. En tieners gebruiken die wapens ook echt. In het Verenigd Koninkrijk stijgt het aantal jongeren die veroordeeld worden voor moord in de leeftijdscategorie van twaalf tot zeventien jaar. In amper acht jaar tijd is er sprake van een stijging met 300%. Ouders van slachtoffers doen hun verhaal en experten geven toelichting. Ze zien dat de communicatie via sociale media een duidelijke rol speelt in deze evolutie.
'Telefacts', om 21.45 uur op VTM.



































