Golden Buzzers Lola McQueen en BAR-CODE in tweede studioshow 'Belgium's Got Talent'

De adembenemende gymastiekact van Turnclub Athena wist de jury vorige week het meest te overtuigen in de eerste studioshow van 'Belgium's Got Talent'.
Voor de ogen van 1.078.000 kijkers, goed voor een marktaandeel van 39,8% (VVA 18-54, live+4), gingen ze aan de haal met het eerste finaleticket. Maar ook de kijkers thuis hebben intussen hun stem uitgebracht. Op vrijdag 8 november wordt in tweede show duidelijk wie zij als tweede finalist hebben aangeduid. Daarnaast staan er ook 8 nieuwe talenten te popelen om het podium van de AED Studio’s in te palmen, waaronder Golden Buzzers Lola McQueen, de playbackende dragqueen, en spierbundels BAR-CODE.
'Ze geeft een nieuwe dimensie aan muziek', zei Stan over zijn Golden Buzzer. Lola McQueen (31 – Antwerpen) maakte indruk tijdens haar auditie. Niet alleen omdat ze als slechthorende perfect kan playbacken, maar ook door de boodschap die ze uitdraagt: iedereen kan zijn dromen waarmaken. Vrijdag staat ze op het podium met haar vrienden en familie om samen een interpretatie van This Is Me uit de film 'The Greatest Showman' te brengen. De mannen van BAR-CODE (17-31) hangen graag aan de bar. Om te sporten, welteverstaan. De spierbundels uit Leuven werden beloond met een Golden Buzzer van de kijkers, de perfecte motivatie voor de groep om voor de studioshow nóg straffer en gevaarlijker uit de hoek komen. 'Edge of your seat-shit', zegt Dan onomwonden over de trucs die ze laten zien.
Danseresjes en hartvriendinnen Ann-Sophie & Maya (11 – Lot) konden de jury unaniem overtuigen met hun jazzmoves. De fun spat er vanaf als de twee samen dansen. Voor hun nieuwe act houden de meisjes een sleepover, al is geen van beiden van plan om echt snel te gaan slapen… Ook D-Base (45-52 – Herentals) is een hechte groep vrienden met dezelfde hobby: zingen. De jury was compleet verrast toen de 6-koppige a capellagroep plots uit de coulissen tevoorschijn sprong tijdens hun auditie. Ze brengen dit keer een medley uit de jaren 90, met 'discotheekachtige dancenummers'. Bovendien zorgden ze voor een choreografie, 'heel atypisch voor ons', zeggen ze zelf. Of die ook in de smaak valt bij de jury?
DNB Crew (15-18 – Haaltert) staat ook wel bekend als 'de harem van Maxim', want de dansgroep bestaat uit één jongen en een hele hoop meiden. 'Je durft bijna geen adem te halen uit schrik iets te missen', complimenteerde Dan hen tijdens de auditie. De groep wil dit keer nog explosiever zijn en neemt de jury en kijkers mee op een spannende trip door de jungle. Vilja Duo (35 en 42 – Antwerpen), dat is een cocktail van ballet, luchtacrobatie en heel veel vertrouwen. Het dansduo – in het echte leven een koppel – zoekt vrijdag opnieuw de grenzen op, mét gevaar voor eigen leven. Tegelijk willen ze ook ontroeren, en ze kozen daarom om 'de stervende zwaan' te dansen.
Zowel Peter Hens (32 – Herenthout) als zijn vriendin kwamen auditie doen voor 'Belgium's Got Talent', maar enkel hij kon een plekje in de studioshows veroveren. Met zijn bijzonder lied over zijn jarige zus kreeg hij de hele zaal aan het lachen. Dit keer snijdt hij een ander grappig, herkenbaar onderwerp aan: mensen die een tatoeage laten zetten en er enkele weken later al spijt van hebben. Team Marie-Flo (9-18 – Bellegem) is de eerste discodansgroep die An kon overtuigen, een stevige verdienste voor de meisjes. Op een ritme van gemiddeld 142 beats per minuut proberen de dansers de jury opnieuw te overdonderen. 'Als er iemand dacht een klein dutje te doen tijdens jullie performance, is die eraan voor de moeite', zegt Stan.
'Belgium's Got Talent', vrijdag 8 november om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Emotionele eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School': 'Ik ben mijn ouders op jonge leeftijd veloren'
- Ruben Van Gucht trakteert op een vat vol actualiteit en ongefilterde anekdotes in zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour'
- Dan keert 'Goede Tijden, Slechte Tijden' terug bij RTL 4 en Videoland!
- Kijkcijfers: woensdag 19 augustus 2026
- November wordt 'Boer zoekt Vrouw'-maand op NPO 1
- Ziggo Sport zwaait Dutch GP uit met speciaal 'Race Café' op Zandvoort
- 'NPO Cultuur' met Rachel Pouwer live op Lowlands
- Een verzwegen verleden in de KRO-NCRV documentaire 'Mijn Broer'
- Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem én dineren op topniveau in 'Met Vier In Bed'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Verrassing bij De Tijdloze: Joris Hessels krijgt ochtendshow
- Peter Van de Veire, Brahim en de 'Radio 2 Dansathon': dit is het najaar van Radio 2
- MNM onthult najaarsplannen: 'Sander tegen de tijd' en 'MNM 1000' keren terug, Maureen Vanherberghen verhuist
- Studio Brussel zet na festivalzomer koers naar 'De Warmste Week' en 'De Tijdloze 100'
- VRT zet vol in op audio: dit mag je verwachten van Radio 1, Radio 2, MNM, Studio Brussel en Klara dit najaar
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief'
Kijktip van de dag

Florreke is een schat van een meisje en iedereen is over haar in de wolken. Jef en Ida's geluk kan niet meer op als Pierre en Marleen aan Jef vragen om peter te worden. Tot blijkt dat Jef geen peter kan zijn zolang hij niet getrouwd is met Ida.
'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.



































