Golden Buzzers Lola McQueen en BAR-CODE in tweede studioshow 'Belgium's Got Talent'

De adembenemende gymastiekact van Turnclub Athena wist de jury vorige week het meest te overtuigen in de eerste studioshow van 'Belgium's Got Talent'.
Voor de ogen van 1.078.000 kijkers, goed voor een marktaandeel van 39,8% (VVA 18-54, live+4), gingen ze aan de haal met het eerste finaleticket. Maar ook de kijkers thuis hebben intussen hun stem uitgebracht. Op vrijdag 8 november wordt in tweede show duidelijk wie zij als tweede finalist hebben aangeduid. Daarnaast staan er ook 8 nieuwe talenten te popelen om het podium van de AED Studio’s in te palmen, waaronder Golden Buzzers Lola McQueen, de playbackende dragqueen, en spierbundels BAR-CODE.
'Ze geeft een nieuwe dimensie aan muziek', zei Stan over zijn Golden Buzzer. Lola McQueen (31 – Antwerpen) maakte indruk tijdens haar auditie. Niet alleen omdat ze als slechthorende perfect kan playbacken, maar ook door de boodschap die ze uitdraagt: iedereen kan zijn dromen waarmaken. Vrijdag staat ze op het podium met haar vrienden en familie om samen een interpretatie van This Is Me uit de film 'The Greatest Showman' te brengen. De mannen van BAR-CODE (17-31) hangen graag aan de bar. Om te sporten, welteverstaan. De spierbundels uit Leuven werden beloond met een Golden Buzzer van de kijkers, de perfecte motivatie voor de groep om voor de studioshow nóg straffer en gevaarlijker uit de hoek komen. 'Edge of your seat-shit', zegt Dan onomwonden over de trucs die ze laten zien.
Danseresjes en hartvriendinnen Ann-Sophie & Maya (11 – Lot) konden de jury unaniem overtuigen met hun jazzmoves. De fun spat er vanaf als de twee samen dansen. Voor hun nieuwe act houden de meisjes een sleepover, al is geen van beiden van plan om echt snel te gaan slapen… Ook D-Base (45-52 – Herentals) is een hechte groep vrienden met dezelfde hobby: zingen. De jury was compleet verrast toen de 6-koppige a capellagroep plots uit de coulissen tevoorschijn sprong tijdens hun auditie. Ze brengen dit keer een medley uit de jaren 90, met 'discotheekachtige dancenummers'. Bovendien zorgden ze voor een choreografie, 'heel atypisch voor ons', zeggen ze zelf. Of die ook in de smaak valt bij de jury?
DNB Crew (15-18 – Haaltert) staat ook wel bekend als 'de harem van Maxim', want de dansgroep bestaat uit één jongen en een hele hoop meiden. 'Je durft bijna geen adem te halen uit schrik iets te missen', complimenteerde Dan hen tijdens de auditie. De groep wil dit keer nog explosiever zijn en neemt de jury en kijkers mee op een spannende trip door de jungle. Vilja Duo (35 en 42 – Antwerpen), dat is een cocktail van ballet, luchtacrobatie en heel veel vertrouwen. Het dansduo – in het echte leven een koppel – zoekt vrijdag opnieuw de grenzen op, mét gevaar voor eigen leven. Tegelijk willen ze ook ontroeren, en ze kozen daarom om 'de stervende zwaan' te dansen.
Zowel Peter Hens (32 – Herenthout) als zijn vriendin kwamen auditie doen voor 'Belgium's Got Talent', maar enkel hij kon een plekje in de studioshows veroveren. Met zijn bijzonder lied over zijn jarige zus kreeg hij de hele zaal aan het lachen. Dit keer snijdt hij een ander grappig, herkenbaar onderwerp aan: mensen die een tatoeage laten zetten en er enkele weken later al spijt van hebben. Team Marie-Flo (9-18 – Bellegem) is de eerste discodansgroep die An kon overtuigen, een stevige verdienste voor de meisjes. Op een ritme van gemiddeld 142 beats per minuut proberen de dansers de jury opnieuw te overdonderen. 'Als er iemand dacht een klein dutje te doen tijdens jullie performance, is die eraan voor de moeite', zegt Stan.
'Belgium's Got Talent', vrijdag 8 november om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Pas als de deur opengaat, begint het spel voor de BN’ers in 'The Box'
- Dromen zijn fragiel, deadlines keihard: wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'?
- Vernieuwde 'MolTalk' warmt kijker op met voorbeschouwing vol theorieën en aanwijzingen
- 'Ik schijt zeven kleuren in mijn broek': wat doet Jonatan Medart in de backstage van 'The Voice'?
- Kijkcijfers: 12, 13, 14 en 15 februari 2026
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Deze zaken zie je dinsdag in 'De Rechtbank'
- 'Focus' onderzoekt lithiumvervuiling van de Rijn: een vloek of een zegen?
- Luisteraar Philippe kraakt de tweede lach van JOE en wordt 19.500 euro rijker
- Roxy Dekker, Sef en Bente grootste kanshebbers '3FM Awards'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio Veronica lanceert (S)Top 520 met War Child
Multimedia SPOTLIGHT
-
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz
Kijktip van de dag

Advocate Kate McQuean krijgt doodsbedreigingen. Ze stapt naar de politie waar ze kan rekenen op de steun van detective Max Kirkpatrick. Hij besluit haar in veiligheid te brengen in een afgelegen motel, maar ook daar weten haar belagers haar te vinden. Zelfs de hulp van zijn collega-agenten en de FBI mag niet baten. Max vertrouwt niemand meer en neemt zelf de touwtjes in handen om Kate te redden.
'Fair Game', film uit 1995 met oa. Cindy Crawford, om 20.35 uur op VTM 4.



































