Gloednieuw op VIJFtv: 'Fit naar School' met Marlène

dinsdag 21 augustus 2007

In september keren de kinderen terug naar school, gaan de ouders weer aan het werk en wacht er weer telkens dat vervelende huiswerk. In het nieuwe VIJFtv-programma "Fit naar school" geeft Marlène de Wouters een dosis handige tips om het schooljaar gezond en fit aan te pakken en te voorkomen dat je tegen de herfstvakantie met een burn-out zit.

S


amen met een team van adviseurs, waar een personal trainer, een kok, een voedingsdeskundige en een psychologische consulente toe behoren, staat ze ouders en kinderen bij met raad en daad.

De inhoud van aflevering 1:

  • Hoe spoor je de grootste viesneuzen aan om gezonder te eten?  Groentenkok Frank Fol kookt samen met kinderen gezonde snacks met hippe kleurtjes die zo meekunnen in de brooddoos.
  • Personal trainer Steve Boedt brengt alle kinderen aan het bewegen zelfs al zitten ze na school liever in hun luie zetel.
  • De kinderen zijn voor één dag baas in de supermarkt. Zij vullen zelf het winkelkarretje met hun favoriete lunch. Maar ze moeten wel voorbij diëtiste Marleen Gommeren die undercover aan de kassa zit. 
  • Hoe krijg je je voltallige kroost 's ochtends op één uur tijd gepakt en gezakt voor school? Met psychologisch consulente Inge Thijs ontdekken we hoe die chaotische ochtendrush vlotter kan verlopen.
  • En Marlène trekt ook wekelijks de straat op met een prangende vraag voor ouders en kinderen. Wat doen we bijvoorbeeld als broer of zus luizen heeft? 

'Fit naar School', vanaf woensdag 22 augustus wekelijks om 18.25 uur op VIJFtv.

DOSSIER: Het najaar van 2007

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Over 5 Jaar' - Bart De Wever (VRT 1)

Hoe denk je dat de wereld én je eigen leven eruit zullen zien over vijf jaar? Een prikkelende vraag die Wim De Vilder in 2020 stelde aan negen bekende landgenoten. In deze aflevering blikken premier Bart De Wever, regisseur Adil El Arbi en nationaal drugscommissaris Ine Van Wymersch terug op hun uitspraken van vijf jaar geleden.

'Over 5 Jaar', om 21.25 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:55
    Journaallus
    01:00
    Het weer (laat)
  • 00:15
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 03:00
    Geen uitzending
    00:10
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:05
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    JOE XMAS
    05:40
    Operation Nutcracker
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:30
    Geen uitzending
    01:45
    De Tafel van Gert
  • 02:50
    Geen uitzending
    01:20
    New Amsterdam
  • 03:10
    Geen uitzending
    01:35
    Ice Vikings
  • 04:05
    Play kerst haardvuur 2025
    02:00
    Geen uitzending
  • 02:25
    Geen uitzending
    01:10
    My Life is Murder
  • 02:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:58
    Hobbyklus
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:30
    De Chalet aan de Semois
    01:45
    Winterse Kost
  • 04:00
    Midsomer Murders
    01:45
    Inside Man
  • 03:25
    Lie to Me
    03:25
    The Resident
  • 03:20
    NOS Journaal
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 02:15
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:35
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    01:30
    Top 2000 Quiz