Gingelom, here we come! in 'Robland'

woensdag 12 april 2006

Rob Vanoudenhoven wil koning worden van zijn eigen land. Het verwerven van een territorium blijkt niet evident te zijn, en daarom heeft Rob een leger gevormd met zijn oude legerkameraden. Hij heeft besloten om samen met hen een Vlaams dorp binnen te vallen, te bezetten en er Robland te stichten.

R


ob heeft zijn zinnen gezet op het Zuid-Limburgse Gingelom. Samen met z'n soldaten heeft hij zich zondagnacht verschanst, en maandagochtend zijn ze Gingelom binnengevallen. Vreedzaam, maar met veel lawaai. Deze week brengt Rob verslag uit van de inval: hoe is alles precies verlopen? Is er opstand ontstaan bij de lokale bevolking? En hoe hebben de Belgische autoriteiten gereageerd op de invasie?

Maar Koning Rob I heeft nog meer opdrachten voor de boeg: er moeten immers zo snel mogelijk nationale symbolen komen. Een vlag en een volkslied staan hoog op de prioriteitenlijst. Maar ook een koninklijk gala-uniform, want een koning zonder potsierlijk uniform is als een café zonder bier. Eén ding is zeker: om de juiste maten te nemen, zal Rob zijn buikje niet mogen intrekken.

Ook aan zijn leiderskwaliteiten wil Rob werken. Hoewel zijn studiogasten (deze week Jean-Luc Dehaene, Louis Tobback en Herman De Croo) over enige leiderscapaciteiten beschikken, gaat Rob het toch in het verre buitenland zoeken.

'Robland', zondag 16 april om 20.45 uur op VTM.

DOSSIER: Robland

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Een Echte Job' (VTM)

Zes bekende Vlamingen starten hun uitzonderlijke stage in het ziekenhuis. William krijgt een taak achter de schermen bij de beroepskledij. Bart wast zijn eerste patiënt, terwijl Elodie haar angst overwint. Intussen ontmoet Aaron Alex, een patiënt met ALS.

'Een Echte Job', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:35
    De Faker
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Winterbeelden
  • 07:35
    De Smurfen
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:25
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    01:00
    Geen uitzending
  • 07:05
    Kitchen Nightmares Australia
    02:20
    Geen uitzending
  • 06:00
    Qmusic
    01:20
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:30
    Geen uitzending
  • 06:50
    A Royal Christmas Ball
    01:10
    Geen uitzending
  • 06:00
    Joe
    01:10
    The Golden Girls
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:00
    Geen uitzending
  • 07:15
    Mistletoe Murders
    01:25
    FBI
  • 07:40
    Brooklyn Nine-Nine
    01:40
    Wordt aangekondigd
  • 07:05
    Leah's Perfect Gift
  • 07:35
    Cold Justice
    01:20
    My Life is Murder
  • 04:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:34
    Hobbyklus
    00:00
    Oh What A Night
  • 07:30
    Chris Cooks Cymru
    01:40
    Winterse Kost
  • 07:25
    Death in Paradise
    01:35
    The Wives
  • 07:25
    Flip This House
    01:10
    Hudson & Rex
  • 07:40
    Goedemorgen Nederland
    01:10
    Pauw & De Wit
  • 07:15
    BinnensteBuiten
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:40
    Raad eens wat ik doe
    01:20
    Even tot hier