Generale repetitie in 'Mijn Restaurant!'

Afgelopen donderdag -29 september- beloonde de jury Dendermonde met een laatste investering van 7.500 euro en Tongeren met een aankoopcheque van 2.000 euro aan vlees. Gemiddeld 655.347 live-kijkers –met een piek van 741.708- volgden de 10de aflevering, wat resulteerde in een marktaandeel van 35,4% (VVA 18-54).
Nog even en alle restaurants gaan open. Dat wordt hét moment waarop alle duo’s écht moeten bewijzen wat ze waard zijn. Een allereerste service in een bomvol restaurant vlekkeloos laten verlopen, is geen eenvoudige opdracht. Daarom krijgen de duo’s de kans om hun restaurant uit te proberen voor een streng testpubliek.
Na het bezoek van de jury kaapten Steven en Sofie het allerlaatste prijzengeld weg. Door die winst lijkt er opnieuw wat meer rust te zijn in de relatie tussen Steven en Sofie. En dat speelt ook op Steven zijn gemoed. Sofie blijft wel de touwtjes nog steeds stevig in handen nemen. Het zaalpersoneel krijgt meteen een stevige briefing. In de keuken staat chef Peter aan het roer en is hij het die de briefing geeft.
Sofie wil tijdens de generale repetitie à la carte gaan. Een gedurfde zet. De andere duo’s volgen dat niet. In Tongeren vindt Rinaldo dat bijvoorbeeld nog niet echt nodig. En ook in Alaise in Ekeren wil Amber nog niet te veel risico’s nemen. In Blankenberge heeft chef Raoul zo zijn eigen reden om niet à la carte te gaan. Hij vindt de kost daarvoor te hoog. In Aarschot hebben Bart en Kris geen andere keuze dan voor een menu te gaan, net omdat het allemaal te kostelijk is. Bart en Kris hebben tot nu toe nauwelijks extra prijzengeld gewonnen. Hun budget is dan ook bijna volledig op. Daardoor kampen ze bovendien ook met een personeelstekort. Bart moet het in de keuken zien te redden met een studente van de hotelschool en een interim-keukenhulp met nauwelijks ervaring.
De volgende dag is het zover. Overal stroomt het volk toe, om zelf streng te oordelen over het eten en de bediening. Zo weten de duo’s na de generale repetitie hoever ze staan.
In Ekeren neemt maître Filip meteen het heft in handen. Hij heeft op zijn eentje zijn eigen tafelindeling uitgewerkt. Maar echt eenvoudig lijkt het toch niet, en de rest van het personeel snapt er niets van. In Blankenberge wil Michaël zo snel mogelijk alle 40 mensen bedienen. Hij raast als een sneltrein door de zaal. In Dendermonde ruikt Steven plots zijn kans om zijn plaats in de keuken op te eisen. Hij maakt zijn carpaccio die een tijd geleden door Wout Bru gepimpt werd. En dat blijkt een succes te zijn. In de keuken van restaurant Fenix in Aarschot komt bijna alles op de schouders van Bart terecht. Hij moet de klus ook klaren met zeer beperkte middelen en werken met erg onervaren personeel. In Tongeren tenslotte verliest Daniël zich in kleine details, waardoor hij zijn tafelplan vergeet te maken. Het personeel is de kluts kwijt en maakt fouten. En de stress slaat al snel over op de keuken…
'Mijn Restaurant!', dinsdag 4 oktober om 21.35 uur op vtm.
POLL: Wie is jouw favoriet duo? Stem NU!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Restaurant! (editie 2011)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- ‘Single Bells’ keert terug met seizoen 3: Streamz onthult startdatum
- Qmusic Highlights start in Mechelen: drie avonden gratis lichtspektakel voor 25 jaar Qmusic
- 'De Verraders' maakt zich op voor finale: Noah neemt groot risico met Munt van de Waarheid
- Kijkcijfers: dinsdag 3 november 2026
- Jij kan erbij zijn! VTM zoekt publiek voor 'Dancing with the Stars'
- Wie wint 50.000 euro? Tien acts strijden om de overwinning in de finale van 'Got Talent'
- 'Hij is fantastisch grappig!': maakt Mechelen dé comeback van het seizoen in 'Mijn Restaurant'?
- Mark Baanders onderzoekt in 'PowNed of View' waarom kweekvlees hier nog altijd niet op ons bord ligt
- Lara Taveirne vrijdag in 'Alleen Elvis Blijft Bestaan'
- 'Vrederechter' is duidelijk: WhatsAppberichten volstaan niet als bewijs
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic
Kijktip van de dag

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.
'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.





































