Generale repetitie in 'Mijn Restaurant!'

In de vorige aflevering van 'Mijn Restaurant!' – uitzending donderdag 26 maart 2009- verdeelden juryleden Peter Goossens, Christel Cabanier en Dirk De Prins de laatste 30.000 euro extra budget en twee resbetaalkaarten met op elk een krediet van 5.000 euro. Gemiddeld 982.065 Vlamingen waren hiervan getuige, goed voor een marktaandeel van 49,5 % (VVA 18-54).
D
e duo's zinderen nog na van hun laatste ontmoeting met de jury. De laatste 40.000 euro zijn verdeeld. Ben en Dominique eindigden als laatsten en kregen een financiële en morele opdoffer. Ze weten niet meer hoe ze de jury kunnen bekoren. Nochtans hebben ze veel vertrouwen in hun Frans retro-concept en in hun nieuwe chef. In Kortrijk vraagt iedereen zich af of chef en eeuwige laatkomer Claudio erin zal slagen 's ochtends voor z'n personeel aanwezig te zijn. Ann & Tom eindigden samen met Claudio & Gaëlle eerst en zijn supergelukkig. Ze hebben in Sint-Truiden het beste zaalteam. In Turnhout zit Chris in zak en as: hij kreeg veel kritiek op z'n menukaart en klapte dicht voor Peter Goossens. Rebekka en Deborah eindigden derde en besluiten dat ze verder in zee gaan met hun niet zo ervaren chef Michael.
Alle koppels worden ondertussen almaar bekender. Een uitgeverij wil een luxueus 'Mijn Restaurant!'-kookboek uitbrengen. De chefs koken hun beste gerechten voor een professionele food-fotograaf. Een droom van elke jonge kok!
Maar de koppels krijgen ook nieuws van Rani. Over vier dagen moeten de restaurants open, dus het is hoog tijd voor een generale repetitie voor 50 gasten. Wie erin slaagt 50 gasten te ontvangen en te bedienen kan op een groot cadeau rekenen.
Het loont de moeite om geregeld naar vtm.be te surfen, waar 'Mijn Restaurant!' volop aanwezig is. Je kan er terecht voor reportages, fragmenten uit de afleveringen, interviews en nieuwtjes. Je kan er ook 360° panoramafoto's bekijken van de vijf restaurants.
DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De strijd barst los: 100 enthousiaste kandidaten, maar slechts 1 kan zich tot 'Homo Universalis' kronen
- ‘De Container Cup’ terug op Play: topsporters en BV’s opnieuw de arena in vanaf maandag
- Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe 'Blind Gekocht'-woning: 'Hier douche ik mij niet'
- Télévie breekt alle records: 13.459.073,87 euro ingezameld ten voordele van kankeronderzoek
- Verstoppertje op het hoogste niveau: kijk de eerste beelden van het RTL 4-programma 'The House of Hide & Seek'
- 'BinnensteBuiten' over 75 jaar Molukse trots in Nederland
- Maandag in 'Het Uur van de Wolf': Dolly verenigt de Staten
- Deze onderwerpen komen maandag voorbij in 'Radar'
- Dit is de 'Dagelijkse Kost' van deze week!
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm!
Kijktip van de dag

Ex-profwielrenner Greg Van Avermaet en ex-profvoetballer en voormalig Rode Duivel Jelle Van Damme zijn nu toppers op de gravelbike. Wie van hen blijkt de sterkste in de zeven disciplines in de container?
'De Container Cup', om 22/20 uur op Play.




































