Generale repetitie in 'Mijn Restaurant!'

maandag 30 maart 2009

In de vorige aflevering van 'Mijn Restaurant!' – uitzending donderdag 26 maart 2009- verdeelden juryleden Peter Goossens, Christel Cabanier en Dirk De Prins de laatste 30.000 euro extra budget en twee resbetaalkaarten met op elk een krediet van 5.000 euro. Gemiddeld 982.065 Vlamingen waren hiervan getuige, goed voor een marktaandeel van 49,5 % (VVA 18-54).

D


e duo's zinderen nog na van hun laatste ontmoeting met de jury. De laatste 40.000 euro zijn verdeeld. Ben en Dominique eindigden als laatsten en kregen een financiële en morele opdoffer. Ze weten niet meer hoe ze de jury kunnen bekoren. Nochtans hebben ze veel vertrouwen in hun Frans retro-concept en in hun nieuwe chef. In Kortrijk vraagt iedereen zich af of chef en eeuwige laatkomer Claudio erin zal slagen 's ochtends voor z'n personeel aanwezig te zijn. Ann & Tom eindigden samen met Claudio & Gaëlle eerst en zijn supergelukkig. Ze hebben in Sint-Truiden het beste zaalteam. In Turnhout zit Chris in zak en as: hij kreeg veel kritiek op z'n menukaart en klapte dicht voor Peter Goossens. Rebekka en Deborah eindigden derde en besluiten dat ze verder in zee gaan met hun niet zo ervaren chef Michael.

Alle koppels worden ondertussen almaar bekender. Een uitgeverij wil een luxueus 'Mijn Restaurant!'-kookboek uitbrengen. De chefs koken hun beste gerechten voor een professionele food-fotograaf. Een droom van elke jonge kok!

Maar de koppels krijgen ook nieuws van Rani. Over vier dagen moeten de restaurants open, dus het is hoog tijd voor een generale repetitie voor 50 gasten. Wie erin slaagt 50 gasten te ontvangen en te bedienen kan op een groot cadeau rekenen.

Het loont de moeite om geregeld naar vtm.be te surfen, waar 'Mijn Restaurant!' volop aanwezig is. Je kan er terecht voor reportages, fragmenten uit de afleveringen, interviews en nieuwtjes. Je kan er ook 360° panoramafoto's bekijken van de vijf restaurants.


DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Welkom Aan Boord' (VTM)

De crew staat voor een bijzondere uitdaging: een vlucht met de Rode Duivels. Ze moeten 118 maaltijden serveren in slechts één uur tijd. Alsof dat niet volstaat, zorgt code oranje voor zware turbulentie. Voor de crew altijd een echte beproeving.

'Welkom aan Boord', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    01:00
    Het weer (laat)
  • 02:00
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:50
    Flin & Flo
    01:10
    Gooische Vrouwen
  • 02:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:20
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:55
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:10
    Baywatch
  • 01:35
    Geen uitzending
    01:05
    The Golden Girls
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:15
    Neighbours: A New Chapter
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:30
    Running Wild With Bear Grylls
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:40
    Embarrassing Bodies
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    Big Sky
  • 04:07
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:57
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:55
    De Dagschotel
    01:05
    De Chalet aan de Semois
  • 05:30
    Ghost Stories
    01:45
    Brian and Maggie
  • 05:55
    Make You Laugh Out Loud
    01:10
    Hudson & Rex
  • 05:55
    Nederland in Beweging
    01:10
    Pauw & De Wit
  • 01:10
    Nieuwsuur
    09:40
    Wordt aangekondigd
  • 03:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    01:30
    Sterk