Gella Vandecaveye blikt terug op carrière in 'De Twaalf'

donderdag 25 augustus 2011

Deze week is er het wereldkampioenschap judo in Parijs. Het is dus niet toevallig dat sportjournalist Dieter Landuyt deze maand met Gella Vandecaveye een ex-topjudoka ontvangt in 'De Twaalf'. Vandecaveye praat uiteraard over haar succesvolle judocarrière. Niet alleen de hoogtepunten, maar ook de moeilijke momenten komen aan bod: haar nekwervelblessure en knieoperatie.

Volgend jaar worden in Londen de Olympische Zomerspelen georganiseerd. Vandecaveye won twee medailles op twee verschillende Olympiades. Een prestatie waar ze nog altijd bijzonder fier op is. Nu Londen 2012 er zit aan te komen voelt Gella het opnieuw kriebelen. Af en toe droomt ze nog wel eens van een nieuw Olympisch avontuur.


Ook haar 'tweede' leven komt aan bod. Vandecaveye maakte een wereldreis onder het motto: mijn rijkdom staat niet op mijn bankrekening. Ze wil vooral ervaringen opdoen. De ex-judoka heeft nog veel plannen: een nieuwe wereldreis is er daar één van.

Verder confronteert Dieter Landuyt Vandecaveye met enkele opmerkelijke boodschappen en grappige anekdotes van haar begeleider Eddy Vinckier, haar werkgever Dick Vande Vyvere én premier van lopende zaken Yves Leterme.

En wat heeft Matlock; de legendarische Amerikaanse tv-serie; met Gella Vandecaveye te maken? Ontdek het in de zevende aflevering van 'De Twaalf'!

'De Twaalf', vrijdag 26 augustus om 20.00 uur bij EXQI SPORT met herhalingen op zondag 28 augustus om 9.00 uur en om 12.00 uur.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Columbus' met Wim Lybaert

Pascale Naessens stapt aan boord van de Columbus. De presentatrice en kookboekenauteur trekt eens niet met manlief Paul Jambers maar met Wim de wijde wereld in. Hij ontdekt achter haar elegante charme een vrouw met ballen. Pascale haalt Wim uit zijn comfortzone en neemt hem mee een berg op voor een onverwachte taichisessie.

'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 00:15
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:25
    Geen uitzending
    07:00
    Mojo Wisseltop
  • 02:05
    Geen uitzending
    06:55
    Jokie
  • 02:40
    Geen uitzending
    07:15
    Ik Vertrek
  • 02:20
    Geen uitzending
    11:20
    9-1-1: Lone Star
  • 01:15
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:30
    Geen uitzending
    14:55
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 03:35
    De Tafel van de Week
    05:00
    Geen uitzending
  • 02:50
    Geen uitzending
    06:50
    Walker
  • 03:00
    Geen uitzending
    06:10
    The Summit Nederland
  • 02:30
    Geen uitzending
    06:50
    De Gezonde Goesting
  • 02:00
    Geen uitzending
    06:35
    Cold Case
  • 01:26
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:44
    Diy on wheels
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 02:50
    Bon Appetit
    06:25
    Winterse Kost
  • 03:10
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 03:15
    The Equalizer
    07:00
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 02:35
    NOS Journaal
    06:50
    Nederland in Beweging
  • 01:50
    Nieuwsuur
    08:15
    Wildernis onder Water
  • 03:00
    First Dates
    07:00
    Ziggy en de Zootram