Geheimen dreigen aan het licht te komen in de zesde aflevering van 'Geldwolven'

Frank (Tom Van Dyck), Chris (Joren Seldeslachts) en Micky (Yannick Jozefzoon) hebben een sluw plan bedacht om 'het geld daar te halen waar het zit'. Ze zitten ondertussen weer in Spanje en Frank ziet het steeds groter.
Nu hij niet meer voor een verzekeringsmaatschappij mag werken, probeert hij op andere manieren zijn kennis in te zetten. Maar worden ze niet te overmoedig en zal hun snode plan wel standhouden? Daarnaast is ook Eline (Jade Olieberg) aangekomen in Spanje om Chris te verrassen. Haar komst doet de spanningen tussen de drie mannen oplopen en heel wat geheimen dreigen aan het licht te komen.
In 'Geldwolven' volgen we Frank De Jong, een timide en loyale fraude expert bij LDV verzekeringen. Wanneer hij op een dag in de steek gelaten wordt door zijn vrouw, beslist hij zijn leven drastisch om te gooien. Hij merkt dat eerlijk zijn misschien gewoon te lang duurt en gaat in zee mee zijn absolute tegenpool Chris De Wolf. Voor het eerste in zijn leven overtreedt Frank de regels en ontpopt zich tot een 'mastermind' die iedereen te slim af is. Maar al snel worden ze eraan herinnerd dat men zich niet tegen alles in het leven kan verzekeren…
Naast Tom Van Dyck, Joren Seldeslachts, Yannick Jozefzoon en Jade Olieberg zien we ook Femke Vanhove, Monic Hendrickx, Kim Hertogs, Koen De Sutter en Marjan De Schutter schitteren in deze gloednieuwe fictiereeks in een regie van Gijs Polspoel ('Spitsbroers', 'Professor T.') en werd geschreven door Kristof Hoefkens, Gijs Polspoel, Maarten Goffin en Hasse Steenssens.
'Geldwolven' is een productie van Caviar voor Streamz. De serie kwam tot stand met de steun van Telenet, Prime Video Nederland, de Belgische Tax Shelter, Screen Flanders en het VAF/Mediafonds van Vlaams minister van media Benjamin Dalle. Elke maandag verschijnt er een nieuwe aflevering.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Married at First Sight UK' stopt definitief na zware beschuldigingen
- 'De Slimste Mens' brengt eerbetoon aan Paulien Cornelisse tijdens finale
- Celien Hermans reageert gevat op jury 'De Slimste Mens ter Wereld': 'Ik zit precies in een strip van Asterix & Obelix'
- ‘Single Bells’ keert terug met seizoen 3: Streamz onthult startdatum
- Qmusic Highlights start in Mechelen: drie avonden gratis lichtspektakel voor 25 jaar Qmusic
- Wie wint 50.000 euro? Tien acts strijden om de overwinning in de finale van 'Got Talent'
- 'Hij is fantastisch grappig!': maakt Mechelen dé comeback van het seizoen in 'Mijn Restaurant'?
- Mark Baanders onderzoekt in 'PowNed of View' waarom kweekvlees hier nog altijd niet op ons bord ligt
- Lara Taveirne vrijdag in 'Alleen Elvis Blijft Bestaan'
- 'Vrederechter' is duidelijk: WhatsAppberichten volstaan niet als bewijs
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic
Kijktip van de dag

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.
'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.




































