Flo Windey gaat achter de schermen van een pornoset

woensdag 2 december 2020

In aflevering 3 van 'Club Flo', nu donderdag, gaat Flo Windey langs bij de Limburgse Lyne. Zij besloot haar relatie te beëindigen en een pornocarričre op te bouwen.

'Ik hou van uitdagingen, uiteraard hou ik sowieso van seks en ik was op zoek naar iets nieuws, iets spannends.' Vandaag wordt een nieuw filmpje opgenomen. Het verhaal speelt zich af tijdens de lockdown en een bevriend koppel vraagt aan Lyne of ze hun knuffelcontact wil zijn. Flo volgt haar op de pornoset.



In de vorige aflevering had Flo een gesprek met de 23-jarige Isha. Zij herstelt in een ontwenningskliniek van haar alcoholverslaving. Vandaag krijgt Isha een brief van haar mama die haar brief eindigt met de woorden 'Ik wil dat je terug het kleine prinsesje wordt en je waarden en normen leert kennen.' Het is een heftige confrontatie voor Isha. Na een paar dagen gaat Flo opnieuw bij haar langs.

Flo bezoekt eveneens de 60-jarige Doris, een sekswerker in Brussel. Haar laatste klanten dateren van 26 oktober, sindsdien is haar agenda helemaal leeg. De flamboyante en sympathieke dame mist haar trouwe klanten en het sociaal contact, maar ook financieel is het in de huidige omstandigheden bijzonder moeilijk.

Flo Windey praat in deze aflevering ook met Sieg De Doncker over een ander gevoelig thema, een besneden penis. Samen hebben ze het over het taboe errond, dat Sieg zelf enorm ervaarde tot zijn 16e. Het is door open gesprekken met anderen en vooral door het gebruik van humor, dat het veel bespreekbaarder werd.

Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Club Flo', donderdag 3 december om 21.45 uur bij VTM 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    Kamp Fly
    20:55
    Breendonk
  • 20:00
    Amadeus
    20:50
    Hacks
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:05
    De Verraders
    21:40
    De Verraders: De Ronde Tafel
  • 19:55
    The Expendables 2
    21:50
    Humo's Comedy Cup 2021
  • 20:05
    The Big Bang Theory
    20:35
    Het Smelt
  • 19:30
    Police Interceptors
    22:30
    Casino
  • 17:30
    Christmas Homecoming
    20:35
    A Christmas Love Story
  • 19:55
    Drie mannen onder een dak
    20:30
    SUPER 50
  • 20:00
    Over De Oceaan
    21:05
    De Rechtbank
  • 19:30
    Criminal Minds
    20:25
    NCIS: Sydney
  • 20:05
    The Simpsons
    20:35
    Operation Mincemeat
  • 19:45
    Komen Eten
    20:35
    Blind Gekocht NL
  • 19:25
    24 Hours in Police Custody
    20:30
    The Real Unforgotten
  • 19:56
    Z-Defensie
    20:10
    CEO van mijn leven
  • 20:04
    Mijn tuin
    22:00
    Knuffel Pop
  • 19:40
    Guillaume's Paris
  • 20:00
    A Taste For Murder
    21:00
    Whitechapel
  • 20:00
    American Dad
    20:55
    Below Deck Mediterranean
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:25
    Boer zoekt vrouw
  • 19:25
    Vroege Vogels
    20:15
    Dwars door de Pyreneeën
  • 19:45
    3 Op Reis
    20:25
    Draadstaal