Flo Windey en Lize Feryn stappen in de wereld van de BDSM

woensdag 25 november 2020

In aflevering 2 van 'Club Flo' op donderdag 26 november om 21.45 uur bij VTM 2 zoekt Flo Windey samen met actrice Lize Feryn de donkere kelders van het Fetish Café in Antwerpen op.

Daar verdiepen ze zich voor het eerst in de wereld van de BDSM. 'BDSM intrigeert me wel', aldus Lize. 'Gewoon omdat het een wereld is waar ik niets van afweet. Ik wou het wel graag begrijpen.' En dus duiken Lize en Flo de SM-kelder in, waar ze aan den lijve ondervinden hoe de wereld van de lederen zweepjes en het kaarsvet voelt. 'Ik vond lappen uitdelen leuker dan ze te krijgen', is de conclusie van Flo.


Flo volgt Isha tijdens haar herstel van een alcoholverslaving, Femke en Lisa doorbreken het taboe rond vaginisme
Flo gaat in een ontwenningskliniek op bezoek bij de 23-jarige Isha, die nu in herstel is van een alcoholverslaving. 'Twee jaar geleden werd ik opgenomen voor een cocaïneverslaving, nu voor alcohol. Ik ben binnengekomen met 3 promille', vertelt ze. Flo geeft Isha een camera mee om haar evolutie de komende weken te volgen.

1 op de 10 vrouwen heeft ooit pijn tijdens de seks. Sommigen zo erg dat seks niet meer fijn is. Flo vond 2 vrouwen die kampen met vaginisme en daarover getuigen. 'Ik wil het wel, maar… the gates are closed', vertelt de 25-jarige Lisa. 'Ik vind het moeilijk om er iets over te zeggen. Meestal ga ik over mijn grens en zeg ik het pas als ik echt te veel pijn voel.' De 22-jarige Femke beaamt: 'Het is niet dat ik een laag libido heb, ik heb vaak zin in seks. Maar soms gaat het niet. Ik ben al vaak op onbegrip gebotst.' Met klinisch seksuoloog Lotte Loones praat Flo over wat vaginisme juist is en wat eraan gedaan kan worden.

'Club Flo', donderdag 26 november om 21.45 uur bij VTM 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Het land staat bekend om zijn vriendelijke mensen, aantrekkelijke stranden en eeuwenoude boeddhistische tempels. De Britse influencer en documentairemaker Zara McDermott reist door Thailand om verder te kijken dan de paradijselijke kant van ‘het land van de glimlach’. Ze duikt in een wereld van wilde feesten, drugs, betaalde seks en corruptie.

'Telefacts Zomer', om 22.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:30
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    02:10
    VRT NWS laat
  • 09:00
    Zomerbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
  • 09:30
    Bing
    06:00
    Tik Tak
  • 09:25
    Maya de Bij
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Geen uitzending
    01:20
    Familie Gillis: massa is kassa
  • 09:20
    Geen uitzending
    13:40
    The Irrational
  • 07:00
    Willy
    01:00
    Geen uitzending
  • 09:25
    Geen uitzending
    15:35
    La Brea
  • 09:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 09:00
    Geen uitzending
    08:35
    Tooldokter
  • 08:50
    Happy Face
    02:15
    Geen uitzending
  • 09:30
    The First 48
    02:20
    Pawn Stars
  • 09:30
    It's Aperotime Somewhere in the World
  • 09:10
    Snapped: Killer Couples
    02:50
    Geen uitzending
  • 04:05
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:18
    Het perfecte terras
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:15
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    02:15
    Karola's Kitchen
  • 08:35
    Midsomer Murders
    02:40
    Inspector George Gently
  • 09:10
    Scrubs
    02:10
    Below Deck
  • 09:30
    NOS Journaal
    03:00
    NOS WK Avond
  • 09:30
    Zentijd
    02:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:25
    Sarah en Eend
    02:45
    De Grannies van Amsterdam