Februari is verleidingsmaand bij Vitaya

zondag 2 februari 2020

In februari is het al verleiding wat de klok slaat bij Vitaya. De zender maakt van de woensdagavonden de pikantste van de week met vier sensuele films, telkens om 20.40 uur.

Op woensdag 5 februari wordt de aftrap gegeven met ‘Fifty Shades of Grey’, de eerste film uit de erotische 'Fifty Shades'-trilogie. Zakenman Christian Grey (Jamie Dornan) toont de onschuldige studente Anastasia Steele (Dakota Johnson) alle hoeken van zijn sm-kamer.


Op woensdag 12 februari is er de tv-première van 'Addicted', waarin zakenvrouw Zoe haar perfecte leven op het spel zet voor een affaire. Een week later, op woensdag 19 februari, staat 'Chloé' op het programma, met Liam Neeson, Julianne Moore en Amanda Seyfried in de hoofdrol. In de film schakelt dokteres Catherine een prostituee in om te bewijzen dat haar man vreemdgaat. De verleidingsmaand bij Vitaya wordt op woensdag 26 februari afgesloten met de tv-première van 'Passion', met Rachel McAdams, over de machtsstrijd van verleiding en dominantie tussen twee vrouwen in het bedrijfsleven.

Vanaf 3 februari is er elke maandagavond om 22.25 uur een aflevering te zien van 'Vijf Tinten Verder', de Vlaamse scripted realityreeks over de opwindendste seksuele fantasieën van vrouwen. De woensdagavond is om 22.55 uur weggelegd voor 'Good Girl's Guide to Kinky Sex', de Britse documentairereeks waarin koppels advies krijgen van experts om hun seksleven wat extra pit te geven.

Dubbele portie Ashton Kutcher op Valentijn bij Q2
Ook Q2 waant zich in de Valentijnssfeer. Op vrijdag 14 februari brengt de zender een dubbele portie Ashton Kutcher naar het scherm. De kijkers zien de Amerikaanse acteur én hunk schitteren naast Katherine Heigl in de komedie 'Killers' om 20.35uur, gevolgd door de romcom 'Just Married' om 22.45uur, met Brittany Murphy.


Persbericht Vitaya
Vitaya.be
Meer artikels over VTM 3

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Johny Voners als Xavier in 'F.C. De Kampioenen' (foto: Eén - © VRT 2020)

Xavier krijgt enorm veel kritiek van de ploeg en van Carmen. Na een zatte avond belandt hij bij Fernand, aan wie hij zijn nood klaagt. Wanneer Xavier onthult dat de ploeg zonder hem niet kan spelen zondag, krijgt Fernand het lumineuze idee een ontvoering te ensceneren. Zo zullen de Kampioenen leren dat ze niet zonder Xavier kunnen, en zullen Fernands duiven ongestoord door voetbalgeweld kunnen vallen.

'F.C. De Kampioenen', om 19.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:45
    Het weer (laat)
    06:00
    In bed met Olly
  • 21:55
    Novembre
    08:00
    Herfstbeelden
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:20
    Code van Coppens
    01:00
    Geen uitzending
  • 20:00
    Darts
    01:45
    Geen uitzending
  • 22:45
    Zombieland: Double Tap
    01:15
    What We Do in the Shadows
  • 22:30
    Skiptrace
    07:00
    Willy
  • 22:10
    The Christmas Ornament
    01:35
    Joe
  • 22:20
    Lili en Marleen
    06:00
    Joe
  • 22:15
    Auwch_
    01:35
    De Tafel van de Week
  • 22:05
    NCIS
    02:00
    Criminal Minds
  • 22:35
    One Life
    01:40
    Les Sentinelles
  • 22:20
    Age Gap Love
    01:20
    Botched
  • 22:25
    Secrets of the Chippendales Murders
    01:15
    The First 48
  • 22:42
    Trends Talk
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:39
    De tip
    05:55
    Sixties To Six
  • 22:40
    Vietnjam, met Quyên
    01:25
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 22:05
    Grantchester
    01:40
    Midsomer Murders
  • 22:40
    The Resident
    01:35
    Nancy Drew
  • 22:35
    NOS Studio Sport Voetbal
    01:15
    Wie is de Mol? 25 jaar
  • 22:10
    Dit is de Week
    02:00
    Nieuwsuur
  • 21:55
    Como El Viento
    01:10
    First Dates