Februari is verleidingsmaand bij Vitaya

zondag 2 februari 2020

In februari is het al verleiding wat de klok slaat bij Vitaya. De zender maakt van de woensdagavonden de pikantste van de week met vier sensuele films, telkens om 20.40 uur.

Op woensdag 5 februari wordt de aftrap gegeven met ‘Fifty Shades of Grey’, de eerste film uit de erotische 'Fifty Shades'-trilogie. Zakenman Christian Grey (Jamie Dornan) toont de onschuldige studente Anastasia Steele (Dakota Johnson) alle hoeken van zijn sm-kamer.


Op woensdag 12 februari is er de tv-première van 'Addicted', waarin zakenvrouw Zoe haar perfecte leven op het spel zet voor een affaire. Een week later, op woensdag 19 februari, staat 'Chloé' op het programma, met Liam Neeson, Julianne Moore en Amanda Seyfried in de hoofdrol. In de film schakelt dokteres Catherine een prostituee in om te bewijzen dat haar man vreemdgaat. De verleidingsmaand bij Vitaya wordt op woensdag 26 februari afgesloten met de tv-première van 'Passion', met Rachel McAdams, over de machtsstrijd van verleiding en dominantie tussen twee vrouwen in het bedrijfsleven.

Vanaf 3 februari is er elke maandagavond om 22.25 uur een aflevering te zien van 'Vijf Tinten Verder', de Vlaamse scripted realityreeks over de opwindendste seksuele fantasieën van vrouwen. De woensdagavond is om 22.55 uur weggelegd voor 'Good Girl's Guide to Kinky Sex', de Britse documentairereeks waarin koppels advies krijgen van experts om hun seksleven wat extra pit te geven.

Dubbele portie Ashton Kutcher op Valentijn bij Q2
Ook Q2 waant zich in de Valentijnssfeer. Op vrijdag 14 februari brengt de zender een dubbele portie Ashton Kutcher naar het scherm. De kijkers zien de Amerikaanse acteur én hunk schitteren naast Katherine Heigl in de komedie 'Killers' om 20.35uur, gevolgd door de romcom 'Just Married' om 22.45uur, met Brittany Murphy.


Persbericht Vitaya
Vitaya.be
Meer artikels over VTM 3

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

De koppels werken tegen de deadline aan hun tuin in Kessel en Aalst, met hulp van familie en vrienden. In Kessel helpen Dieters papa en beste vriend, in Aalst Marthes zus en papa. De jury komt de tuinen beoordelen.

'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:55
    Pano
    23:32
    Eurodreams
  • 23:05
    90 minutes
    01:05
    Nachtlus
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:55
    Ze Zeggen Dat
    00:15
    The Good Doctor
  • 23:10
    The Good Doctor
    00:05
    Blind getrouwd: Australië
  • 22:15
    The Grey
    00:15
    How I Met Your Mother
  • 23:10
    Mee met de Flikken
    00:10
    Police Interceptors
  • 22:30
    ER
    00:05
    Suits
  • 22:35
    Baywatch
    23:30
    Nonkel Jef
  • 22:30
    De Container Cup
    23:20
    Brieven aan Samson
  • 20:35
    Sex and the City 2
    23:15
    Friends
  • 22:20
    Doom Patrol
    23:15
    Blood & Treasure
  • 23:05
    Million Dollar Listing Los Angeles
    00:00
    Love Triangle Australia
  • 23:00
    The Spencer Sisters
    23:50
    The Rookie
  • 23:13
    Z-Nieuws
    23:24
    Z-Beurs
  • 23:06
    Vuurput
    23:17
    Buiten spelen
  • 23:00
    Loïc: Zot van Koken
    23:15
    Lekker Messy
  • 23:05
    Vienna Blood
    23:55
    Scott & Bailey
  • 22:35
    NCIS: Los Angeles
    23:30
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    23:20
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    Close Up: Ai Weiwei's opera Turandot
  • 22:25
    Meiden die rijden
    23:20
    Het verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog