'Fata Morgana': Herzele is vier sterren waard

zondag 2 juli 2006

De gemeente Herzele werd deze week uitgedaagd door Nic Balthazar, gekend van het programma 'Vlaanderen Vakantieland'. Balthazar haalde ook daar zijn inspiratie uit. De Schotse highland games moesten namelijk naar Herzele verplaatst worden. Alweer geen simpele opdracht waarbij de inwoners tot het uiterste moesten gaan.

<


BR>Zo moesten de inwoners proberen om Nessie levensgroot uit de mist te laten opdoemen. Er moesten Higland games georganiseerd worden waarbij minstens acht disciplines aan bod kwamen. 200 doedelzakspelers en een echte taptoe mochten natuurlijk ook niet ontbreken. 5000 roodharigen moesten het Schotse volkslied zingen. En als laatste opdracht moesten de inwoners 50 liter water uit het meer van Loch Ness naar Herzele brengen. Dat moest gebeuren in het gezelschap van twee echte clanleiders.

Bij de eerste opdracht liep het echter al mis. Carla en Isabelle moesten voor 200 doedelzakspelers zorgen maar dat lukte hen niet. De tweede opdracht lukte wonderwel goed. Twee inwoners van Herzele vertrokken hals over kop naar Schotland om er 50 liter water uit het meer van Loch Ness te halen, bovendien brachten ze nog twee echte clanleiders mee. Ook de andere opdrachten werden zonder problemen tot een goed einde gebracht. Nic Balthazar mocht vier sterren aan Herzele geven.

Volgende week daagt zangeres Zohra de gemeente Wuustwezel uit. Het thema is dit keer 'oosterse dansen'. De inwoners moeten voor 1001 buikdanseressen zorgen. Een woestijn met een oase en een bedoeïnendorp mag ook niet ontbreken. Ali Baba en zijn 40 rovers moeten op een spectaculaire manier de gemeente innemen. Er moet ook gezorgd worden voor een sensationele show waarin fakirs, zwaardenslikkers en vuurspuwers hun opwachting maken, dit alles in een passend decor natuurlijk. Tot slot moet er het grootste vliegend tapijt ter wereld gemaakt worden. Ongetwijfeld wordt het weer erg spannend volgende week in... Wuustwezel!

DOSSIER: Fata Morgana 2006

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Kastaars! 2025

De Kastaars! zet het strafste Vlaamse mediatalent van het voorbije jaar in de kijker. VRT, DPG Media, Play Media en Streamz bundelen opnieuw de krachten voor een grootse live­show op tv. Het Vlaamse publiek kon op zijn favorieten stemmen in zeven verschillende categorieën: mediapersoonlijkheid, programma, fictiereeks, nieuwkomer, radioprogramma, podcast en contentcreator. Tijdens de liveshow kan er nog gestemd worden op de top 4 in de categorie 'programma'.

'Kastaars!', om 20.30 uur op VRT 1, VTM en Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Veldrijden
    00:45
    Journaallus
  • 10:00
    Winterbeelden
    00:20
    A Very Royal Scandal
  • 15:20
    Mojo Wisseltop
    20:50
    Geen uitzending
  • 15:00
    Chicago Med
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:05
    Just Go With It
    22:15
    Te bepalen
  • 14:00
    Jack Reacher
    03:15
    Geen uitzending
  • 14:50
    Baywatch
    07:00
    Willy
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:15
    The Endgame
  • 15:05
    Geen uitzending
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:10
    Friends
    05:00
    Geen uitzending
  • 14:45
    NCIS
    01:00
    Criminal Minds
  • 15:25
    Brooklyn Nine-Nine
    06:40
    Seal Team
  • 15:05
    A Place in the Sun
    06:25
    Embarrassing Bodies
  • 14:55
    Snapped
    05:00
    Geen uitzending
  • 15:10
    Z-Weekoverzicht
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:15
    Zo doe je het!
    00:00
    Oh What A Night
  • 14:55
    Bon Appetit
    04:35
    Chris Cooks Cymru
  • 15:05
    Return to Paradise
    00:45
    Murdoch Mysteries
  • 15:05
    Shipping Wars
    06:40
    Storage Wars
  • 15:05
    NOS Sport: ISU Wereldbeker Schaatsen
    06:15
    Ik vertrek XL
  • 14:40
    Ruben langs de Zuid-Chinese Zee
    03:45
    Nieuwsuur
  • 15:10
    De Faker
    06:55
    Ziggy en de Zootram