'Fata Morgana': Herzele is vier sterren waard

zondag 2 juli 2006

De gemeente Herzele werd deze week uitgedaagd door Nic Balthazar, gekend van het programma 'Vlaanderen Vakantieland'. Balthazar haalde ook daar zijn inspiratie uit. De Schotse highland games moesten namelijk naar Herzele verplaatst worden. Alweer geen simpele opdracht waarbij de inwoners tot het uiterste moesten gaan.

<


BR>Zo moesten de inwoners proberen om Nessie levensgroot uit de mist te laten opdoemen. Er moesten Higland games georganiseerd worden waarbij minstens acht disciplines aan bod kwamen. 200 doedelzakspelers en een echte taptoe mochten natuurlijk ook niet ontbreken. 5000 roodharigen moesten het Schotse volkslied zingen. En als laatste opdracht moesten de inwoners 50 liter water uit het meer van Loch Ness naar Herzele brengen. Dat moest gebeuren in het gezelschap van twee echte clanleiders.

Bij de eerste opdracht liep het echter al mis. Carla en Isabelle moesten voor 200 doedelzakspelers zorgen maar dat lukte hen niet. De tweede opdracht lukte wonderwel goed. Twee inwoners van Herzele vertrokken hals over kop naar Schotland om er 50 liter water uit het meer van Loch Ness te halen, bovendien brachten ze nog twee echte clanleiders mee. Ook de andere opdrachten werden zonder problemen tot een goed einde gebracht. Nic Balthazar mocht vier sterren aan Herzele geven.

Volgende week daagt zangeres Zohra de gemeente Wuustwezel uit. Het thema is dit keer 'oosterse dansen'. De inwoners moeten voor 1001 buikdanseressen zorgen. Een woestijn met een oase en een bedoeïnendorp mag ook niet ontbreken. Ali Baba en zijn 40 rovers moeten op een spectaculaire manier de gemeente innemen. Er moet ook gezorgd worden voor een sensationele show waarin fakirs, zwaardenslikkers en vuurspuwers hun opwachting maken, dit alles in een passend decor natuurlijk. Tot slot moet er het grootste vliegend tapijt ter wereld gemaakt worden. Ongetwijfeld wordt het weer erg spannend volgende week in... Wuustwezel!

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Fata Morgana 2006

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bockie Gaat Naar School' (Play)

Bockies laatste dag op school is aangebroken. Hij neemt uitgebreid afscheid van zijn nieuwe vrienden. Ondertussen brengt hij nog een emotionele muzikale ode aan zijn mama en krijgt hij zijn rapport.

'Bockie Gaat Naar School', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:05
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:50
    Geen uitzending
    06:10
    Kabouter Plop
  • 01:15
    Geen uitzending
    11:05
    MasterChef Australië
  • 01:50
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 02:30
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:40
    Joe
    04:50
    Falling in Love at Christmas
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:00
    Geen uitzending
    02:05
    De Tafel van Gert
  • 02:00
    Geen uitzending
    06:10
    Grey's Anatomy
  • 00:55
    Concussion
    02:50
    Geen uitzending
  • 01:45
    Blind Gekocht NL
    02:05
    A Place in the Sun
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:40
    Without a Trace
  • 02:08
    Alle Zaken op een Rijtje
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:43
    Hallo Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:20
    De Zomerkeuken
    02:10
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
  • 01:45
    Agatha Christie's Marple
  • 02:10
    NCIS
    02:05
    Below Deck Down Under
  • 02:35
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:25
    EenVandaag
  • 02:00
    Buitenhof
    02:10
    Nieuwsuur
  • 02:40
    Tekst-TV
    02:00
    Eva