'Fata Morgana': Herzele is vier sterren waard

zondag 2 juli 2006

De gemeente Herzele werd deze week uitgedaagd door Nic Balthazar, gekend van het programma 'Vlaanderen Vakantieland'. Balthazar haalde ook daar zijn inspiratie uit. De Schotse highland games moesten namelijk naar Herzele verplaatst worden. Alweer geen simpele opdracht waarbij de inwoners tot het uiterste moesten gaan.

<


BR>Zo moesten de inwoners proberen om Nessie levensgroot uit de mist te laten opdoemen. Er moesten Higland games georganiseerd worden waarbij minstens acht disciplines aan bod kwamen. 200 doedelzakspelers en een echte taptoe mochten natuurlijk ook niet ontbreken. 5000 roodharigen moesten het Schotse volkslied zingen. En als laatste opdracht moesten de inwoners 50 liter water uit het meer van Loch Ness naar Herzele brengen. Dat moest gebeuren in het gezelschap van twee echte clanleiders.

Bij de eerste opdracht liep het echter al mis. Carla en Isabelle moesten voor 200 doedelzakspelers zorgen maar dat lukte hen niet. De tweede opdracht lukte wonderwel goed. Twee inwoners van Herzele vertrokken hals over kop naar Schotland om er 50 liter water uit het meer van Loch Ness te halen, bovendien brachten ze nog twee echte clanleiders mee. Ook de andere opdrachten werden zonder problemen tot een goed einde gebracht. Nic Balthazar mocht vier sterren aan Herzele geven.

Volgende week daagt zangeres Zohra de gemeente Wuustwezel uit. Het thema is dit keer 'oosterse dansen'. De inwoners moeten voor 1001 buikdanseressen zorgen. Een woestijn met een oase en een bedoeïnendorp mag ook niet ontbreken. Ali Baba en zijn 40 rovers moeten op een spectaculaire manier de gemeente innemen. Er moet ook gezorgd worden voor een sensationele show waarin fakirs, zwaardenslikkers en vuurspuwers hun opwachting maken, dit alles in een passend decor natuurlijk. Tot slot moet er het grootste vliegend tapijt ter wereld gemaakt worden. Ongetwijfeld wordt het weer erg spannend volgende week in... Wuustwezel!

DOSSIER: Fata Morgana 2006

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Kassa Kassa' (VRT/Streamz)

Ivo confronteert Stan met de waarheid. Veronique ruikt haar kans om de winkel te verwerven en doet Ivo een zakelijk voorstel. Terwijl niemand nog gelooft in de toekomst van Stans komt Ivo met een onwaarschijnlijk plan.

'Kassa Kassa', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:45
    Otis-Skate
    01:00
    Het weer (laat)
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
    09:00
    Herfstbeelden
  • 07:45
    Hallo Kroket
    21:30
    Geen uitzending
  • 07:50
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    07:00
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 07:15
    Dirty Home Rescue
    00:10
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 06:00
    Qmusic
    09:00
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    00:10
    Xena: Warrior Princess
  • 07:25
    A Novel Noel
    23:55
    A Snow White Christmas
  • 06:00
    Joe
    01:00
    SOS Piet
  • 06:00
    Radio Nostalgie
    01:00
    De Zussen Coorevits
  • 07:50
    Friends
    00:25
    Neighbours: A New Chapter
  • 07:40
    Evil
    01:20
    Cobra Kai
  • 07:50
    De Chalet aan zee
    01:55
    Play kerst haardvuur 2025
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    06:30
    Cold Case
  • 04:10
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:53
    Diy on wheels
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:40
    A la carte
    01:45
    Winterse Kost
  • 07:00
    Death in Paradise
    01:40
    Inside Man
  • 07:10
    Real Girlfriends in Paris
    06:35
    Storage Wars
  • 07:40
    Goedemorgen Nederland
    00:40
    NOS Journaal
  • 07:15
    Tijd voor Max
    01:30
    Nieuwsuur
  • 07:49
    Zin in Zappelin
    01:35
    Top 2000 Quiz