'Familie': week 53 (2020) - PREVIEW

zaterdag 26 december 2020

'Familie' zit in de laatste rechte lijn naar de midseizoensfinale van begin januari. En dat merken de kijkers, want de spanning wordt danig opgedreven. Is het spelletje van Tony uit? Wat gaat Amélie doen en kan Brigitte Jenny tot rede brengen? Spannend? Wacht maar, er komt nog veel meer op je af! Lees alvast de preview voor volgende week!

Maandag 28 december 2020 - aflevering 6694
Quinten zit in zak en as. Iedereen raadt hem aan om het tijd te geven. Niko zoekt een manier om zijn 'Bomma'ke' sneller bekend te maken. Hij besluit een promofilmpje te maken zoals Zjef ooit deed voor Gust. Brigitte stelt Véronique een deal voor. Benny gelooft zijn ogen niet.


Dinsdag 29 december 2020 - aflevering 6695
Benny spreekt duidelijke taal. Zjef hoopt dat Rudi's ouders niet van plan zijn om bij hen in te trekken. Het machtsspelletje tussen Véronique, Brigitte en Lars gaat verder. Bahar heeft nieuws. De opnames van Niko's promofilmpje verlopen moeizaam.

Woensdag 30 december 2020 - aflevering 6696
Jan laat zijn vijandigheid tegenover Stefanie varen. Niko's promofilmpje wordt vlot gedeeld op sociale media. Vooral Anna krijgt veel lof. Stefanie lucht haar hart bij Benny. Lars slaagt erin om twijfel te zaaien tussen Véronique en Brigitte. Cédric moedigt Guido aan om eerlijk te zijn tegen Bahar.

Donderdag 31 december 2020 - aflevering 6697
Guido besluit actie te ondernemen, maar is het wel de juiste? Mathias is er alvast niet mee gediend. Brigitte roept Lars tot de orde. Robyn pakt op haar beurt Jonas stevig aan. Amélie heeft door dat er dingen voor haar worden achtergehouden.

Vrijdag 1 januari 2021 - aflevering 6698
Iedereen is onder de indruk van het succes van Niko's promotiefilmpje. Mathias blijft zijn aanpak amateuristisch vinden. Jan schaamt zich enorm tegenover Quinten. Hij raapt zijn moed bij elkaar. Bahar maakt Guido één en ander duidelijk. Brigitte praat met Amélie.

'Familie', van maandag tot vrijdag om 20.00 uur op VTM.

Bekijk de inhouden van vroeger en nu in onze soap-rubriek!

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!-



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 13:20
    100% Wolf: De legende van de maansteen
    13:40
    Optredens in Hallo Kroket!
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:30
    Het Weer (middag)
  • 13:00
    America's Got Talent: Fantasy Team
  • 05:45
    Geen uitzending
    14:25
    Chicago Med
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:55
    Matlock
  • 12:50
    Holiday Crashers
    14:20
    A Christmas Cookie Catastrophe
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 13:20
    Friends
    15:15
    Huizenjagers
  • 13:20
    Elsbeth
    14:10
    NCIS
  • 12:55
    Storage Wars
    13:25
    That '70s Show
  • 13:10
    Love It or List It
    15:00
    Love It or List It UK
  • 12:40
    Snapped
    16:45
    World's Most Evil Killers
  • 13:18
    CEO van mijn leven
    13:31
    Business Branding
  • 13:20
    Publireportage
    14:00
    Vitamine 55
  • 13:00
    De wereld op je bord
    13:25
    Indian Summer
  • 13:20
    Midsomer Murders
    15:15
    The Chelsea Detective
  • 12:45
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 13:20
    Keuringsdienst van Waarde
    13:50
    Hunted
  • 13:10
    2 voor 12
    13:55
    Meldpunt Actueel
  • 13:15
    Studio Snugger
    13:30
    Kosmoo