'Familie': week 40 (2020) - PREVIEW

zaterdag 26 september 2020

Zjef organiseert een babyborrel voor Gaston. Jenny en Patrick vertrekken naar Parijs, Amélie neemt Jonas in vertrouwen. Lars krijgt een voorstel van Véronique. Quinten panikeert, Brigitte wil een oma zijn voor Raven. Benny maakt zich zorgen om Jonas. Vanessa botst op Tony.

Maandag 28 september 2020 - aflevering 6629
Jonas wordt ondervraagd. Gebruikt Amélie hem weer als zondebok? Zjef wil een babyborrel organiseren voor Gaston. Quinten gaat akkoord. Lars is het beu om werkloos te zijn. Jenny is ontroostbaar.


Dinsdag 29 september 2020 - aflevering 6630
Amélie vertelt haar verhaal aan Jonas. Jenny besluit dan toch om met Patrick naar Parijs te gaan. Ze vraagt Amélie om uit het leven van Jonas te verdwijnen. Ook Peter en Mathias nemen een besluit. Lars verveelt zich en krijgt een voorstel van Véronique.

Woensdag 30 september 2020 - aflevering 6631
Jenny en Patrick vertrekken naar Parijs. Brigitte wil 'oma' zijn voor Raven en geeft hem 50 euro. De petitie van Tony heeft weinig succes. Vanessa confronteert Benny. Zjef is zenuwachtig voor de meningen over de nieuwe broodjes die hij op de babyborrel wil testen. De Pelsmaker stelt een ultimatum. Quinten slaat in paniek.

Donderdag 1 oktober 2020 - aflevering 6632
Bahar neemt Guido in vertrouwen over haar discussie met Cédric. Lars kan zijn nieuwsgierigheid niet de baas en neemt een kijkje op de fotoshoot van Raven. Vanessa loopt Tony tegen het lijf. Quinten heeft Guido iets op te biechten.

Vrijdag 2 oktober 2020 - aflevering 6633
Benny wil weten wat er aan de hand is met Jonas. Die laat echter niets los. Stefanie praat met Vanessa over het dilemma waar ze mee worstelt. Raven schenkt Brigitte een mooi cadeau. Ook Benny en Mieke maken kennis met Raven. Amélie schrikt van wat ze te horen krijgt.

'Familie', van maandag tot vrijdag om 20.00 uur op VTM.

Bekijk de inhouden van vroeger en nu in onze soap-rubriek!

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza: Veldrijden
    16:10
    Clips
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 15:35
    Aap, Poot, Pies
    15:45
    Saïd & Anna
  • 15:10
    Liefde voor muziek
    16:25
    De Branche-Expert
  • 14:25
    Killer College Scandal
    16:15
    Bonje met de buren
  • 15:15
    A Dog's Way Home
  • 14:55
    Matlock
    16:50
    Police Interceptors
  • 14:20
    A Christmas Cookie Catastrophe
    15:50
    Once Upon a Holiday
  • 15:20
    Geen uitzending
    15:50
    Joe
  • 15:15
    Huizenjagers
    18:55
    De Verhulstjes
  • 15:00
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 15:20
    That '70s Show
  • 15:00
    Love It or List It UK
    16:00
    Het Roer Om
  • 15:00
    Snapped
    16:45
    World's Most Evil Killers
  • 15:36
    CEO van mijn leven
    15:49
    Business Branding
  • 15:35
    Publireportage
    15:55
    Mannenverzorging
  • 15:25
    Foodies & The City
    16:00
    Meat Timon
  • 15:15
    The Chelsea Detective
    16:10
    Ghosts Australia
  • 15:20
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 14:50
    NOS Sport: UEC EK Veldrijden 2026
    16:20
    Sterren NL Top 25
  • 15:30
    Fryslân Dok
    16:05
    Pauscast
  • 15:25
    Dolfje Weerwolfje
    16:50
    Checkpoint