'Familie': week 18 (2022) - PREVIEW

zaterdag 30 april 2022

'Familie' is geliefd bij jong en oud. Heel wat grote namen maken deel uit van de cast. Doe daarbij nog de gevarieerde verhaallijnen en dat maakt de soap tot dé ideale start van de tv-avond. Benieuwd wat er volgende week gebeurt? Lees onze preview!

Maandag 2 mei 2022 - aflevering 7004
Hanne heeft het moeilijk. Rudi probeert haar te troosten en helpt haar samen met Mieke en Zjef om ideeën te verzamelen voor de benefiet. Guido moet opnieuw een bestelling leveren voor Mira, maar komt op het leveradres voor een onaangename verrassing te staan.


Dinsdag 3 mei 2022 - aflevering 7005
Jelle probeert de brokken te lijmen met Louise. Dat loopt echter niet van een leien dakje. Hanne heeft ondertussen een appartement gevonden, alleen kan ze de borg niet betalen. Lars merkt dat Véronique down is en wil haar opbeuren. Zij blokt hem echter af.

Woensdag 4 mei 2022 - aflevering 7006
Louise geeft Jelle nog één kans, maar hij blijft worstelen met zichzelf. Wanneer hij wordt buitengesloten bij de organisatie van de benefiet slaan de stoppen door. Tussen Samira en Benny zit er een serieus haar in de boter. Alfons doet een ontdekking.

Donderdag 5 mei 2022 - aflevering 7007
Louise, Raven, Hanne en Kato reageren ontsteld op wat Jelle heeft gedaan. Samira heeft een oplossing voor het probleem met Benny en hakt een knoop door. Jan vraagt Raven om met Louise te praten over de voogdij van Victor. Guido maakt Mira duidelijk dat hij de stress niet meer aankan.

Vrijdag 6 mei 2022 - aflevering 7008
Véronique komt tot besef, maar volhardt in haar leugen tegen Lars. Cédric hoort van Raven dat Véronique en Lars de familie bespelen over de voogdij van Victor. Benny beseft na een gesprek met Rudi dat hij zijn liefde moet verklaren aan Samira.

'Familie', van maandag tot vrijdag om 20.00 uur op VTM.

Bekijk de inhouden van vroeger en nu in onze soap-rubriek!

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:20
    Amelie Albrecht: 'Goe genoeg'
  • 21:30
    Je verrai toujours vos visages
    23:25
    The Tourist
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:05
    Gevangenisdirecteurs
    00:15
    Telefacts
  • 22:20
    Milk Inc. Forever - Live In Concert
    00:40
    Police Interceptors
  • 22:20
    Mr. Bean's Holiday
  • 22:30
    Charlie's Angels: Full Throttle
  • 22:10
    A Christmas Love Story
    23:40
    Christmas Bedtime Stories
  • 22:35
    Tegen de Sterren Op
    00:05
    Cheers
  • 22:25
    Daan & Jani
    23:15
    De Tafel van de Week
  • 23:05
    Criminal Minds
    02:40
    Geen uitzending
  • 20:30
    Empire of the Sun
    23:30
    Blade Runner
  • 22:35
    Naked Attraction
    00:45
    De Moeite Waard?!
  • 22:25
    Her Son's Secret
  • 22:43
    Z-Weekoverzicht
    23:17
    Trends Talk
  • 22:55
    De perfecte energieoplossing
    00:00
    Oh What A Night
  • 22:45
    Indian Summer
    23:25
    Meat Timon
  • 23:05
    Blue Lights
    01:05
    Hope Street
  • 22:45
    The Resident
    05:00
    First Dates Australia
  • 22:30
    NOS Studio Sport Voetbal
    23:15
    NOS Studio Sport
  • 22:40
    Leven tot het laatst: de wandeling
    23:15
    Dirty Business
  • 22:35
    Herinneringen Top 50 concert
    00:15
    First Dates