'Familie': week 13 (2019) - PREVIEW

Jan voelt zich beledigd en Mieke krijgt een zware taak van Lars. Iris vraagt aan Marie om het graf van Evy te bezoeken. Benny slaat goede raad in de wind. De vrienden brainstormen over Emma's vrijgezellenfeest. Het conflict tussen Niko en Jan loopt hoger op. Véronique kan Cédric nergens vinden. Lars is misnoegd om negatieve persaandacht.
Hierbij een overzicht van de gebeurtenissen voor volgende week:
Maandag 25 maart 2019 - aflevering 6359
Marie maakt Iris duidelijk dat ze moet stoppen met een schuldige te zoeken voor haar verdriet om Evy. Hanne is bezorgd en vermoedt dat Iris zich laat manipuleren. Rudi en Zjef brengen Niko op een idee. Jan voelt zich beledigd. Mieke krijgt een loodzware taak van Lars. Freddy vertrouwt Benny een geheim toe.
Dinsdag 26 maart 2019 - aflevering 6360
Het conflict tussen Jan en Niko loopt steeds hoger op. Niko vindt het tijd dat Mieke partij kiest. Peter en Mieke zetten de eerste stappen in het project voor Lars. Patrick waarschuwt Benny. Iris vraagt Marie om haar te vergezellen naar het graf van Evy.
Woensdag 27 maart 2019 - aflevering 6361
Iris licht Marie in over haar gesprek met Cédric. Zij wil de puntjes op de i zetten. Lars is niet te spreken over de negatieve persartikels. Hij vraagt Peter en Mieke om in te grijpen. Benny slaat de goede raad van Patrick en Robyn in de wind. Jan isoleert zich van alles en iedereen.
Donderdag 28 maart 2019 - aflevering 6362
Jan steekt stokken in de wielen van Niko. Freddy maakt Benny duidelijk dat zijn televisietoestel defect is. Stefanie, Hanne en Quinten brainstormen over het vrijgezellenfeest van Emma. Cédric kan zijn jaloezie niet langer verbergen.
Vrijdag 29 maart 2019 - aflevering 6363
Peter doet Lars en Mieke een voorstel. Robyn, Patrick en Alfons vrezen dat Benny zich in de luren laat leggen. Hij is echter niet van plan om naar hun goede raad te luisteren. Véronique weet niet waar Cédric is en vraagt Mathias om hem te bellen. Niko is bereid de strijdbijl met Jan te begraven.
'Familie', van maandag tot vrijdag om 20.00 uur op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Verstoppertje op het hoogste niveau: kijk de eerste beelden van het RTL 4-programma 'The House of Hide & Seek'
- Anita Witzier en Joris Linssen niet meer exclusief bij KRO-NCRV
- 24Kitchen lost de eerste trailer van 'Meesterlijk Ijs' met Miljuschka en Robèrt van Beckhoven
- Ontdek de trailer van het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7'
- 'The Bicycle Race': BN’ers in heldhaftige strijd door India
- Weg uit de criminaliteit in nieuwe documentaire 'Credible Messengers Amsterdam'
- Ton Koopman verrijkt jubileumjaar met uitvoering van Händels Athalia
- Dit zie je zondag in 'Over Mijn Lijk'
- 'Nachtdieren USA' doorkruist North Carolina & West Virginia
- 'Voege Vogels' is zondag op bezoek in Waterland
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe'
Kijktip van de dag

De familie keert terug naar Frankrijk, waar de renovatie van het kasteel eindelijk in een hogere versnelling gaat. De binnenwerken zijn gestart en dat geeft iedereen weer goede moed. Terwijl op het kasteel de hamers en het beton in het rond vliegen, ontbreekt een vertrouwd gezicht: Junior moet thuis revalideren na een nieuwe knieoperatie. Ook Elara krijgt met tegenslag te maken en belandt bij een Franse arts. Maar er valt ook wat te vieren. Iluna wordt 21 en de familie wil er een onvergetelijke dag van maken. Onvergetelijk is zeker ook het kanovaren. Eddy en Christa blijken allesbehalve natuurtalenten op het water, met hilarische momenten tot gevolg.
'Château Planckaert', om 20.05 uur op VRT 1.



































