'Familie': week 10 (2020) - PREVIEW

zaterdag 29 februari 2020

Jonas geeft de enveloppe van Amélie aan Brigitte, maar het doet haar weinig. Ook Lars wil niet helpen. Benny probeert Alfons op te beuren en Guido lucht zijn hart. Stefanie praat met Patrick, Hanne moet een moeilijke keuze maken en Benny verontschuldigt zich bij Robyn. Gino contacteert Jonas, Cédric heeft een nieuw idee voor Jan & Alleman. Zjef en Rudi hebben iets te vieren.

 



Maandag 2 maart 2020 - aflevering 6564

Jonas geeft de enveloppe van Amélie aan Brigitte, maar zij maakt zich geen zorgen. Ook Lars weigert hem te helpen. Patrick waarschuwt Liesbeth voor haar houding tegenover Benny. Stefanie confronteert Guido met zijn leugen. Benny kan Alfons niet opbeuren.

Dinsdag 3 maart 2020 - aflevering 6565
Lars twijfelt of hij Jonas moet helpen. Hij confronteert Brigitte met wat hij te weten is gekomen en probeert de gsm van Amélie te ontgrendelen. Zjef begrijpt niet waarom Rudi nog niet is ingegaan op het voorstel van Véronique. Guido lucht in de Jan & Alleman zijn hart bij Cédric.

Woensdag 4 maart 2020 - aflevering 6566
Stefanie maakt zich zorgen en praat met Patrick. Lars belt de vriendinnen van Amélie op, maar niemand lijkt haar gezien te hebben. Benny verontschuldigt zich bij Robyn. Hij weigert echter zijn fout in te zien. Hanne staat voor een moeilijke keuze.

Donderdag 5 maart 2020 - aflevering 6567
Jonas wordt benaderd door Gino. Stefanie wil met Guido praten. Brigitte zaait twijfel bij Véronique. Zij probeert ondertussen Hanne over de streep te trekken. Robyn dwingt Benny om eerlijk te zijn. Cédric heeft een nieuw idee om omzet te maken met de Jan & Alleman.

Vrijdag 6 maart 2020 - aflevering 6568
Patrick heeft Stefanie iets te vertellen en belt ook Jenny voor hulp. Jonas heeft iets te verbergen voor zijn moeder. Quinten heeft het gevoel dat Véronique Hanne gepusht heeft. Cédric en Mathias bereiden hun 'Vrolijke Vrijdag' voor. Ook Zjef en Rudi hebben iets te vieren.

'Familie', van maandag tot vrijdag om 20.00 uur op VTM.

Bekijk de inhouden van vroeger en nu in onze soap-rubriek!


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:15
    Gooische Vrouwen
    00:25
    Datenight
  • 01:30
    Geen uitzending
    11:50
    MasterChef Australië
  • 01:45
    Geen uitzending
    00:35
    Chicago P.D.
  • 01:10
    Geen uitzending
    01:35
    60 Days In
  • 01:00
    Joe
    05:55
    Christmas Homecoming
  • 01:45
    Geen uitzending
    00:40
    Cordon
  • 00:00
    De Zussen Coorevits
    01:10
    Zondag Matchdag
  • 01:40
    Fire Country
    01:25
    Doc
  • 22:45
    It: Chapter Two
    02:55
    Geen uitzending
  • 00:45
    Love It or List It UK
    01:50
    Blind Gekocht NL
  • 01:40
    Cold Case
    01:50
    Strike
  • 00:01
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 01:36
    De ambachter
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:40
    Wild van Wild
    01:35
    Toasted on wheels!
  • 01:00
    Sherwood
    01:40
    Persuasion
  • 01:05
    NCIS: Los Angeles
    01:45
    Below Deck Mediterranean
  • 01:35
    EenVandaag
    01:00
    WNL op Zondag
  • 01:30
    Café Kockelmann
    01:25
    Nieuwsuur
  • 01:20
    Carrie op Vrijdag
    01:05
    NOS Studio Sport Voetbal