'Familie' - INHOUDEN week 25

zaterdag 16 juni 2018

Lucas drijft een wig tussen Emma en Guido. Stefanie laat zich gaan en Lars is eerlijk. Quinten keert terug naar zijn appartement, Trudy betrapt Jelle. Mathias krijgt een aanbieding, Emma voelt zich schuldig en Stefanie krijgt hartverscheurend nieuws. Marie heeft een boodschap voor Cédric.

 




Hierbij een overzicht van de gebeurtenissen voor volgende week:

Maandag 18 juni 2018 - aflevering 6199
Tussen Emma en Guido lopen de spanningen steeds hoger op. Lucas voert de druk nog op. Véronique vertrouwt Rudi toe dat ze het soms moeilijk heeft om met Mathias samen te werken. Stefanie slingert Alfons verwijten naar het hoofd.

Dinsdag 19 juni - aflevering 6200
Stefanie laat zich gaan in de Jan & Alleman. Guido wil dat Emma afstand neemt van Milou en zich meer concentreert op hun gezin. Quinten voelt zich sterk genoeg om weer naar zijn appartement te verhuizen. Lars is eerlijk tegen Marie.

Woensdag 20 juni - aflevering 6201
Véronique polst naar Lars' mening over het voorstel dat zij en Mathias kregen. Daar is Mathias echter niet van gediend. En ook Marie kan haar jaloezie niet verbergen. Emma beseft dat ze verkeerd bezig is en voelt zich schuldig.

Donderdag 21 juni - aflevering 6202
Lars wil Marie terug. Zij heeft echter één eis die hij moet inwilligen. Trudy betrapt Jelle en waarschuwt hem. Guido heeft het gevoel dat hij Emma aan het verliezen is. Stefanie krijgt hartverscheurend nieuws te horen.

Vrijdag 22 juni - aflevering 6203
Marie laat Cédric weten dat ze hem niet langer kan behandelen. Lars gaat vastberaden op zijn doel af. Guido is zwaar gekwetst door Emma's leugens. Lucas zet hen onder druk. Mathias merkt dat Véronique ergens mee zit, maar zij wil er niet over praten.

'Familie', van maandag tot vrijdag om 20.35 uur op VTM.

Bekijk de inhouden van vroeger en nu in onze soap-rubriek!


vtmfamilie

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' (VTM)

Ian en Maïté beslissen vandaag of ze getrouwd blijven of niet. Ook voor Ellen en Leander breekt de grote dag aan, maar niet vooraleer Ellen haar beste vriendin Charlotte geraadpleegd heeft, en Leander zijn mama heeft gesproken. Vijf maanden na het beslissingsmoment zien de koppels elkaar allemaal terug in Chalet Robinson voor een reünie in winterse sfeer. Gastvrouw Frances ontvangt iedereen met een cadeautje en blikt terug op de voorbije maanden: wat is er nog gebeurd sinds de 'ja' of 'neen'? Wie is er nog samen, wie niet?

'Blind Getrouwd', om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Veldrijden
    06:00
    In bed met Olly
  • 09:00
    De Tijdloze Countdown
    01:55
    Nachtlus
  • 15:20
    Mojo Wisseltop
    04:55
    Geen uitzending
  • 15:10
    NYPD Blue
    01:15
    Geen uitzending
  • 13:30
    WK Darts 2026
    01:00
    Geen uitzending
  • 15:20
    The Amazing Spider-Man 2
    01:05
    Geen uitzending
  • 14:55
    Baywatch
    01:20
    Geen uitzending
  • 14:40
    A Unicorn for Christmas
    01:30
    JOE XMAS
  • 15:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 15:10
    De Redders
    01:15
    Huizenjagers
  • 14:25
    Yes Man
    00:30
    New Girl
  • 15:15
    60 Days In
    01:25
    The Simpsons
  • 14:05
    Jingle Bell Run
    02:10
    Play kerst haardvuur 2025
  • 15:00
    The First 48 Presents Critical Minutes
    01:15
    My Life is Murder
  • 15:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:21
    Diy on wheels
    05:55
    Sixties To Six
  • 15:00
    Bon Appetit
    01:30
    Winterse Kost
  • 14:45
    The Madame Blanc Mysteries
    01:30
    Death in Paradise
  • 14:55
    Below Deck Mediterranean
    01:00
    Hudson & Rex
  • 15:20
    NOS Journaal
    01:30
    EenVandaag
  • 14:50
    De Kist
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 15:15
    Op de vlucht
    05:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal