Evi Hanssen nodigt Matthijs van Nieuwkerk uit voor haar huwelijk... in 2065

Op donderdag 13 mei om 20.40 uur krijgt presentator Matthijs van Nieuwkerk versterking van twee nieuwe bekende Vlamingen voor het laatste ticket voor de halve finales.
Evi Hanssen, presentatrice op radio en tv in Vlaanderen én in Nederland, was regelmatig bij Matthijs aan tafel in 'De Wereld Draait Door': Ze kennen elkaar dus goed en Matthijs informeert alvast: 'Evi, jij gaat trouwen?' 'Ja, als corona voorbij is en dan mag jij komen.' 'Dat is goed!' Wanneer dat zal zijn? 'Het stond gepland op 6 juli vorig jaar, op het Zuid achter het MAS waar we hebben gekust en nu zal het voor… 2065 zijn.'
De tweede persoon die de teams komt versterken is Adriaan Van den Hoof: acteur, presentator, quizmaster en comedian. Maar diep in zijn hart eigenlijk een beastie boy die niets liever doet dan met zijn vrienden de beste platen ter wereld te draaien en daarmee een dansvloer helemaal gek maken. Hij droomde er ooit van Matthijs te ontmoeten, dus dat mag alvast van zijn bucketlist afgevinkt worden.
Achter de kandidatendesk staan Renée (27) en Yo-Mara (35), twee vriendinnen uit Lokeren die elkaar leerden kennen op de Lokerse feesten. Zij nemen het op tegen Luc (50) en Elise (21) uit Zottegem. Vader en dochter gaan samen naar concerten met als hoogtepunt U2 in het Koning Boudewijnstadion. Luc heeft zijn eigen klusbedrijf, Elise is studente muziekmanagement en droomt ervan ooit Mick Jagger te ontmoeten.
Voor de ronde 'Cover en Kwel' gaan muzikale duizendpoten Senne en Lokko weer helemaal los: een bewegende micro boven een op de grond liggende Senne, of andersom: Lokko die op een trapèze voorbij een vaste micro zweeft. Maar ze gaan ook naar Plopsaland voor twee nog extremere stunts: op de draaimolen en in de rollercoaster waar ze voor het filmpje maar liefst dertien keer het parcours moeten afleggen. Knettergekke opdrachten dus die tot hilarische taferelen leiden. 'En jullie gebruiken geen drugs of zo?', vraagt Adriaan zich lachend af.
De afleveringen van 'Popquiz' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 13 mei om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit zijn de WK-afspraken van de Rode Duivels bij Sporza: wanneer België in actie komt
- VTM zoekt kandidaten voor nieuw seizoen van ‘Huis Gemaakt’
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- NPO en Disney+ kondigen eerste samenwerking aan voor Nederlandse versie van 'Wolven: het spel van list en bedrog'
- Liefhebbers van 'South Park' opgelet: seizoen 29 vanaf september op Comedy Central
- 'Vroege Vogels' is zondag op de Oostvaardersdijk in Flevoland
- Dit zie je zondag in 'Mocros'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' vanuit Weesp
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'FM op 5' opent zaterdag De Week van de Jaren 70
- Radio feestweek van het jaar van start op Qmusic: 'De Foute 1500'
- '3FM Serious Request' komt in actie voor de Nederlandse Brandwonden Stichting
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril
Kijktip van de dag

Luna en Kyra gaan de strijd aan. Ingrid maakt zich zorgen om een patiënte met onverklaarbare buikpijn. Milo belandt in een hachelijke situatie en kan zijn ziekte niet langer verborgen houden.
'Medisch Centrum West', om 21.05 uur op VTM.



































