Evi Hanssen nodigt Matthijs van Nieuwkerk uit voor haar huwelijk... in 2065

Op donderdag 13 mei om 20.40 uur krijgt presentator Matthijs van Nieuwkerk versterking van twee nieuwe bekende Vlamingen voor het laatste ticket voor de halve finales.
Evi Hanssen, presentatrice op radio en tv in Vlaanderen én in Nederland, was regelmatig bij Matthijs aan tafel in 'De Wereld Draait Door': Ze kennen elkaar dus goed en Matthijs informeert alvast: 'Evi, jij gaat trouwen?' 'Ja, als corona voorbij is en dan mag jij komen.' 'Dat is goed!' Wanneer dat zal zijn? 'Het stond gepland op 6 juli vorig jaar, op het Zuid achter het MAS waar we hebben gekust en nu zal het voor… 2065 zijn.'
De tweede persoon die de teams komt versterken is Adriaan Van den Hoof: acteur, presentator, quizmaster en comedian. Maar diep in zijn hart eigenlijk een beastie boy die niets liever doet dan met zijn vrienden de beste platen ter wereld te draaien en daarmee een dansvloer helemaal gek maken. Hij droomde er ooit van Matthijs te ontmoeten, dus dat mag alvast van zijn bucketlist afgevinkt worden.
Achter de kandidatendesk staan Renée (27) en Yo-Mara (35), twee vriendinnen uit Lokeren die elkaar leerden kennen op de Lokerse feesten. Zij nemen het op tegen Luc (50) en Elise (21) uit Zottegem. Vader en dochter gaan samen naar concerten met als hoogtepunt U2 in het Koning Boudewijnstadion. Luc heeft zijn eigen klusbedrijf, Elise is studente muziekmanagement en droomt ervan ooit Mick Jagger te ontmoeten.
Voor de ronde 'Cover en Kwel' gaan muzikale duizendpoten Senne en Lokko weer helemaal los: een bewegende micro boven een op de grond liggende Senne, of andersom: Lokko die op een trapèze voorbij een vaste micro zweeft. Maar ze gaan ook naar Plopsaland voor twee nog extremere stunts: op de draaimolen en in de rollercoaster waar ze voor het filmpje maar liefst dertien keer het parcours moeten afleggen. Knettergekke opdrachten dus die tot hilarische taferelen leiden. 'En jullie gebruiken geen drugs of zo?', vraagt Adriaan zich lachend af.
De afleveringen van 'Popquiz' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 13 mei om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van Golden Buzzer naar de overwinning: dansgroep Una Vez Squad wint ‘Got Talent 2026’
- Mats Akkerman kroont zich tot winnaar van 'De Slimste Mens'
- Margôt Ros is Scrooge in live-uitzending vanuit Drenthe
- Kijkcijfers: donderdag 5 november 2026
- Honger, zware proeven, verraad en 9 BV's die moeten overleven: 'Expeditie Robinson' is terug op VTM
- 'Klaas Kan Alles': Kan Klaas lava aanraken?
- Loes Haverkort is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Cul De Bas gaat nog een stap verder in finale 'Got Talent': 'Nog meer risico'
- 'Welkom in de jaren 50': Van Drees tot Elvis en van Greet Hofmans tot de hoelahoep
- Zaterdag zie je het 'Herinneringen Top 50 concert' op NPO 3
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+
Kijktip van de dag

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.
'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.




































