Erop of eronder voor Hanne: verovert ze na het hart van Sven ook dat van zijn vrienden?

Slaagt Hanne voor de grote 'test'? De 22-jarige vrolijke Brugse heeft ondertussen al enkele dates met gentleman Sven achter de rug en staat op maandag 21 december om 20.40 uur voor een nieuwe vuurdoop: Sven ontvangt zijn vlam op zijn appartement én zijn beste vrienden komen langs om kennis te maken met haar.
'Mijn vrienden zijn een belangrijk deel van mijn leven. Jarenlang hebben ze zo veel gedaan voor mij. Dus het is wel heel belangrijk dat dat hier in orde komt en dat het klikt tussen hen.' Als het van Sven zelf afhangt, vinkt Hanne alle boxjes op zijn wishlist af. Wordt het een geslaagde ontmoeting en durft het duo eindelijk de termen 'koppel' en 'relatie' in de mond nemen?
Julia en Maxime hadden twee weken geleden hun eerste date. Een geslaagde, maar Julia hoopt wel dat Maxime nu wat meer gaat praten. Ze hebben mekaar niet veel meer gehoord aangezien Maxime op scoutskamp was en hij daar amper bereik had. 'Ik ben overal gaan kijken of ik wifi had, zelfs tot in de bossen'. Het eerste wat hij deed bij thuiskomst? Julia een bericht sturen dat hij haar gemist had. Gewapend met een bloemetje komt hij bij haar thuis aan, waar hij meteen oog in oog staat met zijn misschien wel toekomstige schoonvader.
De kijker maakt op maandag 21 december kennis met de 26-jarige nieuwkomer Stijn, die ASS en een licht verstandelijke beperking heeft. Stijn heeft een zwak voor alles wat te maken heeft met klassieke muziek, opera en chique kostuums, liefst die uit het Victoriaanse tijdperk. En dat zal zijn date Sarah geweten hebben. Terwijl Stijn zijn styling tot in de puntjes verzorgt, zorgen Karen en Ruth ervoor dat Sarah en Stijn voor één dag kasteeldame en kasteelheer mogen spelen in een pràchtig pand. De ideale setting voor een romantische date, niet?
De afleveringen van 'Cupido Ofzo' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Cupido Ofzo', maandag 21 december om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De Instagram Moord: indringend portret van gezin dat probeert te overleven na onvoorstelbare tragedie
- '2050': indringende docureeks rond klimaat met Eric Goens op Antarctica
- Dit zijn de kandidaten van de laatste week van ‘De Dag van Vandaag’
- 'Café De Mol' opent de deuren: wie zijn de kandidaten voor het nieuwe seizoen 'De Mol'?
- Vierdelige serie 'Cruijff' toont nooit eerder vertoonde familiebeelden
- Dit zie je maandag in 'Radar'
- Oplossingen en nieuwe zaken in 'Kunnen we Overeenkomen?'
- Pijnlijke ballen en belachelijke pranks in de finale van 'Konvooi'
- Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'So You Think You Can Dance'
- Deze gerechten heeft 'Dagelijkse Kost' deze week in petto
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Pointer' zet onderzoek naar AI-chatbots verder
- Alex Warren, Roxy Dekker en Suzan & Freek grote winnaars tijdens Qmusic Top 40 Live in Rotterdam Ahoy
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz
Kijktip van de dag

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.
'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.



































