Enid Blytons geliefde avonturenromans komen in augustus tot leven in 'The Famous Five' op BBC First

zaterdag 27 juli 2024
Foto: © TEAM LEWIS/BBC First 2024

Bereid je voor op een zomer vol avontuur met de klassiekers van Enid Blyton in 'The Famous Five'. Daarnaast keert ook het derde seizoen van de politieserie 'Hope Street' terug naar BBC First.

Onder leiding van de bekroonde Deense regisseur Nicolas Winding Refn komen de klassieke kinderboeken van Enid Blyton tot leven in 'The Famous Five'. De broers Julian en Dick en hun zus Anne zijn de jonge hoofdrolspelers van de serie, samen met hun nicht George en hond Timmy. Ze vormen een groep dappere jonge ontdekkingsreizigers die ongelooflijke avonturen beleven, geheimen ontrafelen, mysteries oplossen en gevaren ontwijken. Perfect om te kijken tijdens de zomervakantie met het hele gezin.


Het derde seizoen van 'Hope Street' keert in augustus terug naar BBC First. De serie speelt zich af in het fictieve kustplaatsje Port Devine aan de Noord-Ierse kust. Het derde seizoen verwelkomt twee nieuwe leden op het politiebureau: inspecteur Jo Lipton (Karen Hassan – 'The Fall', 'Vikings') en politieagent Ryan Power (Finnian Garbutt). Van explosies tot een lijk dat aanspoelt op het strand, er zijn genoeg misdaden voor de agenten van 'Hope Street' om op te lossen.

'The Famous Five' gaat in première op dinsdag 27 augustus op BBC First
De klassiekers van Enid Blyton komen opnieuw tot leven in 'The Famous Five'. De serie volgt vijf jonge ontdekkingsreizigers die spannende avonturen beleven, mysteries oplossen en gevaren trotseren. Ze ontdekken bijzondere geheimen tijdens een onvergetelijke reis die laten zien hoe belangrijk vriendschap is.

De serie heeft vier opkomende sterren die de jonge hoofdrolspelers vertolken: broers Julian (Elliott Rose – 'The Northman') en Dick (Kit Rakusen – 'Foundation'), zus Anne (Flora Jacoby Richardson), hun nicht George (Diaana Babnicova – 'Don’t Breathe 2'), en Timmy de hond. De vijf krijgen hulp van Jack Gleeson ('Game of Thrones') als de slechte Thomas Wentworth, Ann Akinjirin ('Moon Knight') als Fanny, James Lance ('Ted Lasso') als Quentin, Diana Quick ('Father Brown') als mevrouw Wentworth, en William Abadie ('Emily in Paris') als Boswell.

'Hope Street' seizoen 3 gaat in première op donderdag 1 augustus vanaf 21.00 uur op BBC First
Het derde seizoen van de Noord-Ierse misdaadserie 'Hope Street' komt in augustus terug naar BBC First.

Nicole en Clint hun kinderwens werd vervuld toen neef JJ aan het einde van seizoen twee bij hen kwam wonen. Maar een brand in de Commodore zet hun leven op zijn kop wanneer JJ wordt verdacht. Ondertussen arriveert de mysterieuze inspecteur Jo Lipton in Port Devine tijdens een gewapende gevangenisuitbraak, wat een grote indruk maakt op haar nieuwe collega's, vooral op agent Callum McCarthy.

Finn voelde zich tijdens een bungeejump voor het goede doel nog nooit zo verbonden met zijn moeder Concepta, maar zal Siobhan haar dwingen het familiegeheim te onthullen? Er hangt ook liefde in de lucht in Port Devine, met een aanzoek en een nieuwe relatie op het politiebureau.

In augustus kun je de volgende series blijven kijken op BBC First:
'The Outlaws' seizoen 3, elke zondag om 21.00 uur tot 25 augustus.
'Miss Scarlet and the Duke' seizoen 4, elke dindsdag om 21.00 uur tot 6 augustus.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Winter Vol Liefde' (VTM)

Kevin heeft een verrassing voor Aurore, terwijl Anne-Marie en Dirk samen de Oostenrijkse bergen intrekken. In Zermatt wil skilerares Saar een gesprek met Robbe. Ondertussen is Nicolas tijdens een romantische date eerlijk tegen Frauke.

'Winter Vol Liefde', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 19:05
    Ufo's boven België
  • 19:40
    Zig & Sharko
    07:00
    Sam & Julia
  • 19:00
    VTM Nieuws
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 19:40
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    03:10
    Geen uitzending
  • 19:40
    The Big Bang Theory
    11:50
    Geen uitzending
  • 19:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 19:40
    9-1-1: Lone Star
    01:00
    Geen uitzending
  • 19:20
    David
    06:00
    Joe
  • 18:55
    Huizenjagers
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 19:40
    FBI
    06:40
    Grey's Anatomy
  • 18:10
    UEFA Europa League
    06:50
    Brooklyn Nine-Nine
  • 19:40
    Chateau Meiland
    12:45
    Body Shockers
  • 19:35
    Snapped
    11:55
    Fallen Angels Murder Club: Heroes and Felons
  • 14:00
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:42
    Zo doe je het!
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 19:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    06:25
    Hidden Gems
  • 18:55
    Death in Paradise
    08:00
    Midsomer Murders
  • 18:40
    First Dates Australia
    12:45
    Storage Wars
  • 19:05
    Eva
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 19:10
    BinnensteBuiten
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 19:25
    First Dates
    09:30
    Lief Monster