Ellen Haekens uit Riemst heeft make-upnoodgeval in 'My Rigorgeous Life' op TV Plus

Caroline Rigo, Limburgs gerenommeerd zakenvrouw en topvisagiste, heeft de afgelopen vijf weken geheel Limburg doorkruist voor het populaire TV Plus-programma 'My Rigorgeous Life' met maar één doel voor ogen: vrouwen helpen met hun gelaatsverzorgingsproblemen en make-upnoodgevallen.
Met make-uptas en klapstoel in de hand trekt ze in haar roze wagentje voor deze vijfde aflevering richting Riemst, waar ze de 41-jarige Ellen Haekens ontmoet. Ellen heeft niet alleen last van een droge huid met hormonale uitslag, maar ook van lachrimpels die versterkt worden door het gebruik van make-up. Doordeweeks is deze vrolijke Riemstenaar niet alleen moeder van drie knappe zonen Daan (12), Simon (9) en Leander (bijna 4), maar is ze ook onderwijzeres. Het is voor haar dus heel belangrijk dat haar make-up haar gelaat extra doet stralen en gehydrateerd houdt doorheen de dag. 'Heel mooi! Het is helemaal niet zwaar, natuurlijk en niet te donker, de lippen vind ik ook heel mooi', reageert Ellen wanneer ze het eindresultaat te zien krijgt. Caroline geeft nog een laatste keer Ellen’s beautypaspoort mee en de make-up specialiste vertrekt richting de volgende dame.
Ellen Haekens uit Riemst
'Dag Caroline, welkom in Riemst!' Dat is hoe Ellen Haekens Caroline Rigo ontvangt tijdens haar bezoek. Zoals bij de afgelopen vier afleveringen gaat Caroline, het brein achter enkele grote make-upmerken en succesvolle zaken, op pad doorheen Limburg om vrouwen te helpen met grote en kleine noodgevallen. Eerder ging Caroline al aan de slag met haar producten om littekens te verdoezelen, roodheden weg te werken en vele andere beauty-uitdagingen. Deze week pakt Caroline het gelaatsprobleem van Ellen uit Riemst onder de loep. Sinds enkele jaren heeft zij namelijk last van een zeer droge huid en hormonale uitslag. Ook al weet de Limburgse niet wat de oorzaak van is van haar moeilijke huid, ze gokt dat het door de leeftijd komt. Wat verder nog te wijten is aan de leeftijd, zijn enkele charmante lachrimpels. Die plooitjes onder de ogen kunnen echter niet worden weggewerkt met make-up, integendeel. Laat die moeilijkheden nu net de specialiteit van Caroline zijn. Samen gaan ze aan de slag met allerlei soorten crèmes en voornamelijk de juiste technieken om de producten aan te brengen. Ze overlopen nog een laatste keer Ellen’s make-up paspoort en dan vertrekt Caroline opnieuw in haar roze wagentje naar haar volgende bestemming.
De Limburgse topvisagiste Caroline Rigo
Caroline Rigo is met 'My Rigorgeous Life' niet aan haar proefstuk toe. De Limburgse onderneemster en moeder van twee kinderen, heeft na een jarenlange zoektocht naar de juiste producten en technieken, besloten haar eigen make-upmerken met gezonde en natuurlijke producten op de markt te brengen. De expertise die ze tijdens het creëren van Cent Pur Cent en I.Am.Klean opdeed, wil ze nu graag delen met anderen. Dat doet ze niet alleen door haar levenswerk aan te bieden in de winkels Café Beauté in Knokke en Hasselt, en talloze apotheken, maar ook tijdens de Blush Academy + Agency deelt ze al haar beauty-geheimen met anderen. Omdat de Hasseltse trots er maar geen genoeg van krijgt om anderen gelukkig te maken met haar hulp, besloot ze onlangs in samenwerking met het programma 'My Beautiful Life' van TV Plus, een wekelijkse special te maken genaamd 'My Rigorgeous Life'. Elke aflevering trekt Caroline in haar roze autootje met klapstoel en make-uptas in de hand naar daar waar ze het meest nodig is, bij de vrouwen thuis. Elke week gaat de Limburgse make-upspecialiste een nieuwe uitdaging te lijf. Met tonnen tips en een leuke babbel, helpt ze de vrouwen opnieuw te stralen in hun eigen schoonheid, met laaiend positieve reacties als gevolg.
'My Rigorgeous Life', iedere vrijdag om 17.30 en 21.30 uur op TV Plus.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe spelshow Art Rooijakkers kent pijnlijke start
- 'Sing With Me' in november op SBS6
- Rust nog ver weg in tweede seizoen van 'De Bogaartjes'
- 'Ramon's Buitenkeuken' keert terug met een tweede seizoen op 24Kitchen
- Kirsten Westrik en Nochtli Peralta Alvarez presenteren dagelijkse true crime-talkshow op NET5
- Documentaire over Eva Cassidy in 'Het Uur van de Wolf'
- Niet-sixteen-fuif voor johnny’s en marina’s en onveiligheidsgevoel bij jongeren in 'Bockie Gaat Naar School'
- Dit zijn maandag de onderwerpen in 'Radar'
- 'Dwars door de Pyreneeën' maandag in het spoor van pelgrims en speleologen
- Dit kookt Jeroen Meus deze week in 'Dagelijkse Kost'
- Tim van Wim De Craene verovert eerste plaats in 'Radio 1 Lage Landenlijst'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Zwammerdam
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol met muzieknieuws
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug!
Kijktip van de dag

Fien Germijns, Ward Lemmelijn, Annemie Struyf, Bart Cannaerts, Birgit Aertgeerts, Mohsin Abbas, Stephanie Planckaert en Timon Verbeeck moesten het afgelopen jaar in alle discretie uitdagingen tot een goed einde brengen. Elke aflevering stellen drie van hen hun uitdaging voor aan hun tegenspelers, die moeten inschatten of het wel of niet gelukt is. In de studio krijgen ze voor het eerst beelden te zien van elkaars uitdagingen.
'Is 't Gelukt?', om 20.00 uur op VRT 1.



































