ELEVEN zendt benefietconcert WHO uit

Om al wie vecht tegen het coronavirus een hart onder de riem te steken, organiseert het WHO, de Wereld Gezondheidsorganisatie, op zaterdag 18 april het 'One World: Together At Home' concert.
Een wereldwijd benefietconcert waar enkele grote namen uit de muziekwereld hun schouders onder zetten, waaronder Lady Gaga maar ook onze nationale trots Angèle. Eleven Sports schaart zich achter het initiatief en zal het concert live uitzenden.
Het benefietconcert is een initiatief van de Wereldgezondheidsorganisatie en Global Citizen, een actieplatform dat tegen armoede strijdt. Met Lady Gaga als uithangsbord willen ze geld inzamelen voor medisch personeel dat wereldwijd tegen het coronavirus strijdt.
In wat belooft een historische tv-uitzending te worden, passeren enkele grote muzieksterren de revue. Zo zullen onder meer Andrea Bocelli, Billie Eilish, Chris Martin en Elton John met de kracht van muziek tonen dat we sterker zijn dan het coronavirus. En ook onze Belgische Angèle die momenteel de ene na de andere award in de wacht sleept, maakt haar opwachting. Naast de muzikale passages zullen de kijkers ook innemende getuigenissen van verplegend personeel en gezinnen wereldwijd te zien krijgen.
Omdat ook Eleven Sports zijn verbondenheid wil tonen met iedereen die strijdt tegen het coronavirus, zal het zes uur durende evenement live te volgen zijn op onze kanalen. Stem dus nu zaterdag 18 april om 2.00 uur 's nachts af op Eleven Sports 3 en wees deel van dit hartverwarmende concert. Een herhaling van de het concert zal zondag om 21.50 uur op ES3 worden uitgezonden.
Guillaume Collard, Managing Director Eleven Sports in België en Luxemburg en Group Head of Acquisitions: 'Eleven Sports streeft ernaar de Wereldgezondheidsorganisatie op alle mogelijke manieren te steunen in deze barre tijden. Deze historische show overstijgt ons gebruikelijke aanbod om kijkers over de hele wereld te entertainen en te inspireren. Het wil iedereen een warm gevoel van verbondehied geven in deze moeilijke tijden en het wil bijdragen tot de geldinzameling voor de Wereldgezondheidsorganisatie. Eleven Sports sluit zich hier graag bij aan. We hopen dat iedereen geniet van dit historisch evenement.'
De volledige lijst van artisten:
Alicia Keys, Amy Poehler, Andrea Bocelli, Angèle, Awkwafina, Billie Eilish, Billie Joe Armstrong of Green Day, Burna Boy, Camila Cabello, Celine Dion, Chris Martin, David & Victoria Beckham, Eddie Vedder, Ellen DeGeneres, Elton John, FINNEAS, Idris and Sabrina Elba, J Balvin, Jennifer Lopez, John Legend, Kacey Musgraves, Keith Urban, Kerry Washington, Lang Lang, Lizzo, LL COOL J, Lupita Nyong’o, Maluma, Matthew McConaughey, Oprah Winfrey, Paul McCartney, Pharrell Williams, Priyanka Chopra Jonas, Sam Smith, Shah Rukh Khan, Shawn Mendes, Stevie Wonder, Taylor Swift, en Usher.
https://www.elevensports.be/
Eleven.Sports.Network.Belgium
elevensportsbe
Meer artikels over Eleven Sports Network NV
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- AVROTROS en Liliane Fonds slaan handen ineen voor 'Maestro: Speciale Editie'
- 'En toen was er new wave': over het ontstaan en de impact van de Belgische 'nieuwe golf'
- Overname RTL Nederland en digitale groei stuwen de resultaten van DPG Media
- Arthur staat oog in oog met jeugdidool Dan Karaty in 'So You Think You Can Dance'
- Nieuwe dramaserie 'Mocros' - gegarandeerd maffiavrij bij BNNVARA
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Ballroom scene
- Oproep rond ernstig mishandelde vrouw in 'Opsporing Verzocht'
- Roosje Pertz serveert nostalgisch communiefeest in 'Komen Eten'
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Van verborgen schatten tot historische moordzaken in april op The HISTORY Channel
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box'
Kijktip van de dag

Na een melding van een overval snellen Ken en Yves ter plaatse, maar het slachtoffer is spoorloos. Kevin en Feline onderzoeken oplichting waarbij een vrouw duizenden euro's verloor. Simon en Lauranne reageren op een melding over een gevonden pistool.
'Helden van hier: Politie Aalst', om 20.35 uur op VTM.



































