Eleven/DAZN lanceert tijdens Clasico RSC Anderlecht - Standard de Liège de 'tactical feed'

zaterdag 9 december 2023

Standard wil zondag in het Lotto Park – op het veld - sportieve revanche nemen voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht. Carl Hoefkens broedt op een nieuw tactisch plan.

Maar hoe ziet dat eruit en wat zet Brian Riemer daar tegenover? Wie de Clasico van zondag op een andere, meer analytische manier wil bekijken, stemt best af op het tactical-feed programma van Eleven/DAZN. Kruip mee in het hoofd van Hoefkens en Riemer en bekijk de wedstrijd als een expert.


Eleven/DAZN blijft inzetten op innovatie in de wedstrijdbeleving van voetbalfans, zowel in het stadion als voor TV. Naar aanleiding van de Clasico tussen Anderlecht en Standard van komende zondag, lanceert Eleven/DAZN een nieuwigheid die de fans de mogelijkheid geeft om de  wedstrijd nog dieper en meer analytisch te volgen.

De zender biedt de kijker een zogenaamde ‘tactical feed’, een aparte live-uitzending die bestaat uit de wedstrijdbeelden genomen vanuit bijzondere camerastandpunten, én daarbovenop live data en statistieken over alle spelers en over beide ploegen als collectief. Op die manier zal de kijker zich een beter beeld kunnen vormen van de tactische aanpak van Brian Riemer en Carl Hoefkens, en zullen ze, cijfers bij de hand, kunnen oordelen of beide trainers de juiste beslissingen hebben genomen.

Voor deze bijzondere uitzending met de ‘tactical feed’ zet Eleven/DAZN , van in het Lotto Park, extra commentatoren in: aan Nederlandstalige kant Michael Van Vaerenbergh en Timmy Simons, en aan Franstalige kant Patrick Stein en Alex Teklak. Zij zullen de wedstrijd vanuit een puur tactisch oogpunt benaderen en de kijkers via de app van DAZN helpen om de data en de statistieken beter te begrijpen.

De uitzending met de ‘tactical feed’ zal exclusief te bekijken zijn in de app van DAZN. Het project is een samenwerking tussen Eleven/DAZN, Mediapro en WTVision.

Jan Mosselmans, Directeur Programmatie en Operaties: 'Fans bekijken een voetbalwedstrijd vanuit een verschillende bril. Sommigen kijken naar een match als supporter van hun team, anderen willen entertainment zien, nog anderen zijn ‘foot freaks’ en willen een wedstrijd beter leren ‘lezen’. Bij Eleven/DAZN willen we iedere fan een bijzondere kijkervaring bieden. Met de ‘tactical feed’ spelen we in op de toenemende vraag van fans die het spel beter willen begrijpen. Zij willen mee in het hoofd van trainers en spelers kruipen om beslissingen op het veld te kunnen plaatsen. De tactical feed, op de Clasico, wordt ongetwijfeld een geweldige ervaring voor de voetbalfans die meer willen weten.'

De ‘tactical feed’ is de jongste van een reeks innovaties die Eleven/DAZN rond de uitzendingen van de Jupiler Pro League lanceerde. Eerder innoveerde Eleven/DAZN onder meer al met ‘Augmented Reality’ in de stadions, het gebruik van drones tijdens live wedstrijden, camera’s op specifieke hoofdrolspelers en selfie-cams tijdens uitreikingen van trofeeën.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Simeon, een jonge Dominicaanse man, begint een stage als verzorger in een Gents woonzorgcentrum. Zijn benadering van ouderenzorg onderscheidt hem van zijn collega's, die de dingen niet helemaal op zijn manier zien. Een paar ontwapenende oude dames raken echter steeds meer in hem geïnteresseerd.

'Les Dames Blanches', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    06:55
    Karrewiet met VGT
  • 13:00
    Herfstbeelden
    23:50
    Nachtlus
  • 13:20
    Zig & Sharko
    06:55
    Sam & Julia
  • 13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
    06:55
    Jabaloe
  • 11:00
    Geen uitzending
    07:20
    Achter gesloten deuren
  • 11:50
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 12:00
    A Joyous Christmas
    05:55
    Holiday Mismatch
  • 10:00
    Joe
    00:55
    SOS Piet
  • 12:50
    De Tafel van Tine
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 13:10
    C.S.I. New York
    06:45
    Friends
  • 13:20
    The First 48
    05:00
    Geen uitzending
  • 12:50
    Project Bakeover
    06:25
    Botched
  • 12:45
    Social Media Murders
    06:55
    Cold Case
  • 13:00
    De Tafel van Athumi
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:13
    Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 13:20
    Peppe's Toscane
  • 12:40
    Murdoch Mysteries
    00:45
    Granite Harbour
  • 13:05
    Storage Wars
    07:05
    Zombie House Flipping
  • 13:00
    NOS Journaal
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 13:00
    NOS Journaal
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 13:24
    Zin in Zappelin
    07:00
    Ta-daaa!