'EHBL' : ongelukkig in haar eigen huis

Carine en Stéphane zijn negen jaar samen, waarvan acht jaar getrouwd. Ze hebben twee zoontjes: Mikey van acht jaar en Renzo van bijna twee jaar. Carine is 34 en werkt als vertegenwoordigster van wenskaarten.
S
téphane is vier jaar jonger en werkt ook als vertegenwoordiger, maar dan wel van medische materialen. In het weekend heeft hij nog een bijjob als portier bij een discotheek in Brussel. Stéphane is met andere woorden heel vaak het huis uit en daardoor blijft het werk in huis liggen.
Het koppelt woont nu al zes jaar in hun huis en nog steeds heeft Stéphane een aantal noodzakelijke klusjes niet uitgevoerd. Hij begint niet graag aan iets alleen, en de meest simpele klus, zoals het ophangen van een spiegel is er al snel te veel aan. Carine is het intussen grondig beu dat hij alles laat liggen. Meer nog, ze voelt zich zelfs ongelukkig in haar eigen huis. Ze heeft een ouderwetse, donkere keuken, die ze heel lelijk vindt en waar ze dan ook niet graag of veel in kookt. Maar het grootste probleem situeert zich een verdieping hoger. Omdat Stéphane er maar niet toe komt de zolderkamer in te richten, slaapt hun jongste zoon nog steeds bij hen op de kamer. Het wordt hoog tijd – zowel voor de ouders als voor Renzo zelf- dat hij een eigen kamer krijgt.
Nadat Elke en Bas de problemen met hun eigen ogen hebben kunnen vaststellen, slaan ze voor 2.500 euro aan materialen in. Vervolgens verrast Elke een totaal nietsvermoedende Stéphane op het werk.
Zaterdagochtend staat er een enthousiast team aan de deur om te komen meeklussen: Roger, de vader van Stéphane; Pascal en Tania, Stéphanes broer en schoonzus; Paul, de broer van Carine en Sylvain, een goede vriend. Ze vliegen er allemaal met volle enthousiasme in, al wordt het wel opnieuw een ware race tegen de klok.
Op zolder deelt Bas heel wat tips uit: hij toont hoe je best planken kan vastmaken bij het leggen van een plafond, wat je moet doen als de bestaande balken schuin lopen, en welke hamer je het best gebruikt bij een houten vloer. Ook in de andere ruimtes staat hij de helpers bij met raad en daad. Toch blijft ook nu weer de hamvraag: redden ze het binnen de tijd?
'EHBL', zaterdag 21 oktober om 17.55 uur en zondag 22 oktober om 14.20 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Opnames CANAL+ Original serie 'The Disappearance of Sara Lindert' van start
- Kijkcijfers: maandag 29 juni 2026
- Jonas Smulders als Vledder naast Thomas Acda in 'Baantjer'
- Zwoele zomeravonden: dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van 'B&B Vol Liefde'
- Celien Hermans brengt eerbetoon aan mama Margriet op 'Tien Om Te Zien'
- In nieuwe 'Powned of View' duikt Filemon in de wereld van de Enhanced Games
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- Steven Lemmens stopt als nethoofd van MNM, VRT ontkent link met dalende luistercijfers
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

In de regio Auvergne runnen Gentenaars Christophe en Evelyne een drukke doorreiscamping, waar reizigers tot rust kunnen komen. Ex-mijnwerker Geert en Martine zijn de trotse eigenaars van hun camping in het zonnige Portugal.
'Vlaamse campings in het buitenland', om 21.20 uur op VTM.
































