'EHBL' : ongelukkig in haar eigen huis

Carine en Stéphane zijn negen jaar samen, waarvan acht jaar getrouwd. Ze hebben twee zoontjes: Mikey van acht jaar en Renzo van bijna twee jaar. Carine is 34 en werkt als vertegenwoordigster van wenskaarten.
S
téphane is vier jaar jonger en werkt ook als vertegenwoordiger, maar dan wel van medische materialen. In het weekend heeft hij nog een bijjob als portier bij een discotheek in Brussel. Stéphane is met andere woorden heel vaak het huis uit en daardoor blijft het werk in huis liggen.
Het koppelt woont nu al zes jaar in hun huis en nog steeds heeft Stéphane een aantal noodzakelijke klusjes niet uitgevoerd. Hij begint niet graag aan iets alleen, en de meest simpele klus, zoals het ophangen van een spiegel is er al snel te veel aan. Carine is het intussen grondig beu dat hij alles laat liggen. Meer nog, ze voelt zich zelfs ongelukkig in haar eigen huis. Ze heeft een ouderwetse, donkere keuken, die ze heel lelijk vindt en waar ze dan ook niet graag of veel in kookt. Maar het grootste probleem situeert zich een verdieping hoger. Omdat Stéphane er maar niet toe komt de zolderkamer in te richten, slaapt hun jongste zoon nog steeds bij hen op de kamer. Het wordt hoog tijd – zowel voor de ouders als voor Renzo zelf- dat hij een eigen kamer krijgt.
Nadat Elke en Bas de problemen met hun eigen ogen hebben kunnen vaststellen, slaan ze voor 2.500 euro aan materialen in. Vervolgens verrast Elke een totaal nietsvermoedende Stéphane op het werk.
Zaterdagochtend staat er een enthousiast team aan de deur om te komen meeklussen: Roger, de vader van Stéphane; Pascal en Tania, Stéphanes broer en schoonzus; Paul, de broer van Carine en Sylvain, een goede vriend. Ze vliegen er allemaal met volle enthousiasme in, al wordt het wel opnieuw een ware race tegen de klok.
Op zolder deelt Bas heel wat tips uit: hij toont hoe je best planken kan vastmaken bij het leggen van een plafond, wat je moet doen als de bestaande balken schuin lopen, en welke hamer je het best gebruikt bij een houten vloer. Ook in de andere ruimtes staat hij de helpers bij met raad en daad. Toch blijft ook nu weer de hamvraag: redden ze het binnen de tijd?
'EHBL', zaterdag 21 oktober om 17.55 uur en zondag 22 oktober om 14.20 uur op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Donderdag opent 'Maison Verhulst' voor het eerst de deuren in Saint-Tropez
- Actrice uit 'De Kotmadam' overleden
- Peter Van de Veire en Ilse Van Loy zijn het eerste koppel in 'Maison Verhulst'
- ARTE en NPO ondertekenen samenwerkingsovereenkomst
- 'Pokerface' met Johnny de Mol deze lente nog nieuw bij SBS6
- Limburgse ex-drugsbaron klapt uit de biecht over drugslozing
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen op één Buik'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Vrouw die vriendin van ex-partner aanviel staat terecht in derde aflevering van 'De Rechtbank'
- 'Focus' over de anticonceptiepil: Het gebruik daalt, is dat erg?
Multimedia SPOTLIGHT
-
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2
Kijktip van de dag

Cynthia vliegt vol enthousiasme naar New York met vriendin Nora Gharib, terwijl hoofdstewardess Katrien een vlucht naar Lourdes begeleidt met veel rolstoelgebruikers. Axelle vliegt intussen mee naar Barcelona, waar een koppel hun zestigjarig huwelijk viert.
'Welkom aan Boord', om 20.40 uur op VTM.
































