Een moeilijke boodschap en een eerste kus in de slotaflevering van 'Cupido Ofzo'

zondag 30 januari 2022

Maandag 31 januari werpen Ruth Beeckmans en Frances Lefebure een laatste keer hun pijlen uit in 'Cupido Ofzo'. In de slotaflevering heeft cupido nog wat werk voor de boeg. Dries en Jolien hebben een nieuwe date, waarbij vooral voor Dries veel op het spel staat.

Ook Baptist en Amelie zetten een volgende stap in hun dating. Ze krijgen de vrienden van Baptist over de vloer. Gregory gaat op zijn beurt op bezoek bij Sarah en leert haar beter kennen. Bert en Soetkin staan dan weer voor een moeilijk gesprek. Bij welke koppels schiet cupido raak? De kriebels flakkeren een laatste keer op en er is zelfs sprake van een eerste kus…


Klaas (21, Zichem) nodigde Ellen (24, Ekeren) vorige week bij hem thuis uit en verklaarde haar zijn liefde in een mooie brief. Ellen kon die liefde toen nog niet beantwoorden. De twee spreken wel opnieuw af om samen te gaan wandelen. 'Ik heb wel het gevoel dat het wat veranderd is vanuit Ellen haar gevoelens', aldus Klaas, 'Ik hoop het gewoon.' Schiet cupido alsnog in de roos?


Ook Sarah (30, Gent) gaat ervoor. Zij heeft een tweede date met Gregory (32, Halle) en trekt met hem het park in om elkaar beter te leren kennen. 'We hebben regelmatig contact en dat is wel leuk. Ik vind het wel spannend', aldus Sarah. Maar zit er ook meer in?

De eerste date van Bert (32, Buggenhout) en Soetkin (33, Sint-Martens-Lennik) begon veelbelovend. Maar waar Soetkin tijdens de tweede date meer gevoelens kreeg, begon Bert wat te worstelen met de zijne. In de slotaflevering breekt voor hem een moeilijk moment aan, want er moet hem iets van het hart.

Baptist (30, Sint-Denijs-Westrem) ging op eerste date met Amelie (31, Olen) en dat liep enorm vlot. Op een tweede date maakte Baptist duidelijk dat hij er meer in ziet dan enkel vriendschap. Amelie heeft daar meer tijd voor nodig en zoekt nog naar de juiste klik. Met een derde date wil Baptist proberen om daar verandering in te krijgen. Hij nodigt haar uit bij hem thuis en krijgt ook zijn vrienden op bezoek om een potje te petanquen.

Jolien (22, Torhout) bereidt zich voor op een nieuwe date met Dries (22, Zottegem). Ze wil hem verrassen met een wandeling en picknick. Tijdens hun vorige afspraakje wilde Dries haar zijn gevoelens tonen met een kus en daar was hij ook bijna in geslaagd. Alles gaat de goede richting uit, maar die ene verlossende kus kwam er nog niet. Deze keer wel?

'Cupido Ofzo', maandag 31 januari om 20.35 uur op VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:15
    F*ck you, flik
    17:00
    Witse
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 16:15
    De Chimera Wachters
    16:30
    Het Kind van de Gruffalo
  • 15:10
    Liefde voor muziek
    16:25
    De Branche-Expert
  • 16:15
    Bonje met de buren
    17:10
    Als de brandweer
  • 15:15
    A Dog's Way Home
  • 15:50
    Matlock
    16:50
    Police Interceptors
  • 15:50
    Once Upon a Holiday
    17:20
    Christmas Bedtime Stories
  • 15:50
    Joe
    16:20
    Geen uitzending
  • 16:05
    Huizenjagers
    18:55
    De Verhulstjes
  • 15:55
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 15:50
    That '70s Show
  • 16:00
    Het Roer Om
    20:35
    Personal trainers
  • 15:50
    Snapped
    16:45
    World's Most Evil Killers
  • 15:51
    Z-Weekoverzicht
    16:25
    Trends Talk
  • 16:14
    Tooldokter
    18:00
    Classics 55
  • 16:00
    Meat Timon
    16:30
    De Smaaktoerist
  • 16:10
    Ghosts Australia
    17:10
    Bookish
  • 16:15
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 14:50
    NOS Sport: UEC EK Veldrijden 2026
    16:20
    Sterren NL Top 25
  • 16:05
    Pauscast
    16:30
    De verwondering
  • 15:25
    Dolfje Weerwolfje
    16:50
    Checkpoint